Arama sonuçlarınız

1. mogoksel

Akü Tavsiyesi Yaparmısınız

Ne tip alırsanız Varta alin Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. mogoksel

1991 Patrol W260 Stop Hk

Merhaba1991 Nissan Patrol W260 aracınıza aşağıdaki resmi bulunan stopdan nerde bulabiliriz ? Sağ arka tek de işi görür çiftini bulursak dahada iyi olur.Sıfır yada çıkma yardimci olabilecek arkadaş varsa çok sevinirim. Özgür Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. mogoksel

Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor

Spritverbrauch berechnen und Autokosten verwalten - Spritmonitor.de diye bir site varmis isterseniz inceleyebilirsiniz Özgür ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. mogoksel

Galloper Hangi Diff Yağ Kullanılmalı

www.motul.com.tr sitesini incelemenizi tavsiye ederim. Özgür www.yagcarsisi.com ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. mogoksel

Sonunda Bende Defender'ıma Kavuştum....

Bende aldim ayni lastiklerden 235x85x16 ebatinda bu hafta sonu deneme firsati bulursam paylaşırım ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. mogoksel

Yeni Lastiklerimiz

Tesekkurler hu hafta sonu test ederim umarim.Tecrübeleri paylasirim. ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. mogoksel

Ben De 110 V8 Ile Aranızdayım :)

Cok guzel arac iyi gunlerde gezmeniz dilegiyle.Kafanizdakileride zevkle yaparsiniz insallah. www.yagcarsisi.com ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. mogoksel

Cok guzel fotolar yeni lastikleriniz karda nasildi ? Özgür ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. mogoksel

Defender Alacağım Yardım Lütfen...

Bende Defender arastirmalariyla basladim takibe Nissan Patrolda bitti bu is.Kismet birazda amac ve ihtiyac kriterlerine gore onceliginizi belirleyenilirsiniz GrandCherokee lere cok baktim mesela ama bir anda tuplu aracin bana uygun olmayacagina karar verdim o kulvardaki araclari elemis oldum...

10. mogoksel

Yeni Lastiklerimiz

Merhaba , Yeni aracima yeni camur lastikleri taktim.Arastirmalarim sonucu okuduklarimdan anladiklarimla 235x85x16 lastik sectim.Mantikli olculermidir bilmiyorum ama gorsellikten cok Arazide performasi iyi olur diye yorumladim kendimce.Deestone marka fiyatida 365 tl uygun gibi oldu.Performasida...

11. mogoksel

Cok tesekkurler Atilla bey yardimci oldunuz tabiki.İyi gunlerde kullanin tekrar aracinizi yaptiklarinizida takip edecegim acikcasi ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. mogoksel

Hobi Çekme Karavan

Harika yapmisiniz emeginize saglik.İyi gunlerde kullanin. ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. mogoksel

Merhaba oncelikle aracınız cok guzel iyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle... Almis oldugunuz Deestone camur lastiginden mennunmusunuz bende yeni aldığım Nissan Patrol aracima uyarsa 235x85x16 ebatta olanini alsam mi diye dusunuyorum.Fiyati makul cunku Camurda nasil , asfallta nasil...
  14. mogoksel

Kırklareli (incesırt Ve Demirköy)

Cok guzel foto ve paylasimlar tesekkurler 2015 Türkiyesinde her nekadar memleket Trakya olsada tekbasina kamp tedirgin etmiyormu sizi? ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. mogoksel

1991 Nissan Patrol 2.8td W260 Lastik Seçimi Yardim

Orhan bey paylasiminiz icin cok tesekkurler. Ustundeki 255x70x16 kis lastigi yerine ayni ebatta camur lastigimi takalim diye dusunuyorum. Olcu ceviriminden baktim 30 lastige falan denk geliyor zaten orjinal janta takip fazla maliyet cikartmamayi dusunuyorum simdilik bakalim www.yagcarsisi.com...

16. mogoksel

Yardimci olabilicek bir fikir rica ediyorum... Özgür ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. mogoksel

Merhaba Yeni aldigim Nissan Patrol aracim icin offroad çamur lastigi ve ebatlari hakkinda yardimlarinizi rica edebilirmiyim. Arac resimlerde goruldugu gibi orjinal yuksekliginde ek bir sey yok bu sekilde hangi ebatta max yukseklikte lastik secilmelidir? Ustundeki kis lastikleri 255x70x16...
  18. mogoksel

Yeni Aracım 1991 Patrol 2.8 Td W260

Çok tesekkur ederim.Lastik icin bir fikriniz olurmu ? ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. mogoksel

Eklenmeyen diğer resimler
  20. mogoksel

Merhaba, Yeni aracımı 10.Kasım günü satın aldım.Sizlerin tecrübelerinden faydalanmak isterim.Resimleride paylaşmak isterim. Aracın üzerinde 255X70X16 kış lastikleri mevcut.Aracın kendi orijinal jantları ve yüksekliğidir. Sizce çamur lastiği takmak istesek bu jantlara uygulanabilir mi ? Yoksa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri