Arama sonuçlarınız

1. Kemal Kayan

Toyota Yedek Parça

Selamlar,,, bana da sol arka kapının hemen bitimindeki direkte bulunan siyah plastik çıta, kapı kolu çerçevesi, ön sağ, sol tas keçesi lazım... Saygılar,,,,

2. Kemal Kayan

feroza yedek parça

Ynt: feroza yedek parça Termostat varmı elinizde, varsa kaçlık?
  3. Kemal Kayan

Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi En kötü tarafı üst tarafındaki saçma sapan metal motifin avcumun içini tahriş etmesi :) Applause, Sirion gibi araçların topuzları aynı gibi geliyor gözüme...

4. Kemal Kayan

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi Herkese selam,,, Hala bir vites topuzu bulamadım.. Daihatsunun otomobillerinde de aynı topuz var büyük olasılık, fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla tabi... Arabaya ısınamadım, berbat bir topuz DX modellerindeki... Bu konuda yardım bekliyorum :)
  5. Kemal Kayan

Benimkinde kapakta herhangibir gösterge olmamasına rağmen kapağın arkasına gelen elektrik hattı var... Doğru yerden alınan elektrikte gece-gündüz kombinesinin sorun olacağını sanmıyorum... Bu arada elinde fazla feroza direksiyon simidi veya vites topuzu olan varsa göderebilir :D Direksiyona...

6. Kemal Kayan

Merhabalar Ersan Abi... Kapıdağ'ı birtürlü gezdiremedik sana :) Davet herzaman geçerli ama onu unutma... Teşekkür ettim fotoğraflar iyi oldu, büyük olasılık aynı konsept üzerinde çalışıcam bende... Saygılar,,,

7. Kemal Kayan

Beyaz yeni, bordo eski ferozam :) Her sokakta ikişer feroza oldu hemen hemen Erdek'te... Özellikle bu mevsim yani zeytin mevsimi sokaklar 4x4lerle dolu. Nivaların bitmek tükenmek bilmeyen sanayi ve tamirci aşkı, lastiklerinin asfalta değince aracın avaz avaz bağırması, şoförün yan koltukta...
  8. Kemal Kayan

Göbeği biraz eritcez o zaman :) Erdek'te feroza popülasyonu çok dedikya, arkadaşta alt komşum olur :) Bu arada motor takozu olayını çözdüm buji, filtre, yağ derken araç asfaltta yağ gibi kayar oldu :) Ampermetre, eğimmetre ve saat olan 3lü kombine önümde bomboş kazulet gibi duruyor,,, oraya...
  9. Kemal Kayan

Teşekkür ederim... Araç gözüme biraz alçak geliyor... 2009 üretimi daha sıfır ayarında kusursuz 205/75/15 AT lastikleri değiştirmeyi düşünmüyorum zaten ağır offroad yapmıyorum sadece düşük menzilli doğa gezileri.. Bu yüzden ön tarafı torsiyon ayarı ile arka tarafıda makaslara hafif kavis vererek...

10. Kemal Kayan

Dün yazdığım titreme ve hafif vuruntu sol motor takozundan kaynaklanıyormuş... Ucuz atlattık diyebilirim :) Zor da olsa İstanbul'dan bulup siparişini verdim. Yağ ve filtre, hava filtresi, 4 buji, antifriz gibi hafif bir bakımdan sonra yarından itibaren Kapıdağıma kavuşucam kısmetse... Saygılar,,,

11. Kemal Kayan

Hepinize teşekkür ederim... Bu 3. Ferozam, aynı zamanda 6. Daihatsum oldu... Bu arada babama da bir terios aldık... Bir rekora imza atmak üzereyim heralde :D Fotoları yakın zamanda atarım inşallah... Yağmurdan kafamızı dışarı çıkaramıyoruz şuan :) Bana görede onlar ıvır zıvırdan ibaret...
  12. Kemal Kayan

Herkese tekrardan merhabalar,,, 2 gün önce 3. ferozamı alıp tekrar aranıza döndüm. Daha önce 96 SX ve 94 SX kullanmıştım. En son aldığım 94 model beyaz bir DX... 150.000 km.de ilk sahibinden. Tek kafama takılan aracın yatmış araç olması. 2007 yılında 145.000 2012'de 150000... Genel olarak...

13. Kemal Kayan

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? Bende de değişiklik oldu listeyi güncelleyelim. 1- 2004 sx - Kastamonu (terios37) 2- 2005 sx - Osmaniye (amanos80) 3- 2009 silver - Ankara (aslankurt72) 4- 2008 silver - İzmir (matiate) 5- 2003 sx - İstanbul (tameray ) 6- 2003...
  14. Kemal Kayan

Lada Niva 1997; Yenileştirme ve Modifikasyon

Ynt: Lada Niva 1997; Yenileştirme ve Modifikasyon Konuyu yeni farkettim ve yanılmıyorsam en son bu araç Erdek'te paslanmaya yüz tutmuş hatta paslanmış bir vaziyette uzun bir süre yattı. Gördüğüm araç bu mu acaba?
  15. Kemal Kayan

SAMURAİ ARAYANLARIN DİKKATİNE

Ynt: SAMURAİ ARAYANLARIN DİKKATİNE Yeni ilan vermiş amcam; http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-sifir-hatali-suzuki-73213949/detay

16. Kemal Kayan

SAMURAİ ARAYANLARIN DİKKATİNE

Ynt: SAMURAİ ARAYANLARIN DİKKATİNE Adamla telde ben konuştum.. Bişey soramıyosun adama.. Abicim 4 çeker aktifmi? - "Ya kardeşim sen laftan anlamıyomusun sıfır hata diyorum sıfır hata.. Gel al laftan anlayın yaa araç sıfır gibi" diye diye götürdü adamı oraya kadar ama %100 turdan çıkmış miyadını...
  17. Kemal Kayan

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? 2004 sx - Kastamonu (terios37) 2- 2005 sx - Osmaniye (amanos80) 3- 2009 silver - Ankara (aslankurt72) 4- 2008 silver - İzmir (matiate) 5- 2003 sx - İstanbul (tameray ) 6- 2003 sx - İstanbul (4x4aşkına) 7- 2006 sx -...
  18. Kemal Kayan

Low Range Hakkında

Herkese selamlar,,, Manuel vitesli Low Range özeliğinden yoksun sürekli 4 çeker aracımı satıp aynı aracın otomatik şanzumanlısını almayı planlıyorum.. Bana mantıklı geldi ama tecrübe edenlere bir sormak istedim... "Low Range" yani "4L" özelliği olmayıp sürekli 4 çeker sistemine sahip bir aracın...

19. Kemal Kayan

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? Bende çok severek kullandığım 94 ferozamı satıp 2006 model yeni terios aldım.. Feroza gibi sert koşullarda kullanmayı düşünmüyorum tabiki ama kum çamur performansını çok beğendim teriosun... Tek eksik Low Range, o da olsa rakibi olmazdı heralde ;) 1- 2004 sx...
  20. Kemal Kayan

Daihatsu Feroza Arazi

Ynt: Daihatsu Feroza Arazi 2 adet ferozam oldu 1. si ile 20.000 2.si ile 10.000 km yaptım... Trifer seti, buji, filtre dışında hiçbir parça ihtiyacı duymadım:) İlk ferozanın bazı eksikleri vardı fakat kısa sürede çok az maliyetle hallettim ama 2 aracımda bendeyken kesinlikle bir arıza...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri