Arama sonuçlarınız

1. C

Gezenbilir İçin Oylarınızı Bekliyoruz!.

Ynt: Gezenbilir İçin Oylarınızı Bekliyoruz!. kullanılmıştır ;)

2. C

Into The Wild

Ynt: Into The Wild herşeyi geride bırakıp böyle bir maceraya atılmanın bir anlamı yok bence. gidersin bir iki ay kafanı dinlersin geri dönersin. macera güzel bir şey ama devamlı olunca aynı tadı verirmi acaba?
  3. C

Şarköy'e keyifli bir yolculuk

Ynt: Şarköy'e keyifli bir yolculuk ne güzel. o ayçiçeklerin muhteşem bir kokusu vardır

4. C

2010 Yazı'da Böyle Geçti...

Ynt: 2010 Yazı'da Böyle Geçti... herşey çok güzeldi, ellerinize sağlık. daha uzun yıllar sağlıklı, mutlu ve huzurlu gezmenizi dilerim.
  5. C

Kızıldeniz'e; Çölden, Mucizeler Denizine!..

Ynt: Kızıldeniz'e; Çölden, Mucizeler Denizine!.. Vatanimizin guzelim medeni kapisi da gorundu. Insanin vatan topragini degil opmek, yalayası geliyor vallahi... sayın vap bu sözünüze çok güldüm ;D geziyi fotoğraf ve yazıyla güzel kurgulamışsınız. belkide hiçbir zaman gidemeyeceğimiz yerleri...

6. C

Kızıldeniz'e; Çölden, Mucizeler Denizine!..

Ynt: Kızıldeniz'e; Çölden, Mucizeler Denizine!.. fotoğraflar maalesef görünmüyor. umarım emekleriniz boşa gitmemiştir. :(

7. C

Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor

Ynt: Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor rica ederim .özüre hiç gerek yok sizi ilgiyle takip ediyoruz. sağlıklı ve huzurlu nice geziler yapmanız dileğiyle.
  8. C

Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor

Ynt: Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor soğuk kış günlerinde bu geziyi takip etmek çok iyi geldi. ayrıca bu kadar dökümanı buraya yüklemek kolay iş değil. ellerinize sağlık.
  9. C

2009 Yazı Böyle Geçti

Ynt: 2009 Yazı Böyle Geçti yollara bir kez düşen bu virüsü bir kapan bir daha iflah olmuyor. Allah sıhatli ve uzun ömür versin. daha nice gezilere inşallah.

10. C

Akdeniz Gezimiz (2009)

Ynt: Akdeniz Gezimiz (2009) Ellerinize ve emeklerinize sağlık cantunç bey. teşekkürler paylaşımınız için.

11. C

kadın-erkek / kadın-kadın / erkek- erkek DİALOG :)

Ynt: kadın-erkek / kadın-kadın / erkek- erkek DİALOG :) yanılmıyorsam alman ata sözüydü şeytan ayrıntıda gizlidir :)
  12. C

Akdeniz Gezimiz (2009)

Ynt: Akdeniz Gezimiz (2009) sayın cantunc, mamure kalesinde suda kaplumbağalar vardı, onlar hala oradalarmı.?

13. C

Gezenbilir Ekibi, Show Tv Sabah Haberleri'ne Konuk Oldu...

Ynt: Gezenbilir Ekibi, Show TV Sabah Haberleri'ne Konuk Oldu... bu program sayesinde sitenizi tanıdım ve üye oldum. :)
  14. C

Akdeniz Gezimiz (2009)

Ynt: Akdeniz Gezimiz (2009) gezinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler. ne güzeldir, yollarda olmak . fotoları görünce sanki bizde oralara gitmiş gibi oluyoruz. hayat kısa gezip görmek gerek.
  15. C

Kişisel Galeri (mrtblc)

Ynt: Kişisel Galeri (mrtblc) çok teşekkür ederim. ibriceyi biliyorum. kömür limanını daha önce duymamıştım.

16. C

Kişisel Galeri (mrtblc)

Ynt: Kişisel Galeri (mrtblc) iyi günler bu foto tam olarak sarozun neresinde acaba?
  17. C

Kişisel Galeri (mrtblc)

Ynt: Kişisel Galeri (mrtblc) sayın mrtblc güzel fotolar ellerinize sağlık. saroz fotosu tam olarak neresi?
  18. C

Hasanboğuldu Şelalesi Hikayesi

Ynt: Hasanboğuldu Şelalesi Hikayesi adı üstünde efsane fazla mantık aramamak lazım ;D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri