Arama sonuçlarınız

1. jontianix

THK Yelkenkanat Kursu

Ynt: THK Yelkenkanat Kursu teşekkür ettm :D

2. jontianix

Serbest Atlayış

Ynt: Serbest Atlayış thk nın we efes şubesinnde sitesinde yeteri kadar bilgi yok serbest paraşüt eğitim kursu hakkında.. nekadar.. nezaman kayıt dönemi war?.. başwurular nasıl online oluomu?.. yardımcı olursanız cok sevinirim..
  3. jontianix

Paraşüt Eğitimi

Ynt: Paraşüt Eğitimi belli bi kayıt dönemi warmı?.. başwurumu nasıl yapabilrim? internetten oluomu? gec mi kaldm acaba? bu efesteki serbest paraşüt eğitimi için...

4. jontianix

Base Jump

Ynt: Base Jump şimdi bakalım anlamşmıyım.. önce serbest paraşüt öğrenilio ortalama 500 atlayıştan.. sonra base jump bu base jump yine serbest paraşütleriyle oluo.. ama birdman (wingsuit flying) kıyafeti alınınca we base jump yapılınca birdman olunuo anlamışmıyım :):) :D
  5. jontianix

Birdman

Ynt: Birdman teşekkür ederim ozaman :)

6. jontianix

Birdman

Ynt: Birdman hmm... birdman de denio sanıırıım wingsuit kııafetin adından geldiğği için wingsuit flyinde de denio :) 500 atlayış derken base jump sanırım.. eğğitim tabiki gerekli yoksa acaydıım kollarıımıı bubaa dierek atlanmaz.. :) peki nerden başlamalı.. bu yaz başlamalyıım ilk ne yapmalııyıım..

7. jontianix

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu selam herkese ben anıl :):) base jump (++ wingsuit flying) e başşlamak bu konuda bilgi almak için tam yerinde bulunduğumu düşünüorm :):)
  8. jontianix

Base Jump

Ynt: Base Jump base jump turkieyede nerde nasııl öğğrenebilrim sııfıırdan ama.. ordan wingsuit flying le devam.. bende bu video ile merak sardm.. zaten hep bi ilgim wardıı bu artıık tetikledi beni :):):):)
  9. jontianix

THK Yelkenkanat Kursu

Ynt: THK Yelkenkanat Kursu bu wingsuit flying olayıınıı öğğrenmek yapmak istiorum... ama havacıılıık konusunda tek bildiğim yağmurlu havalarda ağğaç altıında durmamak vb.. :):) nerden başlamlııyıım..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,141
Kaydolan Son Üyemiz
brkgny

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri