Arama sonuçlarınız

1. DNM61

Norveç'te Kuzey Işıkları Ve Doğa Gezisi Hak. Soru

Evet bazı sitelerde de Finlandiya'da çok güzel noktalar olduğu yazıyor hatta Rovaniemi'ye tur düzenleyen 1-2 firma da buldum. Ama güvenilir mi bilemedim çünkü nette bu turlar hakkında bir geri bildirim göremedim. Güvenlik ve yemek konusunu tur şirketi halleder diye düşünüyoum :) Yoksa nasıl...

2. DNM61

Norveç'te Kuzey Işıkları Ve Doğa Gezisi Hak. Soru

Merhaba, Uzun zamandır kuzey ışıklarını izlemek için planlar yapıyorum. Bir çok yerden bu konuda bilgi topluyorum. İnternette bazı turlar buldum fakat genelde hep şehir merkezinde konaklamalılar ve tam olarak doğada zaman geçirilmiyor. Çoğunda da yeterli bilgilendirme yok. Benim istediğim daha...
  3. DNM61

Dalış Ekipmanı Bakımı

Merhaba, Bu başlığı açmamın sebebi elbise, BC, regülatör gibi dalış ekipmanlarımızı gerek sezonda her dalıştan sonra, gerekse sezon sonu uzun süre kullanmadan bekleteceğimiz durumların öncesinde nasıl bir bakım ve temizlikten geçirmemiz gerektiğini tartışmaktır. Bu konuda internette yaptığım...

4. DNM61

Su geçirmez mikrofonlu telefon kulaklığı önerileriniz..

Eskiden telefonumu tekneye binerken ıslanmaması için biryerlere sıkıştırırdım çalınca bakardım ama artık telefonu değiştirmemle birlikte heran elimin altında olmasını istiyorum teknede bu yüzden onu korurken kullanmamı engellemeyecek, GPSini kullanmamı sağlayabilecek bir yol aradım. Telefonum...
  5. DNM61

Yelkenler

Ynt: Yelkenler Bir kaç haftadır denize çıkamıyorum böyle resimlerle avunuyorum napalım :D

6. DNM61

Yelkenler

Ynt: Yelkenler Bir kaç resimde benden olsun :)

7. DNM61

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yelken Kulübü

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ YELKEN KULÜBÜ KULÜBÜN AMACI İstanbul Bilgi Üniversitesi Yelken Kulübü’nün öncelikli amacı; yelkencilik, denizcilik kültürünün geliştirilmesi ve yayılması için çalışmak, üniversitemizi temsil etmek için bir Yelken Takımı oluşturmaktır. KULÜBÜN ÇALIŞMA ALANLARI...
  8. DNM61

Hangi Su Sporları Kulübü Üyesiyiz?

Ynt: Hangi Kulüp Üyesiyiz? İstanbul Bilgi Üniversitesi Yelken Kulübü'nü de görmek isteriz :)
  9. DNM61

Yelkenler

Ynt: Yelkenler Ayna ya katılıyorum Orsa bence en zevkli şeyir şekli ama pupada da balon açınca dışarıdan izleyenler için ayrı bir görsellik oluyor :) Ama teknedeyken hangisi derseniz, Orsa Forever :D Hele dalgada varsa offf değmeyin keyfime :D

10. DNM61

Yelkenli Tekne Seçimi ve Fiyatları

Ynt: Yelkenli Tekne Seçimi ve Fiyatları Eğitim için bende bir site yazmank istiyorum. Ben yelkene başladığımda burdaki bazı bilgiler işime yaramıştı :)Burada Yelkencilik- yatçılık bölümünde oldukça faydalı bilgiler bulabilirsiniz. http://www.yelkenokulu.com/index.html

11. DNM61

Yelkende Kullanmak için Saat ve Gözlük ?

Ynt: Yelkende Kullanmak için Saat ve Gözlük ? baktım saol :) hala kesin bi karar vermiş diilim :)
  12. DNM61

Ynt: Yelkende Kullanmak için Saat ve Gözlük ? teşekkürler bilgiler için :)

13. DNM61

Ynt: Yelkende Kullanmak için Saat ve Gözlük ? Saat olarak aslında Casio PRG-130-1VDR diye bir saat buldum ama hakkında bir yorum göremedim. Linkini veriyorum kullanan arkadaş varsa yorumlarını bekliyorum. http://www.everestoutdoors.com/index.php?page=urun_detay&kat=42&alt_kat_id=222&id=3352
  14. DNM61

Merhaba herkese, Yelkenle uğraşıyorum ve denizde kullanabilceğim su geçirmez, pusulalı, sıcaklık ve basınç göstergeli dayanıklı bir kol saati arıyorum. Ayrıca birde gözlük almayı düşünüyorum. Önerileriniz varmı bu konuda ?
  15. DNM61

Yeni Telefon Nokia'dan

Ynt: Yeni Telefon Nokia'dan Evet bende görmüştüm bu telefonu ama aynı telefon diil bildiğim kadarıyla. Sonim bir firma, Land rover telefon yapmak için onlarla iş birliği yapmış. Yani Sonim'in zaten kendi telefonları var ki linkteki telefon Sonim'in telefonudur. Land olan telefon ise Sonim'in...

16. DNM61

Kafa (Feneri değil) Kamerası :)

Ynt: Kafa (Feneri değil) Kamerası :) Merhaba öncelikle herkese. Bu siteyi bu konu sayesinde buldum :) Bayadır araştırıyordum bende bu tarz bir kamerayı ve galiba en iyisi http://www.goprocamera.com/ buradakiler gerçekten. Türkiyede satılan çoğu kameranın görüntülerini izleme şansımız yok ama...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri