Arama sonuçlarınız

1. legend91

Pajero Alacağım Tavsiyeleriniz

Ynt: Pajero Alacağım Tavsiyeleriniz Arkadaslar 93 2.5 dizel hakkındaki düşünceleriniz nedir peki ? Bu kasalarda amortisor ayarı ve kilit mevcut mu acaba ?

2. legend91

2.el Bf Goodrich Lastik Satılık

Merhaba arkadaşlar aracımda kullandığım 3 adet 31=10.5=15 lastiklerim satılıktır Adeti 150 liradır Lastiklerin yakın fotoğrafını cektim %60 civarındadır irtibat 0538 690 03 67 Kasım ilan no : 144536889
  3. legend91

Pajero Klima Sistemi Alınır!!!

Ynt: Pajero Klima Sistemi Alınır!!! 92 model exceed hocam

4. legend91

Pajero Klima Sistemi Alınır!!!

Pajero Klima Sistemi Alınır , irtibat 0538 690 03 67
  5. legend91

Adana'da Ne Yenir?

Ynt: Adana'da Ne Yenir? Adanamızda kebabı en iyi yiyeceğiniz yer Kazaancılar Çarşısındaki Kazancılar Kebap'tır hocam , afiyet olsun :)

6. legend91

Antoff Gezilerimiz.....

Ynt: Antoff Gezilerimiz..... Merhabalar Antoff'lu arkdaşlarım , bi pajero sevdasına düştük gidiyoruz , Antalya'da bi araç buldum siteden ,öncelikle offroadcu arkdaşlarıma burdan bi danışmak stedimbilgi verirseniz sevinirimsaygılar Read more...

7. legend91

Nasıldır Bu Pajero???

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-1993-model-pajero-2,5-td-klimali-4x4-129596478/detay/ Merhaba arkadaşlarbu araç hakkında bilgisi olan varsa sevinirim
  8. legend91

Zj'ye Mercedes Dizel ???

??? Merhaba arkdaşlar ilanlarda Zj'ye dizel motor atılmış gördüm , nasıldır acaba uyum sağlar mı ki ??? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-dizel-2500-mersedes-motorlu-1995-139730160/detay
  9. legend91

1993 Pajero Dizel !!!

Merhaba arkadaşlar 1993 ve sonrası Pajero Dizel düşünüyorum , gerek büyüklüğü gerek arazi de iyi olması söylentisi beni Pajeroya yöneltti ve gelelim aracın mekaniğine offroad kabiliyetine yakıt durumuna parça durumuna , bilgisi olan arkdaşlar yorumlarını paylaşırsa sevinirim...

10. legend91

Xl-7 Td Bridgestone Dueler At-694 225-75-16

Ynt: Xl-7 Td Bridgestone Dueler At-694 225-75-16 Konu xl-7 kullanıcıları için çok yararlı olacaktır teşekkürler... Amerikada XL-7 leri öyle bir oynuyorlar ki ben gözlerime inanamadım , gördüğüm manzara üzerine bende hemen lastikleri büyültme kararı aldım , 235 85 16 düşünüyorum , 2 inçte get...

11. legend91

Xl-7 Hararet Sorunu

Ynt: Xl-7 Hararet Sorunu Hımm buda farklı ::)
  12. legend91

Xl-7 Hararet Sorunu

Ynt: Xl-7 Hararet Sorunu Ben radyatör şişletmekle işe başlıyrum o zaman ;) bu arada dediğiniz gibi hararet max. seviyedeyken motor kaputunu açtım açarken ki düşüncem herhalde fokur fokur kaynıyordur , bir baktım düşündüğüm kadar bişey ortada yok ??? Gösterge hatası olma ihtimali yüksek ???

13. legend91

Xl-7 Hararet Sorunu

Ynt: Xl-7 Hararet Sorunu Nasıl böyle bi araç bu arızayı veriyor şaşkınım doğrusu , ee şimdi ben bu araçla doğru düzgün kafam rahat rahat uzun yola çıkamıcakmıyım ?
  14. legend91

Xl-7 Hararet Sorunu

Ynt: Xl-7 Hararet Sorunu Haklısınız çok yardımcı olacaktır bana bu cihaz hemen araştırmaya başlıyorum teşekkür ederim...
  15. legend91

Xl-7 Hararet Sorunu

Ynt: Xl-7 Hararet Sorunu Aracımda 2 gün önce arıza lambası yandı ve 1 gün sonra söndü , arıza lambası yandığı gün içerisinde de rolanti yüksekteydi , nedir bu arkdaşlar ?

16. legend91

1990 Rrc Hızlanmıyor Gaz Yemiyor

Ynt: 1990 Rrc Hızlanmıyor Gaz Yemiyor Hocam geçmiş olsun öncelikle böyle sıkıntılar adamın acayip canını sıkar hayattan soğutur o derece , aynı sorunu bende Cherokeee 4.0 XJ aracımda yaşamıştım şanzıman burç takımını değiştirince sorun çözüldü tabi o zamana kadar neler yapıldı neler ama sorun...
  17. legend91

Xl-7 Hararet Sorunu

Ynt: Xl-7 Hararet Sorunu Oğuz Kardeşim emeğine sağlık cidden emek etmişsin ve paylaşımını yapmışsın , ee ne öneriyorsun şimdi napalım bu soruna ? ;)
  18. legend91

Xl-7 Hararet Sorunu

Ynt: Xl-7 Hararet Sorunu Onlarda kontrol ettim çalışyor , acaba yanlış yöne mi dönüyor ?

19. legend91

Xl-7 Hararet Sorunu

Ynt: Xl-7 Hararet Sorunu Herşey tamdı...
  20. legend91

Xl-7 Hararet Sorunu

Haftasonu 2006 Grand Vitara XL-7 2.0 TD aracımla Adana'nın Aladağ ilçesine ( 80 KM ) yolculuk yaptım , çıkışlı inişli yollarda aracımın ısı göstergesi yükselmeye başladı , 10 dk. dinledikten sonra tekrar yol aldım en ufak rampayı görür görmez hareret anında yükselmeye başlyor , 2000 cc dizel...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri