Arama sonuçlarınız

1. mhrcck

citroen c3

arkakadaşlar eşime almayı düşündüğüm 2 tane citroen dizel c3 buldum ancak karasız kaldım yardımcı olursanız sevinirim.araçlardan bir 2003 model (85.000 km.) diğer araç ise 2004 model(155.000 km )siz olsanız hangisine karar verirdiniz.düşük model km az olana mı?yüksek model km si çok olana mı...

2. mhrcck

Bilen Bulan Anlayan Beri Gelsin

Arkadaşlar aracım çok yakıyor gibi bir söz almış başını gidiyor.hangi araç neye göre kime göre hangi araca göre çok yakıyor. :)Yav Allah rızası için bir arac ne kadar yakkıyorsa az yakıyordur ne kadar yakıyorsa çok yakıyordur.4.0 bir cheroke 150kuruş yakacak hali yok ya.bu tarz bir arac 300...
  3. mhrcck

91 model jeep

Ynt: 91 model jeep laredo nun farkı nedir?

4. mhrcck

91 model jeep

Ynt: 91 model jeep
  5. mhrcck

91 model jeep

Ynt: 91 model jeep Arkadaşlar link ini attığım araca bakarmısınız değerlendirmenizi rica ediyorum.Birde bu araçların yakıt sarfiyatı nasıldır reel değerlendirmeleriniz benim için çok önemli yardımcı olursanız sevirim.şimdiden teşekkürler...

6. mhrcck

91 model jeep

arkadaşlar 91 model bir xj jeep buldum araç gayet temiz duruyor.ancak benim takıldığım konu bu araçlarda airbag yok ve kokpit 97-98 modellere göre daha kaba . bu araca yeni modek kokpit uyarlanabilirmi ve araçta airbag olmaması ne kadar etkili olur.nerdeyse 20 yaşında bir araba malum .alırken...

7. mhrcck

İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi Pardon erdal abi.hiç benzetemedim cahilliğimi bağışla: ;D. gerçekten çok güzel bir araç olmuş yapanın ellerine sağlık.kesesine bereket ;D
  8. mhrcck

Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi resimdeki toyota tamam ama diğer araç nedir ?
  9. mhrcck

Jeep Tarihçe

Ynt: Jeep Tarihçe Arkadaşlar slm.lar.88 model cheroke ile 95 model cheroke (kare köşeli kasa) genel görünümlerinde bir değişiklik yok gibi.ancak teknoloji olarak da öylemi yardımcı olabilirseniz sevinirim.2010 yılındayken 90-91 model araçlara istenen 13.000-14.000 tl normalmi acaba.değermi ne...

10. mhrcck

Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi Burhan abi sizin fikirleriniz benim için çok değerli.gallopera takmadım aslında, ancak aracın şekli ve motor hacminin 3.0 olması .başka bişey değil aslında ;D adresinizi msn e kaydettim saygılar

11. mhrcck

Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi Haklısınız erdeal bey.benim derdim açıkcası şehir içinde rahat kullanabileceğim güvenli ,yakıt ve vergi konusunda üzmeyecek,parça sıkıntısı yaşatmayacak bir jeep arıyorum tavsiye edeceğiniz bir araç varmıdır.Hyundai galloper sizce bu saydığım kriterlere...
  12. mhrcck

Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi çok politik bir cvb.olmadımı?neyse inş.katılıp sizlerle tanışıp kararı birlikte verecez.saygılar :D ;D

13. mhrcck

Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi erdal abi LR nasıl bir araba.cheroke ,ile kıyas edebilirmisin .kullandığınız için size sormak istedim.
  14. mhrcck

Jeep mi Pahalı Diğerlerimi Ucuz?

Ynt: Jeep mi Pahalı Diğerlerimi Ucuz? Sayın ulusoyotomotiv Çok doğru ama insanın bütçesi ve istekleri çakışınca farklı alternatifler arıyor.ben aracımı verip onun yerine bir arazi aracı almayı düşünüyorm .şu an aklıma yatan ve keseme uyan galloper (99-2000 model )ve jeep 4.0(92-95 model...
  15. mhrcck

Jeep mi Pahalı Diğerlerimi Ucuz?

herkeze mrb.satılık arç ilşanlarına bakıyorumda 92-93 model jeep ler ile 1999-2000 hyundai galloper nerdeyse aynı fiyatta sizce hangini tercih etmek daha mantıklı.20 yaşında bir araçmı yoksa 10 yaşında bir araçmı.yada farklı sorayım 20 yaşında bir amerikjan mı 10 yaşında koreli veya japonmu:)...

16. mhrcck

Hangi jeep

Ynt: Hangi jeep Eli mahkum xj bakacaz o halde :) :)
  17. mhrcck

Hangi jeep

Ynt: Hangi jeep yav mirkandoğru çok güzelde bizim bütçeye takasa uyacak araç bulamadık .bakalım bi denk getirirsek halletcez:))
  18. mhrcck

Hangi jeep

Ynt: Hangi jeep evet kusura bakmayın adım Mahir.ben şu anki aracımı bir jeep ile değiştirmeyi düşünüyorum.tabi bunuda yaparken yakıt tüketimini de düşünmem gerek.bu alacağım aracın rahat olması da önemli.şehir içi ve şehir dışı kullanmayı düşünüyorum.17,5 kadar bir para...

19. mhrcck

4x4 Önerileriniz

Ynt: 4x4 Önerileriniz Arkadaşlar şehir içinde kullanabileceğim 20.000tl ya kadar,güvenli ,yakıt konusunda üzmeyecek,parça sıkıntısı yaşatmayacak bir jeep arıyorum tavsiye edeceğiniz bir araç varmıdır.Hyundai galloper sizce bu saydığım kriterlere uygunmudur.bu paraya çok şey istediğimin...
  20. mhrcck

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi Burhan abicim tşk ederim.saygılar.valla gruba girdik bakalım neler olcak:)sizlerin yardımıyla güzel vakit geçireceğimi umuyorum inş.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri