Arama sonuçlarınız

1. R

2014 Yelkenli Rota Prenses 5.75

Daha büyük tekne aldığımdan 3 sezon denizde, bir sezonu karada geçirmiş Rota Prenses satılıktır. Tekne sıfır gibidir. 8 HP Honda motoru vardır. Denizde kullanmak için belge (ADB) gerekmez. Camper veya karavan arkasında römorkla taşınabilir (römorku yoktur). Tekne Ayvalık Cunda'dadır. 0536 851 88 81

2. R

Yelkene Küçük Tekne Ile Başlamak

Rota firmasından bu tür şikayetleri çok duydum. Ben bu tür sıkıntılar yaşamadan edinebildim. İki sezondur da kullanıyorum. Küçük teknenin derdi şu, kısa zaman sonra kendinize güven geliyor ve kaşınmaya başlıyorsunuz daha büyüğünü almak için.. Arkadaşların söyledikleri doğrudur. Küçük büyük...
  3. R

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. sanırım 84'e kadar 4 vites. ya da daha üst modellerde görülürse muhtemelen benzinliden düz dizele çevrilmiştir. TD T3'ler 5 vites. şasi numarasından hareketle internette arama yaparak öğrenebilirsiniz...

4. R

Karavanım İçin Lastik Seçimi

Ynt: Karavanım İçin Lastik Seçimi Yanlış bilmiyorsam C kargo lastiğidir. Ben kullanıyorum ve biraz sert olduğunu düşünüyorum. Karavana daha yumuşak lastik seçilmeli..
  5. R

Wolsvagen LT 28 - LT 35 Hakkında bilgi.

Ynt: Wolsvagen LT 28 - LT 35 Hakkında bilgi. VW Westfalia motokaravan için mutevazı araçlardır. bu ülke için de en uygunlarıdır... Tabii karar sizin..

6. R

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. T3'ler ilgi görmeye başladı. İlk olarak VW aircooled ustaları bunları da "kabul" etmeye başladı. Çok hakim olmsalar da yağ değiştirme vs bakım işleri yaptırılabiliyor. Yılların Jr'ı T3 servisi olmaya karar vermiş. Çıkma parça için kapısını çaldığımız Jr bundan sonra...

7. R

T3' ü Olanlar Kaç Kişiyiz.

Ynt: T3' ü Olanlar Kaç Kişiyiz. Arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum. T3 turbo dizel olup da 4 vites olanlar belli bir yıla kadar mı? Yoksa sonradan mı dizel motoru takılma? Ben içinden çıkamadım çünkü işin.. Bildiğim kadarıyla 4 vitesler düz dizel ki onların da birçoğuna sonradan dizel kondu..
  8. R

Teknelerde Isınma ve Sıcak Su Sistemi

Ynt: Teknelerde Isınma ve Sıcak Su Sistemi Bu aleti görmek mümkün mü? istanbull'da mı?
  9. R

Ynt: T3' ü Olanlar Kaç Kişiyiz. aklınızda bulunsun http://www.arzuoto.com/page_show.php?catID=31 Çıkma da sorulabilir..

10. R

Ynt: T3' ü Olanlar Kaç Kişiyiz. bu forum çalışıyor mu?

11. R

Ynt: T3' ü Olanlar Kaç Kişiyiz. ömer maşallahın var.. bu enerji maşallah gerçekten... pazarı sünepelik ederek geçirdim. pazarı birlikte eğlenerek geçiren dostlara da selam.
  12. R

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. Epey zaman oldu girmiyordum. Benim sorunlar çözüldü. Turbo bakıma gitti. Enjektör ayarı yaptırdım. Yağ atma sona erdi. Doğal olarak yağ eksilmesi de. Arka kaputta yağ lekeleri de... Turboda ses filan da yok. Gayet memnunum... Bir tık ile de çalışıyor. Benzinliler...

13. R

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. yağ kaput içinde değil, egzost'tan savrulup bagaj kapağına lekeler yapıyor. Bus'ın arka dış kısmında belirgin bir kirlilik yaratıyor. önce bunu çözeceğim... Bayılmadıkça duman yok gibi.. Soğukken de sıcakken de tek marşta çalışıyor... avans ayarını açıkça bilmiyorum...
  14. R

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. cem50 teşekkürler.. kısmetse önümüzdeki hafta sonu turboyu söktürüp baktıracağım. yağ atıyor. en açık kanıtı da arka kaput leke içinde kalıyor. teşhis sorunu en önemlisi... yağ atmayı "motor yağ yakıyor" sanıyorduk. değilmiş... ben istanbul'dayım. sarıyer...
  15. R

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. Turbo yağ basıyor egzosta...

16. R

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. teşekkürler cem50. sağolasın. şimdi, bu dediğin işi yapabilecek ustanın adresini veya telefonunu ya bana özel mesaj ya da buraya yazmanız mmkün mü? lastikler arka 45, önler 35 olarak kullanıyorum. bir sorun yok görünüyor. Bir de turbo'da sorun varmış. baktırmam...
  17. R

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. evet.. ben de 15W 40 kullanmaya başladım. yaygın kanaat bu yönde.. Ama doğrusu nedir hala bilen yok.. Dursun sen sanırım 20W 50 diesel kullanacaksın. "düz dizel" diye tabir edilener bu yağı kullanıyor bildiğim kadarıyla... Turbo yüksek ısılara çıktığından 15W 40...
  18. R

Bazı T 3 Soruları ?..

Ynt: Bazı T 3 Soruları ?.. hangisi doğru bunların? 10w 40 mı 15w 40 mı?

19. R

Bazı T 3 Soruları ?..

1.6 TDI 1986 model T3'üm var. Ama ustalara allah selamet versin... Motor turbo olmasına rağmen birisi bana uzun zaman castrol 20 w 50 dizel yağı kullandırttı.. Bir tanıdığın önerisi ile 15 w 40 koyduk.. Doğru yağ nedir allah aşkına? 1.9 caddy motorun aynı yere sorunsuz monte edildiğini duydum...
  20. R

Denize Sırtını Dönmek

Sık sık duyduğumuz bir şeydir. "Türkler denize sırtı dönük yaşarlar" diye. Hatta eski yapıların denize dönük taraflarının penceresiz ya da küçük pencereli olması buna kanıt gösterilir. Sanırım Gezenbilir ailesi de "Denize sırtını dönen Türkler" tezini doğrular şekilde forum başlıkları açmış...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri