Arama sonuçlarınız

1. afagan

Range Rover Sport 2011 Kullanma Klavuzu

Ynt: Range Rover Sport 2011 Kullanma Klavuzu borusan ı ararsanız adresinize kargolayacaklardır. digital ortamda var mı bilmiyorum. ama merak ettiğiniz bir husus varsa aktarabilirim burdan

2. afagan

Mali - Nijer... Timbuktu Hayali

Ynt: Mali - Nijer... Timbuktu Hayali dilediğiniz gibi tasarruf edebilirsiniz efendim
  3. afagan

range rover

Ynt: Range Rover borusanı ararsanız aynı gün içinde kargoya vereceklerini söyleyeceklerdir.

4. afagan

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2011)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2011) ben geleneksel olarak bu etkinliğe de katılmaya çalışacağım yazıp, tüh gelemedim demek üzere tribünlerde yerimi alayım:)
  5. afagan

Nikon D80 + 4 adet lens + 11 adet filtre + Aksesuarlar Satılık

Ynt: Nikon D80 + 4 adet lens + 11 adet filtre + Aksesuarlar Satılık lensler için düşündüğünüz fiyatları yazmanız mümkün mü. şu an yanımda 2 arkadaş var ve lensleriniz şu an alıcı bulmuş olabilirdi.

6. afagan

6. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (24 Ağustos 2011)

Ynt: 6. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (24 Ağustos 2011) ben de geleneksel "gelmeye çalışacağım" mesajımı yazıp "gelemedim tüh" diye devamını getirmek üzere etkinlik sonrası sayfasını beklemeye koyulayım bari:)

7. afagan

ATAYURT.. ulan bator-harhori-orhun....MOĞOLİSTAN

Ynt: ATAYURT.. ulan bator-harhori-orhun....MOĞOLİSTAN dünden devam, ÇİN, bize vize uyguluyor ama ulan bator aktarma yapacağınız için transit yolcu kabul ediliyorsunuz, gümrük/pasaport kontrole girmeden transit masasından ulan bator check in yaptırıldıgında şak diye giriş mührünü vurup azat...
  8. afagan

İstanbul'a Yakın Çadır Kampı Planlıyorum, Öneriler?

Ynt: İstanbul'a Yakın Çadır Kampı Planlıyorum, Öneriler? esra ben 3-4 haftadır hiç değilse kıyıköye 3-4 günlüğüne çadır atayım diye kıvranıyorum, o nedenle senin planını ilk okudugumda çok güldüm iç geçirerek. bu sene daha yaz gelmeden toplamda 6-7 hafta işten kaçtıgım için haftaiçlerini...
  9. afagan

Ynt: ATAYURT.. ulan bator-harhori-orhun....MOĞOLİSTAN merhaba, öncelikle her zaman ki gibi notları ve fotografları ihmal ettiğim için özür dilerim:) sertaç bey sorunuza ana hatları ile yanıt vereyim ama gideceğiniz zaman teknik detayları ve gerek duyarsanız isim ve telefonları da bildiririm...

10. afagan

Ynt: İstanbul'a Yakın Çadır Kampı Planlıyorum, Öneriler? bir de şey var.. aklıma geldi şimdi. iğneadanın limanköyü vardır. limanköye çıkarken soldan sınır köylerine bir yol gider, asfaltlıydı bir bölümü. o yolla giderseniz, sizi sınır kulelerini izleyebileceğiniz minik bir plajı olan şirince...

11. afagan

Ynt: İstanbul'a Yakın Çadır Kampı Planlıyorum, Öneriler? Esra kıyıköy evet:) 2. değil 3. koya kadar git bence. daha tenha olur ve haftasonu kalabalığını çok az hissedersiniz. bu mevsimin dolunayına isabet ederseniz ki, bu haftasonu dolunay başlayacak, çok keyifli oluyor kıyıköy. ancak, bazen...
  12. afagan

ayers rock- aborjin yürüyüşü

merhaba, 2012 bahar/yaz için rota tutmak istiyoruz. aklımızda, profesyonel amazon rotalarından biri olabilir mi düşüncesi ile, avustralyayı enlem hizasında geçecek aborjin yürüyüş rotası düşnceleri var. amazon rotaları, orman ve bataklık geçişlerinin bilinen bilinmeyen sayısız sıkıntıları...

13. afagan

AMAZON ROTALARI

merhaba, son 2 yıl içerisinde profesyonel amazon rotalarından herhangi birini tamamlamış olan biri ya da birileri ile irtibat kurmak istiyoruz.
  14. afagan

Ynt: ATAYURT.. ulan bator-harhori-orhun....MOĞOLİSTAN sabahın ilk ışıkları ile ulan bator dan neşe içinde çıktık yola. harhoriye gidiyoruz. yolda koyun inek ve at sürülerini izleye izleye kimi yerlerde durup inerek, kimi yerlerde hızlanarak ilerliyoruz. yol asfalt olmasına ragmen büyük ölçüde...
  15. afagan

Ynt: ATAYURT.. ulan bator-harhori-orhun....MOĞOLİSTAN fotograf karesinde olmaktan hiç bir zaman hazzetmedim. hayatımda çok nadir kereler bunu istemişimdir. kendi eşiklerimden birini öğrenmiş oldum böylece. tarif edemeyeceğm, literatürümde yer alan kelimelerle ifade edebileceğimden emin...

16. afagan

Ynt: ATAYURT.. ulan bator-harhori-orhun....MOĞOLİSTAN kendime hakim olamadım.
  17. afagan

Moğolistandayım. Geceyi, bilinen en eski yazılı türk anıtının 100 m uzağında bir moğol çadırında geçirdik. yıldızlar yanıbaşınıza inecekmiş kadar yakın, gök sanki burda daha bir başka. çadırda yattığınız yerde, geceyi ışıtan yıldızları izlerken, birden rüzgar hışırdamaya şiddettini artırmaya...
  18. afagan

Ulan Bator-Karakurum-Orhun .. Anayurt.. MOĞOLİSTAN

2 yıldan uzun süredir 3 ayrı formatta planladığımız uzak asya rotamızın, en kısa versiyonunu gerçekleştirmek üzere son hazırlıkları yapıyoruz. asıl gönlümüzden geçen büyük sibirya geçişi, bu gezi ise büyük geçiş öncesi bir ısınma turu mahiyetinde olacak. Hazar ardından itibaren...

19. afagan

Moğolistan Orhun Abidelerine Gitmek İstiyorum

Ynt: Moğolistan Orhun Abidelerine Gitmek İstiyorum ve evet:) vizeler alındı arkadaşlar:)
  20. afagan

Tiflis - Batum... Gürcistan

Ynt: Tiflis - Batum... Gürcistan yoruldum..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri