Arama sonuçlarınız

1. chala

Navara Için Multimedya Ses Sistemleri

Yeniden herkese merhaba; Arkadaşlar 2006 model LE 4X4 Navara sahibiyim, aracımda bulunan ses sistemi sadece cd okuyabilen ve radyo çalabilen orijinal ses sistemi. Dolayısı ile mp3 veya usb okumadığı için sadece cd veya radyo dinleyebiliyorum. Piyasada satılan cihazları biraz araştırdım ama ölçü...

2. chala

Cj Kasko Ve Mtv

Aracımı son bir ay içinde kasko yaptırmak için 5 - 6 sigorta firması ile görüştüm, 77 model aracı kasko yapmıyorlar. cj'sine kasko yaptıran veya nerede yaptıracağımızı bilen var mı ? Ayrıca mtv hesaplanırken ödenecek prim aracın kasko değerinin %5'den fazlaysa bir alt dilimden ödeme yapma...
  3. chala

Navara Kliması Gücünü Nereden Alıyor

Merhaba değerli arkadaşlar, Daha önce bu bölümde sizlere sorduğum aracı satın aldım ve yaklaşık 10 aydır kullanıyorum. Aracım 2007 model LE/AT. Aracı alırken eski sahibi söylediğinde pek oralı olmamıştım ama, oto galeride çalışan bir tanıdığım da aynı şeyi söyleyince sizlerle paylaşıp öğrenmek...

4. chala

Çoban Aranıyor

Uşak ili Eşme ilçesindeki çiftlikte ailesiyle beraber çalışabilecek, hem koyun çobanlığı yapıp hem de ev işlerine yardım edebilecek referanslı çoban aranıyor. Elektrik, su , aidat, yakıt, kira gideri yok. su alır 2 dönüm bahçe verilecek, mevsimlik sebze ihtiyacını karşılayabiyecek. 1500 tl maaş...
  5. chala

Yeni bir CJ 5 daha almak istiyorum, lütfen yardım edin !!!

Yaklaşık 18000 TL tutuyor, bende 5000 TL civarı var, 13000 TL açığım var, 65 tane forum üyesi 200 TL koysa parayı topluyorum, bu konuda yardımlarınızı bekliyorum ;D Saygılar, hörmetler...

6. chala

2007 Navara 4x4 LE/AT - Nasıl Bilirsiniz..

herkese selamlar, saygılar. bir zamandır forumun jeep bölümünde ''cj''konusunda dirsek çürütüyorum. ve ne zaman birisi çıkıpta cj alabilirim, nasıl araçtır, önerir misiniz dese hep kızıp önce okuyun sonra sorun demişimdir içimden.( bazen de yazarak..) gülme komşuna gelir başına türü birşey oldu...

7. chala

Cj5' e Cj8 Dingili?

79 model cj5 aracım var, 35 lik teker kullanıyorum , flanş almak ve aksları şapkalı aksa çevirmek yerine iz aralığı daha geniş cj8 dingili ile değiştirmek istiyorum. diğer seçenek enter 1100 dingili takmak. bu dingilleri takmamın artı ve eksi yönleri neler olabilir, aks kırma ihtimali ne olu...
  8. chala

CJ Serilerinde Rodaj Ve Motor Açma Süreci

79 model cj 5 aracım uzun süredir toplanıyordu ve çok yakında kullanmaya başlayacağım. aracı toplarken rektefiye edilmiş yarım motor kullandık. araçla izmir den çine ye oradan da ankara ya gelicem. aractaki lpg istemini söktürdüm, motor tam olarak açılıncaya kadar da yenisini takdırmayacağım...
  9. chala

Türkiye'deki CJ 7 Sayısı..

bugün gezenbilirin ilan ponosunda kabaca bir arşiv taraması yaptım, gerek bizim forumda, gerek araç satış sitelerinde kesinlikle orjinal olan yaklaşık 10 dan fazla cj 7 olduğunu gördüm. bu sadece satışa çıkanlar, el değiştirenler . oysa bazı arkadaşlarımız türkiye deki cj 7 lerin toplamının...

10. chala

Alınık 10 ' lik Jant.

cj 5 için 15 x 10 ' ölçülerinde üçgen delikli mangels jant arıyorum. sıfır bulamazsam, sıfıra yakın temizlikte kullanılmış jantta olabilir.

11. chala

1979 CJ 5 Efsane Geri Dönüyor

çocukluğumdan beri gördüğüm ve çok sevdiğim cj 5 lerden birine sahip olmayı kafama koymuştum. hatta uzun bi süre bu araçların markasını ve modelini öğrenmeye çalışmıştım. zamanla bu araçların willys, tuzla ve cj serileri diye de ayrıldığını öğrendiğimde kafam karışmıştı. bazı filmlerde , tv...
  12. chala

CJ'ler için Klasik Oto Teyp Arıyorum

2 delikli cj lere monte edilebilecek oto teyp arıyorum.

13. chala

CJ'ler için Kullanma Kılavuzu ?..

forumda takip ediyorum , cherokee ile ilgili çok yararlı kullanma kılavuzları yayınlanıyor. acaba cj içinde böyle bir çalışma yapılabilir mi, araçlarımızın tüm özelliklerini tam olarak bildiğimizden emin miyiz? mevcut böyle bir kılavuza ulaşabilen diğer bütün üyelere çok yararlı olabilir.
  14. chala

CJ-5 imi Topluyorum; Tavsiyeleriniz !..

herkese selamlar. 1995 yılından bu yana 79 model cj5 im var. aracımı izmir de yeniden topluyorum, konunun üstadlarına birkaç şey danışıcam. birincisi, aracıma 35' maxxis lastik aldım. bu lastikleri takarken mutlaka yapmam gerekenler nelerdir, direk takamaz mıyım? ayrıca yeni bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri