Arama sonuçlarınız

1. osmanberkan

İstanbul'da Karavan Parkı

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Sayın Yalın bey..Amacımız birşeyleri karalamak değil..Kazanmak...Orasını çok iyi tarif etmişsiniz..Üç hafta evvel oradaydım.Ben Küçükayasofya mahallesinde doğdum.Ben gittiğimde orada sadece ispanyol gençler ve bursa plakalı ..sanırım Ford bir karavan vardı..sadece...

2. osmanberkan

Dizel Eberspacher Isıtıcı

Ynt: Dizel Eberspacher Isıtıcı Hayırlısı olsun.Çok iyi etmişsiniz.güle güle kullanın.Yarımda kullansanız bile yetecektir.Bu konuda daha evvel yukarıda bir açıklamam vardı..
  3. osmanberkan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Teşekkür ederim sağolun Bülent bey...

4. osmanberkan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Teşekkür ederim berkcan..Hoşbulduk...iyikide gelmişim.paylaşacak çok şeylerimiz varmış meğer....
  5. osmanberkan

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Enverbey gayet iyi anlıyorum sizi...Okadar çok çalışıyorki belediye..! İnsanların acil ihtiyaçlarını karşılamaktan keyifçilere zaman ayırd edemiyorlar herhalde...Yapmış işde Sultanahmetin hemen altındaki sahilde bir yer.Git oraya park et işde.çalışmayan tuvalette...

6. osmanberkan

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Pardon ...Enverbey..diğer sorunuzu atlamışım.Benim gördüğüm 3 karavan vardı ..birisi alkovenli ama üstünde elektrik firmasının ismi yazılıydı.bir diğeri de sanırım alkovenli ford bir karavandı.16 bursa plakalıydı...ayrıca .ispanyol plakalı ford alkovenli iki...

7. osmanberkan

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Enver bey ..aslında sorun çözülmeyecek gibi vahim bir tablo değil...Ancak ilgisizlik hatboyu yani...fazlada bir yatırıma gerekte yok.tuvalete 5-6 tane ilave yapılacak seyyar tuvaletler var satılık.elektrikde sorun değil her yer elektrik direği dolu.suda sorun...
  8. osmanberkan

Ynt: İstanbul'da Karavan Parkı Sayın karavancı arkadaşlar...İstanbulda Karavan park etmek veya kamp yeri bulmak kadar zor bir şey daha yoktur.Bu sayfayı açan arkadaşa da bravo . Bırakın istanbul dışından gelen arkadaşlarımızı.Ben İstanbul doğumluyum hemde Küçükayasofya mahallesinden , yani Ne...
  9. osmanberkan

Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi?

Ynt: Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi? Sayın İnsel bey..görüş ve fikirlerime saygı duyarak cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.....saygılar,

10. osmanberkan

Ynt: Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi? Sn Atilla bey; Tabiki bu sitede kavga edecek değiliz.Bizlere yakışmaz yaş ve kültürümüz gereği.Sadece tartışıyoruz. En güzeli en doğruyu bulabilmek amacımız,ki Karavancı dostlarımız bu yazışıp tartışmalarımızdan birşeyler çıkarsınlar.Yoksa herkes ayni fikirde...

11. osmanberkan

Ynt: Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi? Sayın Atilla bey; Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz.Değer farkları kişilere göre değişir elbetteki...Ben karavanımın önünden denizi görmesemde olur.Ama Kamp dahi olsa hizmette ciddiyet ve temizlik benim için olmazsa olmazlardandır.Karavanımın önünde...
  12. osmanberkan

Ynt: Saroz'da Kamp Alanı Tavsiyesi? İnsel bey.sarozda kamp alanı sormuşsun..? Tabii ben geç üye olunca ..dolayısı ile önerimdede gecikmiş oluyorum.ama önümüzdeki sene gitmeni tavsiye edeceğim bir kamping var.Çok kaliteli bir kamping.Tuvaletler mufak ve çamaşırhaneleri pırıl pırıl.eylül 2010 da...

13. osmanberkan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Teşekkür ederim Engin bey sağolun...
  14. osmanberkan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Haşmet kardeşim teşekkür ederim.Aynı zevkleri ,kültürü ve heyecanı yaşayan insanların bir arada olması kadar mutlu olunacak ,başka bir ortam ve topluluk düşünemiyorum. sevgilerimle..
  15. osmanberkan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) SAYIN; Cavid,Rıfat,Themanfromatlantis,Lukman,derindeniz1,Levent,Kenan,Yusuf,Ertan,Cennet&Yücel,Cem ve Ümit beyler.Gösterdiğiniz sıcak ve yakın ilginize teşekkür ederim. Hoşbuldum ...hemde ne hoş.Benim bütün akrabalarım,mesai ,çocukluk,mahalle arkadaşlarım ve...

16. osmanberkan

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Sayın İnsel bey,sayın Ertan bey,sayın Selçuk bey ve sayın Levent Güngör bey.Tek tek isimlerinizi büyük bir saygı ile yazmaktan mutluluk duyduğum arkadaşlarım.Bilmediğim bu konu üzerinde yardım ettiğniz için çok teşekkür...
  17. osmanberkan

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Sayın Sedat bey...uyarınız için teşekkür ederim.ben bu siteye 2009 yılında Özdal beyin tavsiyesi üzerine katıldım.Gerçektende Türkiyenin böyle aktif ve faydalı sitelere ihtiyacı var. ve sizler bu açığı kapatmışsınız.Karavan almaya niyetlendiğim zamandan beri...
  18. osmanberkan

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım İnsel bey. ben transporter T4 karavanımın üstü açılır kapanır vestfalia veya bunun gibi bir tavanı yapan bir ustanın adresini istemişdim.Sizde sağolun eğer marka peşinde değilseniz Tanju usta bu işi iyi yapar diye cevap...

19. osmanberkan

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Sayın enver bey ... vermiş olduğunuz telefon numarası ile görüştüm.Tanju beyle...İnsel beyin bahsettiği Tanju usta o değilmiş. Benim görüştüğüm Tanju bey Sadece vesfalia vw bus unu satıyor.Sahibinden com da 6000.tl ye. Açılır...
  20. osmanberkan

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Yardımlarınız teşekkür ederim enver bey.yarın görüşürüm artık.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri