Arama sonuçlarınız

1. T

Lada Samara Sport Modifikasyonu

Ynt: Lada Samara Sport Modifikasyonu iyi günler bu aracın arazi performansı konusunda deneyimlerniz oldumu acaba ? uzun bir süredir açıklama yapılmamış

2. T

Lada Samara Sport Modifikasyonu

Ynt: Lada Samara Sport Modifikasyonu kaner bey dif kilidinin maliyeti nekadar acaba ? arazi uygulamarında nasıl tepki veriyor ?
  3. T

samara ile niva konfor kıyaslama + niva lpg bilgisi

Ynt: Samara İle Niva Konfor Kıyaslama + Niva Lpg Bilgisi kaner bey merhaba yapmış olduğunuz arazi tipi samara uygulamasını bu başlık altında sunulmasının yararlı olacağını düşünüyorum

4. T

4x4 toros olur mu? olur :)

Ynt: 4x4 Toros Olur Mu? Olur :) toros difine uygun kilit varmı acaba ?
  5. T

Niva Offroad Aracı Olurmu?

Ynt: Niva Offroad Aracı Olurmu? arkadaşlar nivada sensör arızası olması durumunda motorun durma ihtimali varmıdır ?

6. T

samara ile niva konfor kıyaslama + niva lpg bilgisi

Ynt: samara ile niva konfor kıyaslama + niva lpg bilgisi http://www.youtube.com/watch?v=PLCH_YmHCvA :) ne araç ama

7. T

yardımlarınızı bekliyorum..

Ynt: yardımlarınızı bekliyorum.. Murat bey bende ünal beye katılıyorum . sonuçta sizin bir ticari işletmeniz var pw serisi dodgeler tam size göre .yeri gelecek un çuvalı taşıyacaksınız yeri gelecek fırınınız odun fırını olsa odun getrirsiniz makineli ısıtma kulanıyorsanız .bunun bakımı olacak...
  8. T

Samara mı Renault 12 mi?

Ynt: Samara mı Renault 12 mi? peki araziye uygun lastik markası olarak hangisni önerirsiniz ??
  9. T

Lada SW binek aracı 4x4 yapabilirmiyiz?

Ynt: Lada SW binek aracı 4x4 yapabilirmiyiz? http://chrisescars.com/snow-foot-car/ ruslar pek yaratıcı

10. T

Lada SW binek aracı 4x4 yapabilirmiyiz?

Ynt: Lada SW binek aracı 4x4 yapabilirmiyiz? ladaların bir modeli var station vagon sanırım aynı difi kullanıyorlar ,arkadan çekişli bir model ,buna dif kilidi takılıp yapılabilinir en optimum çözüm olur kanımca.4 çekere geçilmesi ilave maliyet olur.

11. T

rusça yazılı lada niva parçaları

merhaba arkadaşlar piyasada kutusunda rusça yazılar olan niva parçaları var bunlardan en iyisi hangisi acaba ? birde çelik motor lada yedek parçalarını hep en iyi firmadanmı getriyor yoksa bir seneki alımla diğer seneki alım arasında sağlamlık farkı oluyormu ?
  12. T

Land Cruiser BJ60 modelin artıları eksileri

sanal ortamdaki araba satış yerlerinde fiyat olarak daha uygun bj 60 modelini gördüm. bu modelin artıları eksileri nelerdir acaba

13. T

4X2 pick-up larda dif kilidi olan markalar

Merhaba arkadaşlar 4X2 pick-up larda dif kilidi olan markalar hangileridir acaba ?
  14. T

İşte Yeni Keçim Lada Niva Safari

Ynt: İşte Yeni Keçim Lada Niva Safari samanyoulu gibi niva o zaman :)
  15. T

Lada Niva'daTitreme - Su Eksiltme Sorunu

Ynt: Lada Niva'daTitreme - Su Eksiltme Sorunu kerem sizdeki tamir kitapçıüı türkçemi .tam bir hazine :)

16. T

İşte Yeni Keçim Lada Niva Safari

Ynt: İşte Yeni Keçim Lada Niva Safari murah bey dursun ustaya gitmişken ayna mahruti oranlarınıda değiştirseymissiniz. aracınızı güle güle kullanın ,bol çamurlu günler
  17. T

Bu da Benim Nivam (reis28)

Ynt: Bu da Benim Nivam (reis28) bu konu için yeni bir başlık açılması daha iyi olurdu aslında ama buradanda yazılabilinir bir dönem 80-85 yılarında sanırım fransa çok kısa bir dönmde az sayıda 4 teker çekiçli sistemleri üretmiş. yapılabilinir aslında, fakat yol dışı araçlar içinde sadece...
  18. T

rusların reklam şirinlikleri

Ynt: rusların reklam şirinlikleri tam rus tarzı :) ihtişamın altındaki basitlik sağlamlık.o değilde eliyle pencereyi kapatıyor ;D

19. T

rusların reklam şirinlikleri

nivayada bu yakışır iyi seyirler arkadaşlar http://www.youtube.com/watch?v=2E6BwfNOlqw
  20. T

kızılay araç satışı

Ynt: kızılay araç satışı umarım bu aracı gezenbilir ailesinden biri almıştır :) http://www.nethabercilik.com/haber/ozel-idareden-arac-satisi.htm

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri