Arama sonuçlarınız

1. Kemal Kayan

Low Range Hakkında

Herkese selamlar,,, Manuel vitesli Low Range özeliğinden yoksun sürekli 4 çeker aracımı satıp aynı aracın otomatik şanzumanlısını almayı planlıyorum.. Bana mantıklı geldi ama tecrübe edenlere bir sormak istedim... "Low Range" yani "4L" özelliği olmayıp sürekli 4 çeker sistemine sahip bir aracın...

2. Kemal Kayan

2 adet 225/75/15 Goodyear Wrangler AT/R

Şuan aracımın üzerinde olan 2 adet Wrangler AT/R 225/75/15 çok iyi durumda olan lastiği satmayı düşünüyorum. Satma sebebim arkada olan eski 2 adet lastiğin yanaklarında çatlaklar meydana gelmesidir. Arkada kullanmak üzere 2 adet daha 225/75/15 AT/R almak yerine daha ince ve yüksek 4 adet...
  3. Kemal Kayan

Feroza Çıkma Parça İhtiyacı..

http://www.sahibinden.com/bakmaya_deger!!!!-65WQQaXQQ24676202WQQpXQQdisplayitem Yukarıdaki linkte İnegöl'den 1 feroza var. Motor ve şanzuman yokmuş.. 4500TL demiş sahibi. Pazarlık payıda illaki vardır... Az önce bir mesaj attım.. "Aracı parça parça satmayı düşünürmüsün" diye... Arkadaşımız...

4. Kemal Kayan

Niva Aksesuar & Modifiye

Foruma yeni katıldım diyemesemde bu ilk mesajım... Öncelikle herkese selamlar,,, Geçen ay emektarım 1987 model Suzuki SJ 410umu satıp geçen hafta 2005 model bir Lada Niva aldım. Balıkesir / Erdek'te yaşıyorum. Yaşadığım yer itibarıyla yedek parçada olmasada aksesuar temininde çok güçlükler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri