Arama sonuçlarınız

1. KILINÇ

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Ynt: En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi? pist çeşitliliği olarak palandöken tektir arkadaşlar pist olarak çok zengin

2. KILINÇ

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu Merhabalar bende hem bisiklet hem 4x4 severim ikizide arazide iyi yol alıyor :) işim icabı Ağrı Doğubeyazıttayım kron xc 150 d ye sahibim keşişin bahçesi ishakpaşa vazgeçilmez rotalarımız yolunuz düşerse beraber de gideriz tüm bisikletseverlere...
  3. KILINÇ

Sportage hakkında

Ynt: Sportage hakkında zaten mazot filtresinin her periyodik bakımda değişmesi gerek diye biliyorum

4. KILINÇ

Hangi Grand Vitara?

Ynt: Hangi Grand Vitara? Merhabalar bu yeni vitaralar yani 2006 2007 benzinli modellerde periyodik bakım yani yağ filtre veya termostat buji balata bile değişse yetkili serviste değiştirip beyine yazılımı yükletmek zorundamıyız:(((
  5. KILINÇ

Ben de Vitaralı oldum.

Ynt: Ben de Vitaralı oldum. Merhabalar bu aracın lpg uyumu hakkında sübabları magnezyum alaşım olduğu için belli km den sonra lpg eritiyo diye duymuştum prince valve care ise bu erimeyi belli bir km uzatıyo diye okudum sizin bu konu hakkında herhangi bir bilginiz varmı siz lpg de herhangi bir...

6. KILINÇ

LPG ve motor arıza ışığı

Ynt: LPG ve motor arıza ışığı Merhabalar bende yeni kasa grand vitara araştırmaktayım size birkaç sorum olacak Aracınızı ne zamandır lpgli kullanmaktasınız?Lpg kitinin markası nedir? Yakıt sarfiyatı nedir? Lpgde ikaz lambasından başka herhangi bir sorun yaşadınızmı? Bu aracın sübapları...

7. KILINÇ

Sportage hakkında

Ynt: Sportage hakkında Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim herhangi bir sorunu varmı diye sormamdaki maksat bi kullanıcıdan yakıt pompasında sıkıntı var diye duydum başka bir kişide bu sorunun yakıt deposunun içindeki boya kavlayıp boruları veya pompayı tıkamasından bahsetmişti gördüğüme...
  8. KILINÇ

Tucson

Ynt: Tucson Merhabalar vitaranız kaç model eğer yeni kasa ise lpg demi kullanıyorsunuz aracın lpg ile sorunu varmı araştırdınızmı birde aracın yakıtı nasıl motor gücü çeşit çeşitmi mesela 150 bg var 120 olanı var gibi çeşiti kastettim vb konularda bilgi verirseniz sevinirim
  9. KILINÇ

2006 Grand Vitara 2.0 AT (Yeni kasa) - Problemler ve bilgi ihtiyacı

Ynt: 2006 Grand Vitara 2.0 AT (Yeni kasa) - Problemler ve bilgi ihtiyacı Öncelikle teşekkür ederim .yani lpg magnezyum alaşımlı sübaplara zarar veriyor bu tip sübap olan araçlara valve care sistem tercih etmek gerekiyor bunu da öğrenmiş olduk.peki magnezyum alaşım olmayan sübapların alaşımları...

10. KILINÇ

2006 Grand Vitara 2.0 AT (Yeni kasa) - Problemler ve bilgi ihtiyacı

Ynt: 2006 Grand Vitara 2.0 AT (Yeni kasa) - Problemler ve bilgi ihtiyacı Merhabalar 3. sırada bahsettiğiniz valf koruma sistemli lpg kiti aracın sübaplarını bu sistemi yaktırdıktan sonra kaç km korur? mesela xtraillerde bu valf korumalı kit yoksa 35000 40000 sonra sübap değişmesi gerekiyormuş...

11. KILINÇ

Vitara 1.9 DDiS

Ynt: Vitara 1.9 DDiS Merhabalar araç lock ta değilken güç dağılımı nasıl oluyor? bilgilendirirseniz sevinirim
  12. KILINÇ

2007 Grand Vitara icin AT lastik

Ynt: 2007 Grand Vitara icin AT lastik Merhabalar konuyla alakalı değil ama size grand vitara kullanıcısı olarak bazı sorularım olacak bende 2006 2007 grand vitara jlx al benzin lpg modelleri araştırıyorum sizin aracınız lpgli mi lpg li ise herhangi bir sıkıntı oluşturdu mu? mesela bazı...

13. KILINÇ

2007 Grand Vitara icin AT lastik

Ynt: 2007 Grand Vitara icin AT lastik Merhabalar konuyla alakalı değil ama size grand vitara kullanıcısı olarak bazı sorularım olacak bende 2006 2007 grand vitara jlx al benzin lpg modelleri araştırıyorum sizin aracınız lpgli mi lpg li ise herhangi bir sıkıntı oluşturdu mu? mesela bazı...
  14. KILINÇ

SnowBoard Filmi

Ynt: SnowBoard Filmi Film bilmiyorum ama youtube a shaun white yazın çok çılgın videolar var bu şahıs dünyanın en iyi snowboardcusudur
  15. KILINÇ

CR-V 4 Çeker Yardım

Ynt: CR-V 4 Çeker Yardım Merhabalar bu aracın 98 model olanının kullanım kılavuzu elinizde varmı veya nereden elde edebilirim?

16. KILINÇ

CRV KULLANIM KILAVUZU BAZI TEKNİK DEĞERLER

Merhabalar bu aracın 1998 2000 model kullanıcıları aracın kullanma kılavuzu yağ kapasiteleri kullanılan yağların cinsleri özellikle aracın motor kısmındaki saplamaların sıkma torkları sübap ayarı için aralık değerleri bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim kullanım kılavuzu olanlar bu...
  17. KILINÇ

2.0 td4 HSE Freelander

Ynt: 2.0 td4 HSE Freelander Merhabalar ben freelanderde arazi şanzımanı olduğunu bilmiyordum okuyunca şaşırdım yeni modellerdede yani 2004 makyajlı kasalardada transfer kutusu mevcutmu ?
  18. KILINÇ

freelander hse-se donanım farkı

Ynt: freelander hse-se donanım farkı

19. KILINÇ

2004 Freelander TD4 Tiptronik te Debriyaj Baskı Balatası Varmı?

Ynt: 2004 Freelander TD4 Tiptronik te Debriyaj Baskı Balatası Varmı? Merhabalar peki bu jatco şanzıman freelander ile uyumlu çalışıyormu? malum dizel ve otomatik herhangi bir sorun çıkarma olasılığı nekadar? doğru kullanılırsa şanzıman sorun çıkarmadan kaç km gider? bilgilendirirseniz sevinirim...
  20. KILINÇ

L-200 4x4 otomatik şanzıman ve atsc

Ynt: L-200 4x4 otomatik şanzıman ve atsc Teşekkür ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303