Arama sonuçlarınız

1. M

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Ücretsiz davetiye değil , % 20 indirimli bilet diyor Online Bilet Camp&Caravan Istanbul Kamp ve Karavan Fuarı 23 Şubat - 03 Mart 2019 %20 İndirimli

2. M

Bulgaristan

BANSKO Son yılların gözde kayak merkezlerinden biri, Güney batı Bulgaristan'da olan Bansko İstanbul'a 600 km , Sofya'ya 120 km Selanik'e 220 km uzaklıkta , Toplam 75 km kayak pistlerine sahip , 14 lift ve telesiyej ile özgürce kayak yapabiliyor , pistleri birleştirerek bir defada 17 km...
  3. M

Yelkenli ile Marsilya’dan Bodrum’a Yolculuk

Ynt: Yelkenli ile Marsilya’dan Bodrum’a Yolculuk Sevgili İntel Bilgi ve tecrübelerimi paylaşmaktan mutluluk duyarım

4. M

4. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (16 Eylül 2009)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (16 Eylül 2009) İftara katılacaklar 01- Nadir Uğurlular (mogzilla) + 1 02- Berk Saraç (berksito) + 3 03- Emine Şeçeroviç (BamBina) 04- Ünal Çelik (ulusotomotiv) 05- Tuncay Özay (tuncay cj) 06- Pınar Karaçar +1 07- Mustafa Eraslan...
  5. M

Ynt: Yelkenli ile Marsilya’dan Bodrum’a Yolculuk Akdenizi dolaşma düşüncenizi kutluyorum,sizler içinde güzel bir deneyim olur, Türkiyede Motorlu taşıtar vergisinin yelkenliler için çok yüksek olmasından dolayı Türk bayrağı yerine Amerikan bayrağı taşımak daha avantajlı,Bir çok Türk...

6. M

Ynt: Yelkenli ile Marsilya’dan Bodrum’a Yolculuk Sevgili Koza sizinde böyle güzellikleri yaşamanız hatta dünya turu yapmanız dilekleri ile:) geçen sene Ege ve Akdeniz kıyılarını,yunan adalarını yelkenli ile çok gezdim,Marmara'yı dolaştım

7. M

8 mart sabah 07.00 de Marsilya yakınlarındaki Napolyon Marinadan Sert bir havada yolculuğumuz başladı, 245 Nm. Yolu 50 saatte aldık,motor Genova ve ana yelkenimizi denemiş performansını öğrenmiş olduk, 10 Knot esen rüzgarda 11 Nm sürati bir iki saniyeliğine olsa gördük,iki gün karadan uzak...
  8. M

Ynt: Yelkenli ile Marsilya’dan Bodrum’a Yolculuk Melih bey çok güzel bir gezi yapmışsınız, fotoğraflar da kıskandıracak kadar güzel. Gezinizde merak ettiğim bir kaç konu var; tekneyle seyahatte gittiğiniz yerler için vize işlemi nasıl oluyor? uğradığınız yerlerde ayak bastı parası vs gibi...
  9. M

Bulgaristan Plovdiv - Sofya

Sevgili İlhami Sofyada kayak malzemeleri satılan yer vasilevski stadı yanı Sofya'dan Sevgiler:)

10. M

8 mart sabah 07.00 de Marsilya yakınlarındaki Napolyon Marinadan Sert bir havada yolculuğumuz başladı, 245 Nm. Yolu 50 saatte aldık,motor Genova ve ana yelkenimizi denemiş performansını öğrenmiş olduk, 10 Knot esen rüzgarda 11 Nm sürati bir iki saniyeliğine olsa gördük,iki gün karadan uzak...

