Arama sonuçlarınız

1. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Aramıza yeni katılan Gezenbilir ailesi fertlerine hoşgeldiniz diyorum, inşallah yolumuz bir gezenilir etkinliğinde kesişir, Doğan beyin dediği gibi HERKESİN HAYATI İSTEDİĞİ GİBİ SAĞLIKLI , MUTLU ,HUZURLU, OLSUN .

2. A

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Selam arkadaşlar, eski üyelerinizdenim ,tüm kayıtlı arkadaşlara dosytlara sevgilerrr uzun zamandır sitenin faaliyetlerine bakma imkanım olmadı, ama bundan sonra takibi bırakmak yok, hiç bir şey için geç değil diyen arkadaşlarımın etkisiyle...
  3. A

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2012)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2012) Katılımcıların ayaklarına yüreklerine sağlık, güzel bir etkinlik olmuş katılımcılarda önemli elbette ama tabiki amaç önemli, Bayram tatiline denk geldiği için eminin benim gibi bir çok gezenbilir üyeleri...

4. A

Kuzuyla Karadeniz Turu

Ynt: Kuzuyla Karadeniz Turu Merhabalar Selim bey Keyifli ve zevk aldığınız bir gezi olmuştur inşalllh, paylaşım için elinize sağlıkk, has karadenisli olarak üye arkadaşlardan güzel yrumlar almak mutlu etti beni, sayenizde kendim gitmiş kadar oldummm, iş yerindeyim, ve maalesef...
  5. A

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu iyi geceler arkadaşım,hoşgeldin, isminizi bilmediğim için arkadaşım diye hitap ediyorum biz bayanların yaş takıntısı var derler ama,erkeklerin daha çokmuş,çoğu belirtmemiş yaşını, saygısızlık yapmak istemem,kendimizden büyük olanlarada arkadaşım diye...

6. A

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz,inşallah bir etkinlikte, burda satırlarla tanıştığımız arkadaşlarla yüz yüzede tanışma fırsatı buluruz, Katılımcı arkadaşların kimlik bilgilerinde yaşlarını yazmamaları nı anlamadım, ???

7. A

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Cem Bey kanun izin vermiş hanımızın izin vermiş ,zevkinize karışmak gibi bir sagısızlık yapmak istememiştim.Ne haddime laf söylemek bana düşmezzz,Burasının samimi bir ortam olduğunu düşünerek, fikrimi söylemiştim, Elbette doğa yürüyüşü...
  8. A

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selam Herkese, Cem bey Kızmayın bana lütfen ama, nedense Avcılık profesyonelce uğraşıyorum diye söylemeniz içimi acıttı, canlı bir hayvan öldürüyorsunuz nede olsa, bu saatte böyle okuyunca içim kıyıldı,,, söylemeden duramadım, avcılığın da...
  9. A

19 Şubat Nif Dağı Zirveye Çıkıyoruz ... Çıkabilirsek tabi...

Ynt: 19 Şubat Nif Dağı Zirveye Çıkıyoruz ... Çıkabilirsek tabi... Mehmet bey paylaşım için teşekkürler her bir kareye bakarken oraya gitmiş kadar zevk aldım, çok güzelmişş,manzara içine çekiyor sanki tekrar tekrarr baktımm, ateş etrafında oturup sohpet etmek, orda içilen bir bardak çayın...

10. A

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Yeni katılan arkadaşlar aramıza hoş geldiniz, Ben Öznur , İstanbuldan, Çağlayan da adliyede çalışıyorumm, Artvin/ Hopa 'lıyım yani Lazkizuyumm... burda satılarla tanışıyoruz, inşalah bir etkinlikte yüz yüze de tanışma imkanımız olurrr güzel...

11. A

FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz !

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! Arkadaşlar, karlar erimişmidirrr, acabaa çok güzelmiş , erkek erkeğe gitmişsiniz de karlar erimediyse ailece de bir kez daha gidilmezmiydi acaba, bayan arkadaşlara sesleniyorumm, istemezmisiniz acabaaa beyleri gaza...
  12. A

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! Çok güzelmişş arkadaşlar, karın görüntüsü, pamuk tarlası gibiiii,karın bu güzel görüntüsü olmazsa çekilmezdi sanırımmm, keşke daha çıok resim çekilebilseydi arkadaşlar iyi olurdu ama olsun paylaşıma razı olalım ...

13. A

Gezi:50-60cm Karın tadını çıkarmak lazım

Ynt: Gezi:50-60cm Karın tadını çıkarmak lazım iyi geceler herkese, demek istediğim farklıydı, hep kendi aracınız iyi, karşınızdaki de erkek, onun aracıda kendine göre iyi,ama illede onun aracından bir üstünlük bulursunuz kendi aracınızda, onu demek istemiştim, diğer hobilerde, zevklerde...
  14. A

Ynt: Gezi:50-60cm Karın tadını çıkarmak lazım Siz erkekleri anlamak mümkün değilll,pes yani diyorum başka bir şey demiyorum yazılanları okuyunca, Araçlarınız ve özellikleri ne kadar çok önemlive değerli,, olumsuz kimse bir şey demiyecek yani, varsa yoksa aracınızz, her şeyiniz o sanki, hiç...
  15. A

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! Arkadaşlar ancak açabildim ekranı, ancak gördüğüm kadarıyla İstanbul Avrupa yakasından katılan arkadaşlar yok sanırım, katılan arkadaşlara iyi pazarlar iyi eğlenceler diliyorum, bol bol resim çekin bizde resimlere bakarak gitmiş...

16. A

Yeni Forum? :)

Ynt: Yeni Forum? :) Arkadaşlar Gezenbilirin her türlü etkinlik ve faaliyetlerden haberdar edilmek istiyorummm,önceden meilime cevap geliyordu, ne yapmam lazım acaba
  17. A

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! Arkadaşlar son durum ne acaba gidiliyormu, İstanbul dan katılacak arkadaşlar daha doğrusu Avupa yakasından katılacak varmı. Aracı müsait arkadaşım varmı, Ailelece gelen varmı eşlik etmek isterim ...nerde buluşulacak...
  18. A

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! Arkadaşlar gelebilirsem ilk defa katılacam,Gezenbilirin de ilk kez 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kortejine katılmıştım, orayada çekinerek gitmiştim, kimseyi tanımıyorum yani yüz yüze tanımıyorum, diye,ama kortejjin enbaşından en...

19. A

Ynt: FAKOFF olarak 12 Şubat Pazar günü Kartepe'ye çıkıyoruz ! Selam herkese İstanbul dan Öznurr, düz taban off-Roadçı olarak da katılabilirmiyizzz- acaba, İstanbuldan katılacak olup aracında gevezelik yapacak, (2 bayan ) co pilota ihtiyacç duyan olurmu acabaa,Yolda tereyağı, mısır...
  20. A

Ynt: Gezi:50-60cm Karın tadını çıkarmak lazım Ardaşlar , her bir sayfayı açıp yorumlara bakıyorum, da ne bu yaa, içim karardı,,aaaa çoık özür diliyorum herkesten de affedersiniz ama aklıma ilk geleni söylemeden edemiycem, sanki sidik yarıştırıyorsunuzzz,. paylaşılamıyannn nee, yok kaç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri