Arama sonuçlarınız

1. Nurtella

Uzungöl

Ynt: Uzungöl İzninizle oradan birkaç kare de ben paylaşmak isterim...

2. Nurtella

Çekim Tekniği Hakkında Soru

Ynt: Çekim Tekniği Hakkında Soru Flaş kullanmadınız sanırım. Sonuçlara bakarsak denemeye devam etmek mantıklı:)
  3. Nurtella

Ynt: Çekim Tekniği Hakkında Soru Sizin denemelerinizi görürüz o zaman. Kolay gelsin.

4. Nurtella

Ynt: Çekim Tekniği Hakkında Soru Minik arşivimde, paylaşabileceğim kayda değer bir kibrit fotoğrafı bulamadım:))
  5. Nurtella

Ynt: Çekim Tekniği Hakkında Soru Teşekkür ederimmm. İyi bir motivasyon oldu. :)

6. Nurtella

Haberdar Edilmek İstemiyorum

Ynt: Haberdar Edilmek İstemiyorum Haberdar edilmek isteyenler başka kapıya :D

7. Nurtella

Oyun: Nick mi? Avatar mı? İmza mı? Üstteki Kullanıcının Nesini Beğendin?

Ynt: Oyun: Nick mi? Avatar mı? İmza mı? Üstteki Kullanıcının Nesini Beğendin? Çizmeleri:))
  8. Nurtella

Ynt: Çekim Tekniği Hakkında Soru Yardımlarınız için teşekkürler. Denemelerim devam ediyor. Aslında kafamda çok şey tasarlıyorum ama uygulamalarımdan tatmin olmuyorum. Bir gün iyi bir fotoğrafçı olacağım, hissediyorum:))
  9. Nurtella

Haberdar Edilmek İstemiyorum

Selam, Tüm yöntemleri denememe rağmen ''Burası Neresi'' başlığını takip ettiğim konulardan çıkaramadım. Denediğim yollar: Başlığın üstündeki ''haber ver'' butonuna tekrar tıklayarak iptal etmek; profilden, takip ettiğim konular listesinden çıkarmak. Bunun başka bir yolu var mı? Teşekkürler.

10. Nurtella

Ynt: Çekim Tekniği Hakkında Soru exif bilgileri doğrultusunda deneme çekimleri yaptım. Kendi ortam ışığıma göre de değeler vererek denedim benzer etkiyi alamadım. Böylece, daha çok fırın ekmek yemem gerektiğini bir kere daha gördüm:)) Fotonun exif bilgileri: f/16 1/160 sn iso 100 odak 55 mm

11. Nurtella

HDR Fotoğraf Tekniği

Ynt: HDR Fotoğraf Tekniği Photoshopta tek karden olmuyor fakat photomatix programında yapılıyor. Buna da ''yalancı HDR'' diyorlar. Aşağıdaki linkte yalancı HDRnin nasıl yapıldığı anlatılıyor. Seval hanım, belki karşılaştığınız sorunun sebebini burada bulabilirsiniz...
  12. Nurtella

Selam Arkadaşlar, Aşağıdaki fotoğrafın hangi teknikle çekildiğini merak ediyorum. Fotoğrafta flaş ışığı veya farklı bir ışık var ve alevler de canlı. Uzun pozlamayla mı yapılmış acaba diyorum. Ama uzun pozlamayla ateşin anlık durumu çekilemez diyorum bir yandan da. Bilgisi olan arkadaşlar...

13. Nurtella

Sabit Telefonları Susturuyoruz (1 Kasım 2009)

Ynt: Sabit Telefonları Susturuyoruz (1 Kasım 2009) Ücret dışında, diğerinden hiçbir farkı yok. Sınırsız 1 mbit hızında internet + teledünya + sinema paketine (3 sinema kanalı) ayda 53 lira ödüyorum. Telekoma ise aynı hızda, sınırsız ADSL + hiç işime yaramayan sabit telefon hattına ayda...
  14. Nurtella

Ah Bu Kadınlar!..

Ynt: Ah Bu Kadınlar!.. Bazı kadın özellikleri ( en çok göze batanları) cımbızla çekilmiş, listelenmiş ve genellemeye gidilmiş. Yazar kişi de konuşulmuş, eleştirilmiş, tebrik edilmiş ve amacına ulaşmıştır. :P
  15. Nurtella

Sabit Telefonları Susturuyoruz (1 Kasım 2009)

Ynt: Sabit Telefonları Susturuyoruz (1 Kasım 2009) Uzun yıllar ADSL için sabit hat kullanmak zorunda kaldım. Daha doğrusu kullanmadığım halde her ay 17 lira civarı sabit ücret ödemek zorunda kaldım. Geçen hafta ADSL yi de sabit telefon hattımı da kapattırdım. Uydunet'e geçtim. Telekomla hiçbir...

16. Nurtella

Büyükada Fotoğraf Gezisi Duyurusu "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009)

Ynt: Büyükada Fotoğraf Gezisi Duyurusu "Ada Vapuru Yandan Çarklı" (8 Kasım 2009) Katılımcı Listesi: 1- eftaLYa (Esra Akeroğlu) 2- pebble (Nilsun)+1 3- Kasif (Hakan)+1 4- Dream_Rocker (Onur) (belki +1) 5- ufuk (Ufuk SARNIK) 6- Berksito (Berk Saraç) + 1 7- Nurtella +1 veya2
  17. Nurtella

Yamuk Kadraja Son!

Ynt: Yamuk Kadraja Son! Bunu kullanan birkaç kişi görmüştüm, flaş yuvasına takılan bu şey ne acaba diye aklıma takılmıştı demek ki su terazisiymiş, öğrenmiş olduk. Teşekkürler bilgilendirme için.
  18. Nurtella

4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009) 01- Mert Kiğılı (Deep) 02- Uğur Kalaycı (Jeep34) 03- Tuncay Özay(tuncay cj) 04- Berk Saraç (Berksito) + 1 05- Mustafa Kemik (MK51) 06- Ufuk SARNIK (ufuk) 07- Adil Alkuş (Adil) +1 08- Neriman, Mustafa Avcı (...

19. Nurtella

4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009) Odalar doldu mu acaba? ona göre odeme yapacağım bugün.
  20. Nurtella

Burası Neresi?

Ynt: Burası Neresi? Giresun/Bulancak:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303