11. M

Karadeniz Fıkraları

Ynt: Karadeniz Fıkraları ASLI VARDIR Idris´le Dursun, kahvede ayrI masalarda hafif sıkkın oturuyorlar. Idris sesleniyor: - Bana ´ayran´ desena... - Ayran! - Uyy, ben da senun karuna hayran! Fena halde bozulan Dursun, biraz sonra Idris´e sesleniyor: - Bana ´gazoz´ desena... - Gazoz... -...
  12. M

Karadeniz Fıkraları

Ynt: Karadeniz Fıkraları Temelin 4 oğlu var, akşam evde TV seyrediyorlar. Temel susamış, büyük oğlu İdrise : -Oğlum bir bardak su getirir misin?´ demiş. İdrisin umurunda olmayınca, Temel bir küçüğüne rica etmiş ama yine ses yok. Üçüncü oğluna da isteğini iletmiş, yine ses seda yok. Bunun...

13. M

Karadeniz Fıkraları

Ynt: Karadeniz Fıkraları Karadenizliler, bir konferans düzenlerler. Bu konferansa konuşmacı olarak ünlü bir Amerikalı bilim adamı da davet edilir. Amerikalı konuk, bir hafta erken gelir, hem tatil yapar hem de Türkleri yakından tanıma fırsatı bulur, halkla kaynaşır, kendini sevdirir...
  14. M

Yatçılar İçin Gezi Rehberi; Ayvalık, Adalar ve Koylar

Ayvalık, Adalar ve Koylar İrili ufaklı birçok ada ve adacığın oluşturduğu bir havzada, ortalama derinliği 6 metre kadar olan Dalyan boğazı adlı dar bir geçitten geçilerek ulaşılan Ayvalık limanı (N39,18,90 – E26,41,30) iki mil kadar genişlikte adeta büyük bir havuzu andırır. Su kesimi 6 m den...
  15. M

Yelkenciler için Ayvalık, Adalar ve Koylar

İrili ufaklı birçok ada ve adacığın oluşturduğu bir havzada, ortalama derinliği 6 metre kadar olan Dalyan boğazı adlı dar bir geçitten geçilerek ulaşılan Ayvalık limanı (N39,18,90 – E26,41,30) iki mil kadar genişlikte adeta büyük bir havuzu andırır. Su kesimi 6 m den derin olan gemiler giremez...

16. M

Bisiklet Tavsiyesi; Hangi Marka ve Model?

Ynt: Bisiklet Tavsiyesi; Hangi Marka ve Model? bu gün Saraçhanede Haşim İşcan geçidindekilere baktım, burada bulamazsın diyenden tutunda paketi açıp kurmaya üşünen satıcılarla karşılaştım,kısaca bulamadım,kurulu hazır salcano yoktu
  17. M

Bisiklet Tavsiyesi; Hangi Marka ve Model?

Ynt: Bisiklet Tavsiyesi; Hangi Marka ve Model? Sevgili Arkadaşlar Katlanır bisiklet öneriniz ne olabilir vitesli olması tercih edilir
  18. M

Bulgaristan

Ynt: Bulgaristan Sevgili Esreff Bulgaristan'a giriş için bir çok vize şeki var,Öğrenci vizesi,turistik vize ticari vize vb... her vizenin kendine göre özelliği var nasıl vize alcağınız sizin isteğinize bağlı Ulus ta Başkonslosluğa müracat ettiğinizde size bilgi verirler Bulgaristan...

19. M

Yelkenciler için Edremit Körfezi

Edremit Körfezi Babakaleden sonra doğuya doğru uzanan geniş Edremit körfezi ağzına ulaşılır. Körfeze girmeden güney rotasında Ayvalığa doğru ilerlemek istendiği taktirde Midilli adası ile Anadolu sahilleri arasındaki yaklaşık beş mil genişliğindeki Müsellim geçidinde seyir yapılacak demektir...
  20. M

Yelkenciler için Kuzey Ege

Çanakkale boğazını çıkınca Ege denizi başlamaktadır, boğazdan sonra güneye dönüldüğünde dikkat edilmesi gereken bir seyir bölgesine girilmektedir. Çanakkale boğazı girişinin güneyinde kalan Ege sahilleri tehlikelidir, sığlıklar vardır. Karaya yakın seyredilmemesi gerekir, Beşige burnunun...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,481
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri