Arama sonuçlarınız

1. bluehunter

içim cız etti - memleketten havadis

Ynt: içim cız etti - memleketten havadis

2. bluehunter

içim cız etti - memleketten havadis

Bugün hem su alırım hemde havalı tüfeğimle atış yaparım düşüncesiyle İstanbulun orta noktasında kalan yeşil yerlerden biri olan Yakacık Aydos'a gideyim dedim neyse sularımı aldım atış yapacağım bölgeye varacakken tomruk dolu bir kamyonla karşılaştım devam ettim yollar ağaç parçaları doluydu az...
  3. bluehunter

Süperpoze Tüfek (Over & Under Shotgun) Seçimi

Ynt: Süperpoze Tüfek (Over & Under Shotgun) Seçimi Hüseyin bey avcılarmekanı adlı sitede resmen Türkçemiz katlediliyor ayrıca site birkaç kişinin tekeline girmiş burası gibi bilgi paylaşımından çok resmen birkaç kişinin birbiriyle olan geyik muhabbeti var.

4. bluehunter

Süperpoze Tüfek (Over & Under Shotgun) Seçimi

Ynt: Süperpoze Tüfek (Over & Under Shotgun) Seçimi hobi amaçlıysa neden otomatik yada pompalı almıyorsunuz?
  5. bluehunter

Türkiye’nin En İyi 10 Zeytinyağı

Ynt: Türkiye’nin En İyi 10 Zeytinyağı şimdi tam zeytin zamanı. Uploaded with ImageShack.us

6. bluehunter

Çakı ve Bıçak Seçimi

yöresel el yapımı üsürnlere karşı ilgim ve saygım sonsuzdur nede olsa Atalarımızın mirası olan bir sanat meslek uygulanıyor, alttaki resimdekileri Denizli Yatağandan aldım kalınlıkları 2mm-5mm arası değişiyor çelik özellikleri Fransadan getirttikleri 4034 paslanmaz bıçaklık çelikmiş.

7. bluehunter

Çakı ve Bıçak Seçimi

av ve kamp amaçlı kullandığım bıçaklarımdan bazıları Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  8. bluehunter

Karakaçanım :)

Ynt: Karakaçanım :) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Ruslar yapmış ve yakışmış
  9. bluehunter

2. Dünya Savaşı Motosikletleri

Ynt: 2. Dünya Savaşı Motosikletleri paletli motorsiklet oldukça ilginçmiş ve en üstteki fotoda askerin elindeki tüfeğe bakılırsa galiba rus ordusu kullanmış

10. bluehunter

Acımasız Avcılar

Ynt: Acımasız Avcılar bazı arkadaşlar hayvanların katledildiğini yazmış son derece yanılıyorsunuz AVCI ( kaçak avlananları kastetmiyorum ) av sezonu süresince avlanır avlayacağı avlayamayacağı hayvanlar sayıları bellidir bu sayıya uyar zaten av hayvanı vurmak zordur bu eskiden beridir böyle...

11. bluehunter

Motosiklet Kullanan Arkadaşlara Bir Sorum Var!

Ynt: Motosiklet Kullanan Arkadaşlara Bir Sorum Var! aynı konudan bisikletçilerde yakınıyormuş bazıları kendince çareler bulmuş http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=1539
  12. bluehunter

Bunlar Nasıl Ağaç !...

Ynt: Bunlar Nasıl Ağaç !... katılıyorum, belkide Çiftçi Axel Erlandson bu sebeble kendisinden sonrakiler ağaçlara şekil vermek için uğraşarak acı çektirmesin zarar vermesin diye sırrını mezara götürdü ama ağaçlarında genleriyle oynayarak değişik ağaçlar elde etmeye çalışanlar vardır.

13. bluehunter

Ağaç Evi

Ynt: Ağaç Evi ağaca asılmış görüntü olarak iyi hoş ama merak ediyorum rüzgarlı havada içinde nasıl durabilecekler ;)
  14. bluehunter

Survival Knife (seçim)

Ynt: Survival Knife (seçim) ben bu firmadan birkaç bıçak aldım ve son derece memnunum çok kaliteli malzeme kullanıyorlar Türkiyedeki adı duyulmuş reklamını bol yapmış firmaları sollayacak derecedeler ama bu imalatçılarıda gezenbilir gibi bilenbilir ;)...
  15. bluehunter

Ayı Saldırısı

Ynt: Ayı Saldırısı kesinlikle katılıyorum insan kılığında dolaşan bazı insanlıktan çıkmışlardan korkmak onlara karşı temkinli davranmak daha önemlidir yoksa dağda yiyecek birşeyler arayan insandan korkan 4 ayaklı ayılar kendisine zarar vermedikçe insana dokunmaz.

16. bluehunter

Balta mı, Bıçak mı?

Ynt: Balta mı, Bıçak mı? Tahralar çalı çırpı kesmenin dışında ne işe yarar?
  17. bluehunter

Model Yardımı

Ynt: Model Yardımı 3lü resimde en alttakine bunun kılıfı çok güzel yakışır.
  18. bluehunter

Model Yardımı

Ynt: Model Yardımı teşekkür ederim ortadaki ve en alttaki balık için oldukça kullanışlıya benziyor büyük ihtimal envanterime katılacaklar :)

19. bluehunter

Model Yardımı

kamp ve av ( balık-kara avı ) sırasında kullanabileceğim genel amaçlı kullanabileceğim hemde göze hitap edebilecek yekpare çelikten bir bıçak yaptırmak istiyorum ama modelde kararsızım benim bulduğum bazı modeller var resimlerini ekledim ama sizlerin önerebileceği daha güzel modeller varsa ve...
  20. bluehunter

Çakı ve Bıçak Seçimi

Yatağan sallaması ve av bıçaklarım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303