Arama sonuçlarınız

1. sellçuk

Gezenbilir Üyelerine Özel +%5 İndirim, Aysesuar, Kit vb..%30 Özel İndirim.

CHRYSLER JEEP VE DODGE ARAÇLARDA KIŞ KAMPANYASI BAŞLADI...

2. sellçuk

Satılık 1998 LPG'siz Bordo Yıpranmamış ZJ Grand Cherokee

Araç arkadaşımın aracı, düzgün asfalt aracı yıpranmamış temiz diri araç görünce kanaat getirirsiniz sizde çalışmayan aksamı yok Sunroof,klima,abs,otomatik vites,orjinal basamak,depo muhafazası vs.. Fiyat: 19.500 tl pazarlık payı vardır Ulaşmak mesaj atmayın: 0535 291 24 17 Selçuk
  3. sellçuk

Wrangler MTR 245 / 75 / 16 Takas

Benim aracıma büyük geldiği için elimdeki 4 Adet 245/75/16 goodyear mtr lastiklerimi 225/70/16 veya 235/75/15 dişleri felan iyi durumda olan lastiklerle takas etmek istiyorum markası (duruma göre) pek farketmez, ( Bendeki lastikler sıfıra yakın bi lastik sorunsuz.) 0535 291 24 17 araya...

4. sellçuk

4X4 LİMUZİN HUMMER

Araç ülkemize kiralanmak amaçlı geldiğini sanıyorum, isteyenlere sanırım kiralanır, ama çamura sokmak yok hee :D:D Araç şuan CHREYSLER,JEEP,DODGE Yetkili servisi MASTER SERVİSTEDİR.
  5. sellçuk

33/12,5/15 Kumho Venture MT

Lastikler gayet iyi durumda Wrangler dan Asfalt Lastiği takıldığı için çıktı,yarık,kopuk,çatlak herhangi bir deforme yok. FİYAT 650 TL ufak pazarlık olur.

6. sellçuk

Vitara Far İçi Temizliği, Boyanması ve Modifiye

Temmuz ayında izine ayrıldığımda yaptığım bi değişikliği paylaşim dedim. Daha önceki birkaç gezi ve dere geçişinde farlarım sualdı bende boş duramadım ve farları söktüm ve balkonda masaya yatırdım ve saç kurutma makinesi ile markası valeo olan farlarımı silikonlu bölgelerinden ısıtıp...

7. sellçuk

2001 Vitara Bagaj Kolu Yapımı

Birkaç ay önce dış bagaç açma kolum kilitli iken zorlamadan kırıldı ve yenisini araştırmaya başladım fiyat 90 ve 70 tl 70 tl den aşşa bulamadım, bende bayağa hırsanladım ve ulan bu parayı ona verceme demirden yaparım hemde ömürlük olur dedim ve yaptım işyerinde 2 yada 3 saat gibi zamanda eskine...
  8. sellçuk

2001 JLX Suzuki Vitara Demir Tampon Vinç Tablası

Bilindiği gibi 2.gezenbilir festivali düzcede yapıldı ve büyük ödül TMAX 9000 VİNÇ Tİ, bu vinçi i kazandım ve tamponsuz olmazdı bence, burdada çalıştığım MASTER SERVİSİN SAHİPLERİ, ADEM BAY VE MEHMET İŞMEN tamponda bizden sana hediye dedi ve yaptırdılar sağolsunlar. Bayram usta ve yeniler...
  9. sellçuk

Suzuki Vitara Tavan Sepeti

Uzun zaman yapabilmeyi yaptırabilmeyi planladığım sepetime bende kavuştum :) Sağolsunlar, musa arıkan ve yüksel uysal, abim beni sepete kavuşturdu çok teşekkürler abilerime. Sepetimdeki toplam 6 adet lamba 2 sol 2 sağ 2de arkada mevcut niye bukadar fazla derseniz hep kafamda öyle düşündüm ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR