Arama sonuçlarınız

1. DNM61

Norveç'te Kuzey Işıkları Ve Doğa Gezisi Hak. Soru

Merhaba, Uzun zamandır kuzey ışıklarını izlemek için planlar yapıyorum. Bir çok yerden bu konuda bilgi topluyorum. İnternette bazı turlar buldum fakat genelde hep şehir merkezinde konaklamalılar ve tam olarak doğada zaman geçirilmiyor. Çoğunda da yeterli bilgilendirme yok. Benim istediğim daha...

2. DNM61

Dalış Ekipmanı Bakımı

Merhaba, Bu başlığı açmamın sebebi elbise, BC, regülatör gibi dalış ekipmanlarımızı gerek sezonda her dalıştan sonra, gerekse sezon sonu uzun süre kullanmadan bekleteceğimiz durumların öncesinde nasıl bir bakım ve temizlikten geçirmemiz gerektiğini tartışmaktır. Bu konuda internette yaptığım...
  3. DNM61

Su geçirmez mikrofonlu telefon kulaklığı önerileriniz..

Eskiden telefonumu tekneye binerken ıslanmaması için biryerlere sıkıştırırdım çalınca bakardım ama artık telefonu değiştirmemle birlikte heran elimin altında olmasını istiyorum teknede bu yüzden onu korurken kullanmamı engellemeyecek, GPSini kullanmamı sağlayabilecek bir yol aradım. Telefonum...

4. DNM61

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yelken Kulübü

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ YELKEN KULÜBÜ KULÜBÜN AMACI İstanbul Bilgi Üniversitesi Yelken Kulübü’nün öncelikli amacı; yelkencilik, denizcilik kültürünün geliştirilmesi ve yayılması için çalışmak, üniversitemizi temsil etmek için bir Yelken Takımı oluşturmaktır. KULÜBÜN ÇALIŞMA ALANLARI...
  5. DNM61

Yelkende Kullanmak için Saat ve Gözlük ?

Merhaba herkese, Yelkenle uğraşıyorum ve denizde kullanabilceğim su geçirmez, pusulalı, sıcaklık ve basınç göstergeli dayanıklı bir kol saati arıyorum. Ayrıca birde gözlük almayı düşünüyorum. Önerileriniz varmı bu konuda ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri