Arama sonuçlarınız

1. katenerci

Jeep Sahipleri Listesi

Video: https://youtu.be/CiEIuB6JQSs bayağı olmuş bu konu

2. katenerci

Jeep Sahipleri Listesi

Ynt: Jeep Sahipleri Listesi maşallah maşallah :)
  3. katenerci

Trap ve Skeet Tüfekleri Nasıl Olmalıdır ?

Ynt: Trap Ve Skeet Tüfekleri Nasıl Olmalıdır ? hunter 303 senin 15 senelik kullandığın yerli silahı silmene gerek yok .o kadaar atmaya zatenkendi kendini silmiştir.:)

4. katenerci

Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir?

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? :) maş.maş..
  5. katenerci

Diferansiyel Havalandırma Delikleri Ne İşe Yarar ?

Ynt: Diferansiyel Havalandırma Delikleri Ne İşe Yarar ? jeep sevdası sadece sürmekle olmaz yaşamakla olur arasıra altına girin. Arada üstüne çıkın olmadı sökün parçalarını temizleyin toplayın ....v.s vs..... arada bakım yaparken bozun çalıştıramayın ama bunlar hep bir tecrübe olacaktır. zor...

6. katenerci

Diferansiyel Havalandırma Delikleri Ne İşe Yarar ?

Ynt: Diferansiyel Havalandırma Delikleri Ne İşe Yarar ? olmadığına kesinlikle emin olabilirsin

7. katenerci

Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler

Ynt: Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler yok hocam özel tüzel değil evi değiştirdim 50 kadar açık oluştu paraya ihtiyaç var yoksa satmazdım :)
  8. katenerci

Ynt: Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler pek giremiyorum işler karışık :) arabayıda satışa çıkardım...hayırlısı bakalım..
  9. katenerci

Ynt: Frontera Kullananlar için Kısa Bilgilendirmeler normalde uymayabilir(bijon ve göbek tutmayabilir) ama uymaz diye birşey yok 15 lik yere 17 de takarsın 17 lik yere 15 lik de takabilirisin gereken sadece tornacı bir dost göbek ve bijon ölçülerini ayrlamak için gerisi teferruat aslında...

10. katenerci

FRONTERA CLUP VE LOGO

Ynt: FRONTERA CLUP VE LOGO Teş. Levent eline sağlık bugün telefona mesaj geldi yarın elimize geçer inş. :)

11. katenerci

FRONTERA CLUP VE LOGO

Ynt: FRONTERA CLUP VE LOGO GET le yükseltme yapan arkadaşlar maş. işi çözmüşsünüz ama siz yinede arada bir mesela ayda bir get lerinizi kontrol edin yoksa arazide sıkıntı yapabilir.(kayma ve yırtılma) birde(hatırlatma; bilenler bilir :)) get le yapılan yükseltmeler kasayı yükseltir aldanıpta...
  12. katenerci

Uzun Araştırmalar Sonrası X - Trail Aldım

Hayırlı olsun iyi bir seçim

13. katenerci

FRONTERA CLUP VE LOGO

Ynt: FRONTERA CLUP VE LOGO levent bey bir düzeltme yapayım slayt 15 den 2 slayt 4 den 1 tane benimki bu şekilde birde slaytlara 06 katenerci yerine 06 Onur Nalbant yazalım
  14. katenerci

FRONTERA CLUP VE LOGO

Ynt: FRONTERA CLUP VE LOGO
  15. katenerci

2001 3.2 V6

Ynt: 2001 3.2 V6 standart bagaj voyegerden almıştım ama işimi görüyor Bagaj istenilen ölçüde yaptırılabiliyor

16. katenerci

FRONTERA CLUP VE LOGO

Ynt: FRONTERA CLUP VE LOGO levent bu slayt lar nasıl oluyor takımmı tekmi yani bir slayt denince içinde kaçtane var ön arka yan camlar gibi... konuyu fazla takip edemiyorum sana zahmet birdaha anlatırsan :)
  17. katenerci

FRONTERA CLUP VE LOGO

Ynt: FRONTERA CLUP VE LOGO arkdşlr..slayt 15 den 1 tanede bana yazın
  18. katenerci

2001 3.2 V6

Ynt: 2001 3.2 V6 evet hocam avda lazım oluyor bagaja geyik sığmıyorda :)

19. katenerci

2001 3.2 V6

Ynt: 2001 3.2 V6 bir kaç resimde benden olsun
  20. katenerci

FRONTERA CLUP VE LOGO

Ynt: FRONTERA CLUP VE LOGO doğrudur hocam olabilir arkadaşlar uygun bir yer seçebilir farklı bir logodada olabilir bayrak simgesi şunun için malum bu araçlar dünyada değişik isimlerle gündemini koruyor mesela ısuzu rodeo ...vs. gibi bu türkiyeye özgü olsun diyerek düşündüm

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri