Arama sonuçlarınız

1. Y

Manavgat Kemer Arası Kamp Alanı

Ynt: Manavgat Kemer Arası Kamp Alanı Merhaba, Tekirovada yıldırım kamp var. Denize sıfır bol gölgeli güzel bir yer. Memnun kalacağınızı umuyorum. Başkada arasanızda bulamazsınız malesef.

2. Y

Antalya'da Yeni Bir Kamping; Pınara Kamping - Tekirova

Ynt: Antalya'da Yeni Bir Kamping; Pınara Kamping - Tekirova Arkadaşlar 3-5 yıl önceki yerleri neden gündeme getiriyorsunuz hala ne faydası var şu anda bize anlayamadım.
  3. Y

Amasra-cide-pınarbaşı-küre-inebolu-çatalzeytin-ayancık-erfelek-sinop-gerze-yakakent-alaçam-bafra....

Ynt: Amasra-cide-pınarbaşı-küre-inebolu-çatalzeytin-ayancık-erfelek-sinop-gerze-yakakent-alaçam-bafra...........hopa,-ba Uzun gölü halletmişler göründüğüm kadarıyla.Panayır yerine dönmüş .Zannedersem sırada birkaç AVM ve birkaçta tovers vardır.Bu zeka var onlarda.Kim tutar sizi yola devam...

4. Y

Amasra-cide-pınarbaşı-küre-inebolu-çatalzeytin-ayancık-erfelek-sinop-gerze-yakakent-alaçam-bafra....

Ynt: Amasra-cide-pınarbaşı-küre-inebolu-çatalzeytin-ayancık-erfelek-sinop-gerze-yakakent-alaçam-bafra...........hopa,-ba ali bey, görüşemediğimiz için üzüldüm.başka gezide buluşmak dileğiyle .
  5. Y

Plastik Sanatlar Çocuk Eğitimi Arayışım

Ynt: Plastik Sanatlar Çocuk Eğitimi Arayışım Merhaba berksan.Ben resim öğretmeniyim.Çocuğunuzla ilgili yazdıklarınız çok sevindirici.Daha henüz küçük. Yapacağınız en iyi katkı ona olanaklar sunmak.Kağıtlar kalemler boyalar. O kadarı yeterli.Birde ondan çok fazla şeyler beklediğinizi...

6. Y

İstanbul Olimpiyat Oyunlarına Aday Hala Bir Karavanparkımız Yok.

Ynt: İstanbul Olimpiyat Oyunlarına Aday Hala Bir Karavanparkımız Yok. Polonezköyde bir karavan kamp yapımına başlandı ,devam ediyor.Zannedersem bahara hazır olacak.

7. Y

İstanbul'da Karavan Parkı

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı İstanbulla alakası yok derken bu karavan kampın nasıl kullanılmak istendiği ile ilgili bir konu.Tabi günü birlik yada kısa süreli konaklamalar için doğru söylüyorsunuz.Yani ben karavanımı güvenli bir yere bırakayım İstanbulu doya doya huzur içinde gezeyim akşamda...
  8. Y

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Polonezköy
  9. Y

10. Y

11. Y

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Polonezköyde yeni açılacak karavan campingden fotoğraflar.
  12. Y

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Polenezköyde, yapım aşamasında.Bir aya kadar faaliyete geçecek.Yeşillikler içinde doğa harikası bir yer.Oniki ay hizmete açık olacak .Görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

13. Y

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Yenibir kamp alanı açılıyor İstanbulda.Yakında.
  14. Y

12-24VDC Buzdolabı ekipmanları ve Servisi

Ynt: 12-24vdc Buzdolabı Ekipmanları Ve Servisi Gökhan Bey,benim 270lt , 220 İle Çalışan Beko Buzdolabım Var.güneş Enerjisinden Daha İyi Verim Alabilmem İçin 12 Volta Çevirmem Önerildi.şu An Dolabımı Ekonomik Olmasada Sorunsuz Kullanabiliyorum.bu Dönüşümü Yaptığımızda Karşılaşabileceğim...
  15. Y

2012 Çöl Kartalı'nın Uzun Soluklu Gezisi

Ynt: 2012 Çöl Kartalı'nın Uzun Soluklu Gezisi Kutlarız. Herkezin imrenebileceği bir gezi olmuş. Güneş enerjisi yapımıyla ilgili maliyet konusunda aydınlatırsanız memnun olurum.Bende düşünüyorum.Teşekkürler,selamlar.

16. Y

Karabiga'da Yeni Bir Karavan - Çadır Kampingi Doğuyor

Ynt: Karabiga'da Yeni Bir Karavan - Çadır Kampingi Doğuyor Hayırlı olsun. Güzel bir mekan olmuş.İrtibat telefonu ve fiatlarla ilgili bilgi verirseniz yararlı olur. Teşekkürler.
  17. Y

Yiğidonun Saroz ve Datça turu

Ynt: Yiğidonun Saroz ve Datça turu Orman bakanlığının, Özdere orman kampına gittik bu yaz.Kapıda 19 tl giriş parası istediler. Tamam verelim dedik. Tam makbuz keserken 25 tl de günlük demez mi. 19 tl ne oluyor diye sordum. Kem küm. efendim özelleşmişte filanda falanda,anlayacağınız araya...
  18. Y

caretta ile fethiye katrancı koyu kampı

Ynt: caretta ile fethiye katrancı koyu kampı Temmuz ağustosta gitmenizi önermem.pazar yeri gibi.28 tl de uygun bir fiat değil.orman kampı mantığıyla bağdaşmıyor.Bir daha gideceğimi sanmıyorum.H ayal kırıklığı yaşamayın.

19. Y

26-27 Mart Kızılcahamam Çamkoru Kampımız

Ynt: 26-27 Mart Kızılcahamam Çamkoru Kampımız Ümit bey gezinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.Karavanınızın arkasında uydu anteni görüyorum. tv sorununu nasıl çözdünüz. Ne tür bir sistem kullandınız. Maliyeti ne oldu.Sonuçtan memnunmusunuz. bilgi verirseniz sevinirim. Selamlar.
  20. Y

Küçük Kapsamlı Bir Maltepe Sahili Buluşması

Ynt: Küçük Kapsamlı Bir Maltepe Sahili Buluşması Hayırlı olsun. Gönlünüzce gezmeniz dileğiyle.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri