Arama sonuçlarınız

1. usas

Bu Balçıkta Siz Olsanız Ne Yapardınız?

merhabalar arazi tasıtı almamdaki tek neden 2 ceker aracları zorlamam olmadık yerlerde yolda kalmam istediigm yerlere gidemememdi. bayram donusu yeni almıs oldugum grand vitara jlx ile koy yollarına daldım, gun batımında guzel bir yere dogru gps den bakarak ilerledim. 4x4 farkını gordum...

2. usas

Suzuki Grand Vitara jlx El freni mekanizması

Merhabalar Grand vitara jlx de, el freni dort tekeri birden mi tutuyor acaba? dort teker shaft kilit el freni gibi bir sey duydum. bu mekanizmada normal el freni gibi tel yok mu acaba? varsa 4 ayrı tel mi 2 mi fikirlernizi rica ediyorum. selamlar ugur.
  3. usas

Suzuki G.Vitara 2006 Fren Sistemindeki Ses

Merhabalar, Katalizorün cıkarılması sonrasında, ilk denememde fren pedali bir kaya sertligine geldi ve tutmadı. El freni ile durduktan sonra, ustalar aracın basına coktu ve yanlıs takılan bir parcayı duzeltip taktılar ve fren anında duzeldi, bu iyi bir deneyim oldu çünku, ustatlardan duydugum...

4. usas

Eksoz Katalizörü

merhabalar aracın altından sanırm eksozdan, dusuk devirde gaza basınca bir ufleme sesi gibi patlak bir ses var. katalizor olabilir dediler. degistiren, cıkaran, yan sanayi ile orjinal arasındaki farkları inceleyen oldumu acaba? birde emisyon dısında bir islevi var mı bu parcanın ? tesekkurler
  5. usas

Suzuki Vitara Eksoz Katalizörü Hakkında

Merhabalar araçta dikkatimi çeken bir ses sonucu eksozcuya gittim. Katalizorden Olabilir dedi. *Yan sanayi takilmasi *hic takilmamasi *orjinal takilmasi gibi olasiliklar var. Konu ile ilgili tecrubesi olmus olan var mi, takmasam sanirim cevreye zarari var emisyon artabilir. Yada yan sanayiye...

6. usas

2006 Model GrandVitara 5K Yol bilgisayarı

Merhaba Arkadaslar 2006 model 5 K duz vites Grand Vitara Kullanıcı var mı acaba? yol bilgisiayarında ortalama yakıt tuketimi gozukmuyor, bu gun serviste de bulamadılarda en iyisi iyi kullananıcısından bilgi almak.

7. usas

2006 GrandVitara Antifriz kapagı ve tweeter

arkadaslar merhaba guleceksiniz ama, araba ile ilgili hergun 10 tane gariplik fark ediyorum. sagolsun servis mi sahip mi sanayi mi bilemiyorum, antifreeze in dolastıgı yedek depo kapagı yerine total yag ın kapagını koymus. soyle ki, olması gereken kapak 3cm capında ise total in kapagı 4 cm...
  8. usas

2000 cc 5 K Grand Vitara LPG Takılması

5 K 2000 cc Grand vitara icin LPG konusunda kararsız kaldım, oylarınızı bekliyorum. 5 secenege kadar isaretlenebiliyor. LPG fiyatlarının 1.000-2000 Tl arası oldugunu da dusunerek, karinizdan bu fiyatı duserek belirtirseniz daha gercekci olur, henuz LPG takılma ucretini, yakıttan ettiginiz kar...
  9. usas

2006+ Kasa İcin Ön Far Ampul Önerileriniz ?..

merhabalar 2006 2000cc duz vites grand vitara. sol far icinde, ufak carpısmada kasılmadan dolayı yansıtıcılarda catlak, sag farda da darbeden dolayı cıkma bir farın takılması olayı var sanıyorum. sag farda bi anda ısık gidiyor bi kac kez vurunca duzeliyor bazen duzelmiyor. zaten inanılmaz sarı...

10. usas

Apple Iphone da GPS, Navigasyon Uygulaması

merhabalar, bilgi paylasmak istedim. iphone 3 g ye, apple store da igo gps programını 119 usd ye 1 ay once indirdim. tum avrupa ve turkiye dahil 1,5 gb civarı bir download u var. kapalı havalarda zayıs sinyal bir kac kez rahatsız etti ama, bunun dısında sehir icinde sinyal bulma hızı...

11. usas

Suzuki Grand Vitarada 60/Ah Yerine 72/Ah Akü Kullanımı

Merhabalar... Aracım İkinci el 2006 Grand Vitara 2000Cc. Aku de problem riski olunca değiştirdim. Üstünde 60 amper AKU vardı. AKU yerinde kenarlarda boşluk kalıyordu. Araçta çakmaktan 220 cevirici falanda kullandığım için AKU yerine tam oturan 72 amper taktık. Sonradan aklıma geldi...
  12. usas

LPG - BRC Prins Teleflex

merhabalar 2006 model duz vites 2000cc grand vitara icin LPG arastırmasındayım. Forumu okudum aradım taradım, prins ve teleflex in cok iyi oldugu, zavolli idi sanırm onunda bunlara yakın oldugunu, brc nin de is gorur sekilde oldugu seklinde bir filkir olustu kafamda. Ankarada Sanayi de...

13. usas

Grand Vitara II Hakkında Fikirleriniz

Herkese merhaba Kullanılmıs bir grand vitara aldım, ancak sahibi yurt dısında ve vekaleten satan kiside ozellikleri konusunda bilgisiz. Sizlere danısmak istedim. Arac sunroofsuz Kumasi koltuklu model. Arac ozenli kullanılmamış ancak ciddi bir kazası olmadıgı icin biraz da ucuz olunca aldık...
  14. usas

Dört Faktör ve Arazi Aracı Secme ?..

köy yolları, yol olmayan duzlukler gibi arazide de kullanacabilecegim, ancak genellikle sehir icinde kullanacagım bir arac almak istedim ama 4 Faktor 116.000 bilinmeyenli denklem gibi oldu valla 1- Yakıt tuketimi 2- 2. Elde Satıs Kolaylıgı 3- Eski aracta temizlik ve ankarada bulabilmek. 4-...
  15. usas

Vitara Alıcam Bu Araç İçin Ne Dersiniz ?

Arkadaslar dizel 4x4 bakıyorum, genelde sehir ici hafta sonları doga gezisi seklinde kullanılacak. Şu yılın modelini tercih et, suna dikkat et seklinde oneriniz var mı ? fiyat nasıl ? http://www.sahibinden.com/cok_temiz_2003_model_dizel_suzuki_vitara-76WQQaXQQ9524252WQQpXQQdisplayitem Teşekkurler

16. usas

Discovery İçin Ne Dersiniz ?..

merhaba arkadaslar konuya yabancıyım, genelde sehir icinde binip hafta sonu tatil ve gezilerde kamp ve doga gezileri icin bir arac bakıyorum. simdilik offroad gibi bir dusuncem yok, oluncada eski bir vitara, lada tarzı bir arac a anca kıyarım heralde :) Yarın su araca bakmaya gidecegim, vergi...
  17. usas

Cherokee Seçimi ?..

Merhaba Arkadaslar cherokee den bir model ile discovery, freelander ve range rover arasında kaldım, birde az da olsa crv esintisi var? oncelikle jeep dogru secim mi? sonucta genelde sehir icinde, ancak haftasonları ve tatillerde kesinlikle arazide olacagım,az cok konfor ve estetik takıntım da...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri