Arama sonuçlarınız

1. B

Ml 320 Yardım

Merhaba, bir adet ML 320 sahibi oldum bugün. Aracı henüz teslim almadım, araç 2001 model lpgli, perşembe ya da cuma alacağım. aracı bostancıda servise gösterdim, 1-2 ufak kusur var ama araci bu haliyle aldım, çünkü onun dışında gayet temiz dendi. umarım yanlış yapmamışımdır :D yalnız bir...

2. B

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. ml 320 lerin lpg ile uyumu nasıldır? veyahut yeni sistem lpi ler ile?
  3. B

Ah Şu Çinliler !!

Ynt: Ah Şu Çinliler !! siz de üretin, imal edin yeni bir ürün yapabiliyorsanız, geri kalmışlığı böyle kolayca kestirip atmak tuhaf. kim neyi hakederse öyle yaşar.nesi sömürgecilik yaratıcılığın ve buluşun? çinin duruşunun nesi asil? insanları böcekler gibi hücrelerde yaşamaya mahkum edip...

4. B

2005 Ford Mondeo Ghia Otomatik

çıkacağım turlar sebebiyle aracımı satıyorum. 2005 model, 133000 km'de, ghia donanımlı, otomatik ford mondeo. araç oldukça konforlu ve sağlam, temiz. motor ömrü 800 000 km (iyi bakıldığı taktirde) mazda 6 ile aynı motora sahip. 23500 tl.
  5. B

Moto - Kuryenin Ölümle Dans Fotoromanı

Ynt: Moto - Kuryenin Ölümle Dans Fotoromanı neden görevini yapmakla yükümlü memura rant verilsin ki? :)

6. B

2010 Haziran Temmuz Motorsiklet İle Avrupa

Ynt: 2010 Haziran Temmuz Motorsiklet İle Avrupa adresimi yanlış yazmışım, pardon. barisercetin@hotmail.com, görüşmek üzere.

7. B

Ynt: 2010 Haziran Temmuz Motorsiklet İle Avrupa mail adresim baris.ercetin@hotmail. görüşmek üzere, sevgiler.
  8. B

Motosikletle Dünya Turu

Ynt: Motosikletle Dünya Turu bu arada Ülker hanım ve Sayın Bahcıvan kurt dilek ve önerileriniz için teşekkürler.
  9. B

Motosikletle Dünya Turu

Ynt: Motosikletle Dünya Turu doğru söylüyorsunuz ancak 14 senelik motor tecrübem mevcut. motorla olmasa da 2 kere irandan afganistana gittim karayoluyla riskli bölgelerden. pek sorun görmüyorum. genelde turlarımı yalnız yaparım. elbette grup olarak gitmek çok daha makul.

10. B

Motosikletle Dünya Turu

Ynt: Motosikletle Dünya Turu herkese merhaba, motorsiklet bölümüne yazdım ancak önümüzdeki aydan itibaren motor turlarıma başlıyorum. ilk rotam suriye-lübnan-ürdün. katılmak isteyenler benimle temasa geçebilirler. gerçi bu başlık 2006da açılmış :D her daim yola çıkabilirim. güney amerika da...

11. B

Ynt: 2010 Haziran Temmuz Motorsiklet İle Avrupa gezinize katılmak isterim. motorum f800s, uygunsanız görüşelim.
  12. B

Sibirya Gezisi

Ynt: Sibirya Gezisi rusyada baya bir süre yaşadım, elbette yapılır bu gezi ama türk olarak çok sıkıntı çekersiniz. dil de çok büyük problem. ama turist olarak gideceğiniz için belki farklı yaklaşımlar olur. ama siz adım başı vermek için 5lik 10luk dolarları hazırlayın öncelikle. trans sibiryayı...

13. B

BMW - F650 GS '2010'

Ynt: BMW - F650 GS '2010' borusan konusunda ben de şikayetçiyim. amma velakin diğerleri?? diğerleri de aynı. en son kawasakimde yedek parça, servis fiyatları farklı değildi.sorun adamların hizmet anlayışı. aslında en ufak sorunda genel merkeze şikayette bulunmak lazım ama bunu ben de dahil...
  14. B

Avusturya'lı

Ynt: Avusturya'lı Kaça aldınız?
  15. B

Ada Sahillerinde Bekliyorum (Tayland)

Ynt: Ada Sahillerinde Bekliyorum (Tayland) teşekkürler, uçaklarla aram iyi olmadığı için içime en sineni bulmam lazım. benim için uçağın düşme şansı 10 milyonda 1 değil. 1/2 ya düşer ya düşmez şeklinde ;D

16. B

BMW - F650 GS '2010'

Ynt: BMW - F650 GS '2010' Motorumu borusan geç teslim ettiği için yerine verdikleri bu motoru 1 ay süreyle kullandım. Açıkçası fena değil ancak bana biraz güçsüz geldi. üzerinde 800 cc lik makina olmasına rağmen yazılımla beygir ve torkunu düşürmüşler bildiğim kadarıyla. aradaki fiyat farkının...
  17. B

Avusturya'lı

Ynt: Avusturya'lı ktm taş gibi motordur, konfor vs gibi özellikleri nasıl, bilgi verebilir misiniz?
  18. B

Uzun Yol Arkadaşı Aranıyor-Küçük Ortadoğu Turu

Herkese merhaba, Nisan başında hava koşullarına bağlı olarak ( tarih ileri kayabilir) motorsikletle yapmayı planladığım 3 haftalık Suriye, Lübnan, Ürdün turu için yol arkadaşı arıyorum. Anahatları vermek gerekirse; - İstanbul-Ürgüp (1 gece konaklama) - Ürgüp-Suriye sınırını geçiş - Suriye...

19. B

Ada Sahillerinde Bekliyorum (Tayland)

Ynt: Ada Sahillerinde Bekliyorum (Tayland) yazınız eğlenceli ve açıklayıcı olmuş. motorla yapacağım seyahat sonrası listemde tayland. sizden rica etsem uçak bileti fiyatları, kredi kartı kullanımı, 3 haftalık bir tur için gerekli para miktarı gibi bilgileri verebilir misiniz? sevgiler,
  20. B

Moto - Kuryenin Ölümle Dans Fotoromanı

Ynt: Moto - Kuryenin Ölümle Dans Fotoromanı kimse alınmasın ama forumları okuyarak insanların zeka seviyesini ölçebilmek mümkün. ben burada tek şuna takıldım. kuryeyi düşünmüyorum, kendisini düşünmüyorsa yapacak birşey yok. kazara böyle birisinin arabayla arkasına denk geldim diyelim, takip...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri