Arama sonuçlarınız

1. T

Land Rover Discovery Td5 HSE Bu aracı nasıl bilirdiniz :)

Ynt: Land Rover Discovery Td5 HSE Bu aracı nasıl bilirdiniz :) Çok teşekkür ederim ilginize.

2. T

Ynt: Land Rover Discovery Td5 HSE Bu aracı nasıl bilirdiniz :) Teşekkür ederim telefonu yada adresi var mı acaba ?
  3. T

Ynt: Land Rover Discovery Td5 HSE Bu aracı nasıl bilirdiniz :) Aslında birazda bu yüzden fikirlerinizi almak istedim. Yani sizler hangi ustaya götürüyorsunuz mesela ?

4. T

Merhaba arkadaşlar, Aşağıdaki linkte bulunan aracı almak istiyorum. Bana bu konuda fikir verir misiniz acaba ? Bir de tabi alım aşamasında ve sonrasında bir ustaya ihtiyacım olacak, tavsiyelerinizi bekliyorum...
  5. T

4x4 Suv Seçimi Hakkında Destek (Freelander-Vitara-Rav4-??)

Ynt: 4x4 Suv Seçimi Hakkında Destek Aracı %70 şehir içi %30 dağ tepe kullanacağım.

6. T

4x4 Suv Seçimi Hakkında Destek (Freelander-Vitara-Rav4-??)

Merhaba arkadaşlar, Forumda önce 2006 Land Rover Freelander 2.0 TD4 HSE yorumlarını okumak için geldim. Lakin çok fazla kafam karıştı. Herkesin sorusu ve düşüncesi farklı olduğundan daha iyi bilgi almak için bu başlığı açtım. Aklımda ki araç : 4x4 + 5k + Dizel + Çok düşük model olmayan +...

7. T

Gezenbilir Dalış Gezisi Duyurusu (26-27 Eylül 2009)

Ynt: Gezenbilir Dalış Gezisi Duyurusu (26-27 Eylül 2009) Güzel, Eğlenceli ve kaşıntılı bir gezi oldu. Sivri sinekler ordu halinde saldırmayı öğrenmişler. Tektek gelmiyorlar. Wc zaten kömür limanının en kötü özelliklerinden. Vakit okadar iyi okadar yoğun geçtiki, Planladığımız bazı şeyleri...
  8. T

Ben Dalamıyorum

Ynt: Ben Dalamıyorum Bence önce bir eğitim alın. Dalış Sizin tarif ettiğiniz kadar zor değildir. Malzeme almanıza gerekde yok eğer bi klüple giderseniz dalışa.
  9. T

Ben Dalamıyorum

Ynt: Ben Dalamıyorum +1 Kesinlikle katılıyorum.

10. T

Ben Dalamıyorum

Ynt: Ben Dalamıyorum Merhabalar, Sizi tanımadığımdan bir kaç sorum olacak. - Dalış eğitimi adınız mı ? - Kulak eşitlemede bir sıkıntı yaşıyormusunuz /yapıyormusunuz ? - Aldığınız kıyafetin başlığı varmı kullanıyormusunuz? Başlıksız daldınız mı ?

11. T

Ynt: Gezenbilir Dalış Gezisi Duyurusu (26-27 Eylül 2009) Teşekkürler Görüşmek üzere...
  12. T

Ynt: Gezenbilir Dalış Gezisi Duyurusu (26-27 Eylül 2009) Merhabalar, Buluşma yeri ve tarihi: 25.09.2009 Cuma 20:00 Tüyap Sergi Sarayı Önü Acaba buluşma anındaki anlaşmazlıklar ve aksilikler için gsm numaralarımızı alsak mı ? en azından organizasyondaki sorumlu kişi (sanırsam SEVAL) sizin...

13. T

Ynt: Gezenbilir Dalış Gezisi Duyurusu (26-27 Eylül 2009) Merhablar, Aranıza yeni katıldım. 2 haftadır konularınızı yakından takip ediyorum. Bu organizasyona katılmak istiyorum. Ekstra olarak yapmamız yada bilmemiz gereken bir durum varsa özelden yazarsanız sevinirim. Site acemiliği :D 1-...
  14. T

Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar

Ynt: Kullandığınız Makine ve Ekipmanlar Body: Nikon D50 Lens(-ler): 1 - Nikon Nikkor AF-S DX 18-55mm f/3.5-5.6G ED Diğer Ekipman : Tripod + Çanta. Ne Tarz Fotoğraf Çekmekten Hoşlanıyorsunuz ?: Doğa, Hayvan, Sürüngen
  15. T

Kan Gruplarımızı Yazalım

Ynt: Kan Gruplarımızı Yazalım A rh(+)

16. T

Hayati İdame Ekipmanları

Ynt: Hayati İdame Ekipmanları Paylaşım için teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri