Arama sonuçlarınız

1. katenerci

ısuzu rodeo 4x4 3.2

bu araçların yedek parçasını nereden bulabilirim acaba opel frontera ile aynı malum fronterada parça sorunu var ama ısuzu olarak aranırsa yok abs ön sol teker sensörü lazım soket girişi 4 lü yani 4 kablolu ebayda var Ank. ve çevresinde varsa ilgilenebilirim araç 99 3.2 frontera (frrontera B kasa)

2. katenerci

Grand Cherokee porya (hub)

1993 model için marka tavsiyeniz varmı arkadaşlar malum bu porya işinde marka çok siz marka tavsiyesi yapın ucuzunu buluruz.. kimisi 1 sene kimisi ömür boyu garanti diyor ne iştir...
  3. katenerci

zj.lerde Ultrasonik Buji kullanan varmı

evet arkadaşlar varmı kullanan veya duyumunu alan nasıl acaba %15-20 yakıtta tasarruf diyorlar...ben %10 da razıyım önemli olan uyumlumu bizim araçlara.. malum lpg.li yakıtlarda ateşleme önemli

4. katenerci

Sulu Sistem Taktıran :) Var mı?

son zamanlarda yeniden gündeme gelen bu sulu sistem araçlarda performans ve yakıtta tasarruf konuları gündeme gelmiş bulunmaktadır.Acaba jeep gibi büyük motorlu araçlar taktıran varmı ve ne kadar bir yakıt tasarrufu yapıyor ...ufak araçlara taktıran 1-2 kişi gördüm memnun özel bir sıvısı var...
  5. katenerci

93 Cherokee zj. 3500 devirde gaz kesiyor

evet arkadaşlar araç 3500 devire gaz kesiyor 3500 deviri geçmiyor bu arada yakıtta arttı sensörlerde bir sorunmu var acaba lambda sensörü olabilirmi ?

6. katenerci

93 Cherokee Ekranda Yazan "Liftgate Open" Nedir?

Ekranında "LİFTGATE OPEN" yazıyor araştırdım ama çok şey yazıyor.Net olarak kısaca ne demek ?

7. katenerci

ZJ'lerde Arıza İşareti

selam arkadaşlar 93 grand cher.. ekranında arıza işareti verdi ama anlayamadım herhangi bir sorunda yok herşey sorunsuz çalışıyor bu işaretin anlamını bilen varmı acaba; su ve yağlarla alakalı değil baştan söyleyim :) kaputun içindeki kare işaretinden bahsediyorum ,,diğer tek çizgi ön kaput...
  8. katenerci

Cherokee Zj'nin Frenlerinden Memnun musunuz?

93 model grnd cher.nin frenlerinde sanki sorun var gibi hissediyorum 40-50 mil bir hızla giderken çok sert degil ama ani bir duruş istediğimde (örneğin 100 m. durmak gibi) aracın sanki durma degilde kendini kasarak durma mesafesinin olması gerekeninden fazla olduğunu hissediyorum..sanki bir...
  9. katenerci

Bor Katkısı

motor yağına katılan bu bor katkı katkı maddesi hakkında ne düşünüyorsunuz ben 93 zj ye kattım ama sanki pek bir şeydeğişmedi üstelik yağ harareti arttı gibi birde bazen ikl çalışmada pat pat diye bir ses geliyor son 2-3 gündürde ön konsoldaki bilgisayarda araç resmindeki ön kaput işaretinin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri