Arama sonuçlarınız

1. E

Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu Sedat Bey Selamlar, Aslında bu merakım sanırım tamirat işlerine de ilgi duyduğumdan olsa gerek.Küçükken evde çalışmayan televizyonlara(uydu alıcıların olmadığı zamanlar:))anten icat eden kaç kişi var merak ediyorum.Bu girişim o zamanlar için büyük...

2. E

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? Tavsiye için teşekkürler.En kısa zamanda tedarik edip okuyacağım.Bu arada Nietzche Ağladığında'nın da filmi var.Eğer görmediyseniz bir bakın bence.Ama çok başarılı denemez.Maalesef kitaptan filme geçişler her zaman başarılı olmuyor birkaç istisna dışında. Elimdeki...
  3. E

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? ... Yazılmamış olduğunu fark ederek Psikolojik roman severler için İrvin D.Yalom 'un Nietzche Ağladığında adlı romanını tavsiye ederim.Kitap Dr .Breuer ile Nietzche'nin diyaloglarından oluşuyor.Psikoloji sevenler için daha ilgi çekici olduğunu düşünüyorum.Yüce...

4. E

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? Merhaba; Bir evlada bırakılacak en büyük miras bir kütüphanedir bence.Ben de kızım için bu süreci gerçekleştirmeye çalışıyorum zevkini çıkara çıkara.(Kendim için de tabi) Bazı arkadaşlar bahsetmişler gerçi ama ben de belirtmeden geçemeyeceğim sanırım.Kitap okumayı...
  5. E

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu Hoşbuldum:) Zenith'e yazık olmuştu zaten,çalışmıyordu cici makinecik.Zaten ,şimdi adını hatırlamıyorum Eminönü'nün üst taraflarından bir yerden almıştım,pazar yeri gibi bir yerden.Hala kıymetlidir benim için :) Aslında 15'li yaşlarda başaldığım bu...

6. E

Bahçeköy Atatürk Arboretumu

Ynt: Bahçeköy Atatürk Arboretumu Merhaba; Bir Bahçeköy sakini olarak Arberatuma zaman zaman gidiyorum.Hatta son ziyaretimi bugün gerçekleştirdim.Sayısını bilmediğim kadar çok bitki türü ,yaz ve kış size farklı yüzünü gösteren bir dünyadır burası. Şunu da söylemeliyim ki ,Arberatuma çok iyi...

7. E

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu Merhaba, Böyle ilgi çekici bir foruma üye olmakla iyi bir iş yaptığımı hissediyorum öncelikle.Buradaki usta fotoğrafçılar kadar değil ama içimden geldiği için ve tabi ki paylaşmak için ben de bir fotoğraf sevdalısıyım sanırım. İnternetin ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri