Arama sonuçlarınız

1. worldcomp

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları) 01-Hakan Irıklı - Suzuki Vitara 2000 - İstanbul. 02 - Murat Sayar.......... .(Suzuki Vitara-1993) İstanbul 03 - İlhami Özdemir........(Suzuki XL7-2006) Bolu 04 - İlker Musa..............(Suzuki Vitara-2000) İstanbul 05 - Okay...

2. worldcomp

vitarada 4 cam otomatiği sorunu

Ynt: vitarada 4 cam otomatiği sorunu cenmax cam kaldirma modülü (4+1cam için) taktırın o kendi otomatik bütün camları kaldırsın. modül + işçilik =80 TL
  3. worldcomp

motor arıza ışığı

Ynt: motor arıza ışığı Sn ABDULLAH linkteki resimlerden bir şey anlamadım. bu soket nerdedir? 2000 model 1,6 jlx ispanyol aracımın maf sensörünün içindeki saç kılı şeklindeki tel yok ve aracım motor lambası yanık biniyorum hava akış metresi büyük olasılıkla arızalı ama bu kodları bende denemek...

4. worldcomp

Suzuki Vitara Porya Kilidi auto free wheel hub SATILIKTIR.

Ynt: Suzuki Vitara Porya Kilidi auto free wheel hub SATILIKTIR. Güncel...
  5. worldcomp

Ynt: Suzuki Vitara Porya Kilidi auto free wheel hub SATILIKTIR. Serkan kardeşimizinde dediği gibi 2000 MODEL 1.6 JLX santana kasadan çıkmadır. Bu arada fiyatı 700 tl ye çektim bilginize.

6. worldcomp

Ynt: Suzuki Vitara Porya Kilidi auto free wheel hub SATILIKTIR. fiyatı 750 TL ye çekiyorum.

7. worldcomp

Ynt: Suzuki Vitara Porya Kilidi auto free wheel hub SATILIKTIR. güncel
  8. worldcomp

Ynt: Suzuki Vitara Porya Kilidi auto free wheel hub SATILIKTIR. fiyatı 800 TL ye çekiyorum.
  9. worldcomp

Ynt: Suzuki Vitara Porya Kilidi auto free wheel hub SATILIKTIR. benim aracım 5 kapı vitara,ama ben aracı yeni aldım Izmir"li eski araç sahibi hiç 4X4 kullanmadım diyor ve arazi vitesi konumlarını bile bilmiyordu.

10. worldcomp

Termostat Arızası mı?

Ynt: Termostat Arızası mı? selam arkadaşlar. Bende bu pazarı değerlendireyim dedim ve 2000 model suzuki vitara 1.6 jlx santana aracımın termostat ını değiştirdim. Eski çıkan termostat aracım fazla yattığından dolayımı bilinmez çok paslı ve kötü durumda idi onu takmak yerine 89 derece RENAULT...

11. worldcomp

Ynt: Suzuki Vitara Porya Kilidi auto free wheel hub SATILIKTIR. ilginize teşekkürler.
  12. worldcomp

Ynt: Suzuki Vitara Porya Kilidi auto free wheel hub SATILIKTIR. 8 veya 10 firmadan rayiş bedelini araştırdım,sıfırını servise gittim sordum tanesine 1200 tl dediler, ben ise çiftine 900 tl dedim çokmu? yorumlarınız için teşekkürler ama fiyatı sizce ne olmalı?

13. worldcomp

Gezenbilir Konya Grubu

Ynt: Gezenbilir Konya Grubu Adı ve Soyadı: Ali AKGÜL Doğum tarihi ve yeri: 1970 / KONYA - BOZKIR Memleket: KONYA / BOZKIR Semt: KONYA / SELÇUKLU İlgi Alanı: Elektronik,bilgisayar, tatlı su avcılığı,keşif gezileri,kamp,off road,motorlu araçlar,outdoor Not: Konya grubu olarak fazla etkinlik...
  14. worldcomp

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-suzuki-vitara-porya-kilidi-auto-free-wheel-hub-75170925/detay yukardaki linkini eklediğim çalışr durumdaki sorunsuz auto free wheel hub satılıktır... FİYAT : takımı 900 tl dir.
  15. worldcomp

Suzuki Vitara 2001 Otamatik Hub 1 Adet

Ynt: Suzuki Vitara 2001 Otamatik Hub 1 Adet selam adnan bey. hub ı almak istiyorum fakat, hub ın çok sayıda fotolarını mail atabilirmisiniz?

16. worldcomp

1998 model jlx 1.6 16V 3 kapı vitara akü degişimi.

Ynt: 1998 model jlx 1.6 16V 3 kapı vitara akü degişimi. akü fiyat olarak 400 tl ye aldım. 92 ah sarsıntı oalyını yuasa sordum sıkıntı olmaz deediler akünün iç yapısını araştırdım bencede sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. kutup başları farklı oluşundan dolayı bende tedirgindim satın aldığım bayi...
  17. worldcomp

Akü Tavsiyesi ??

Ynt: Akü Tavsiyesi ?? arkadaşlar selamlar... elimde aşağıya resmini ekledğim aküyü bizzat kullanıyorum herkesede tavsiye ederim. aracım suzuki vitara 1.6 jlx. aracımdadonanım olarak 4 adet hella rallye 3000 ve t-max 9000 vinç var hiç bir sorun yaşatmadı. akü 12 yıl ömürlüdür ve suzuki...
  18. worldcomp

AKÜLER Hangi akü kaliteli ve ekonomik olarak uygundur.

Ynt: AKÜLER Hangi akü kaliteli ve ekonomik olarak uygundur. suzuki vitara 1.6 jlx aracıma ben bu aküyü taktım ve çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim...

19. worldcomp

1998 model jlx 1.6 16V 3 kapı vitara akü degişimi.

Ynt: 1998 model jlx 1.6 16V 3 kapı vitara akü degişimi. suzuki vitara 1.6 jlx bu aküden taktım harika tavsiye ederim...
  20. worldcomp

Çadır Tavsiyesi

Ynt: Çadır Tavsiyesi http://www.atlaskamp.com/index.php?page=urun_detay&kat_id=16&urun_id=19929&urun_ismi=Campus-Beziers-4-Ki%FEilik-3-Mevsim-%C7ad%FDr arkaşımıza bende katılıyorum ve kararımı bu çadırda kıldım ve atlaskamptan sipariş ettim ve 1 günde elime ulaştı sabırsızlıkla çadırı kurdum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri