Arama sonuçlarınız

1. oort cloud

Satılık 1998 model Mercedes ML 320

İlk sahibinden, orijinal Amerikan versiyonu 123.000 milde. Fenni muayenesi 21.07.2011 tarihine kadar geçerlidir. Fiyat : 15.500 Euro İlgili internet adresi : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mercedes-benz-1998-model-ml-320-45125140/detay

2. oort cloud

İlginç Reklamlar

3. oort cloud

Çok Tekerli Bisikletler

Petrol fiyatlarının tavan yapması sonucu, ulaşımın daha ucuz, daha sağlıklı, daha şehirci ve ekolojik olması için Amerika' yı yeniden keşfetmek yerine, bir asır önce kullanılan araçları kendimize örnek alabiliriz. Bu konuya katkıda bulunacak arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum... :)

4. oort cloud

Program Hatalarının Düzeltilmesi

Bu gün açmış olduğum, '' Gezip de Üye Olamayanlar '' adlı topik'de, bir program hatası meydana gelmesi sonucu, ??? >:( ??? topiki başlatan ben değil de, bir başkası görünmektedir. Program hatasının ivedilik ile düzeltilmesini rica ederim. Sevgi ile kalınız. :)
  5. oort cloud

Değişik başlıklar ile mükerrer açılan ya da benzer konuların birleştirilmesi

Bu konu hakkında, ilk olarak kendi açtığım bir konu ile başlamak istiyorum, üye olan arkadaşlarımızdan da gözlerine çarpan benzer konuları da bildirmelerini ve sitemizi sadeleştirme hususunda katkılarını esirgememelerini rica ediyorum. :) Konu açmadan önce, aklıma gelen yerleri ( ki çok...

6. oort cloud

Gezip de Üye Olamayanlar ; Karavancıların Evcil Hayvanları...

Bizleri saf sevgileri ile kuşatan dostlarımız, beslediğimiz hayvanlar… Bizler gezmeyi, dolaşmayı seviyoruz ya onlar ? Aslında tabiat ortamından çekip aldığımız, evlere kapatmaya çalıştığımız hayvanlarımız özgür mü ? Onlar da gezmeyi ve tabiat içinde olmayı seviyorlar. Üstüne üstlük, tabiat...

7. oort cloud

Tour de France

8. oort cloud

Veritabanı Hatası

Off-road bölümünde, '' Dakar Rally '' adı altında yeni bir konu açtım ve foto eklentisi yaparken, fotoların eklenmediğini farkettim. Dikkatle bakınca, '' Veritabanı Hatası meydana geldi, Lütfen tekrar deneyin. Eğer tekrar hata mesajı alırsanız, bu hatayı yöneticiye bildirin'' ibaresini gördüm...
  9. oort cloud

Dakar Rally

10. oort cloud

Güneş Doğar ... Güneş Batar ... Gezen çeker…

Kimimiz karavanla,kimimiz motosiklet, kimimiz bisiklet, kimimiz sırtında çantası yürüyerek gezeriz, etrafı, doğayı, hayvanları gözleriz. Sabah gün doğarken yollara düşer, gün batarken varmak istediğimiz yerde olmak isteriz . Sadece güneşin doğması ve batmasını gözlemlemek için, olmayacak yerlere...

11. oort cloud

Antique & Classic Motorcycle Museum

İlk motosikletten,günümüzden 50 yıl öncesine kadar motosiklet fotolarını, var ise marka, model, yıl, silindir adedi ve motor hacmi gibi baz bilgileri yazarak, sanal da olsa hep beraber bir motosiklet müzesi yapalım . :)
  12. oort cloud

Biri Bizi Gözetliyor .....!..... mu ?..... İlginç Bir Görsel

Tesadüfen ,elime 6 gösterimlik görsel bir oyun geçti . Sizlerle paylaşmak istedim . Ne kadara kadar izlenebiliriz diye merak eden var ise bu görselleri kayıt edip ,açıp büyütsün. Arada sırada bakıp ortamı zihnine yerleştirsin. Yeni görseller geldikçe neremize kadar izleyebileceklerini hep...

13. oort cloud

Sayıları Biliyor muyuz ...? Hiç zannetmiyorum .... !

Küçük oğlum, 30 basamaklı bir sayının ismini sordu, cevap veremedim ... :( İnsanın çocuğuna, herhangi bir konuda vevap verememesi inanılmaz kötü bir duygu ... :-\ Sinirlendim ; fakat O'na değil, kendime . Baskın çıkmaya çalıştım , '' ne tembelsin git araştır, bunu da mı bana soruyorsun ...
  14. oort cloud

Siteye Foto Eklentisi Yapmak İçin Fotoların Kalitesini Nasıl Bozarım ... ?

Sitemize ,elimde bulunan kaliteli fotograflardan ekleme yapmak istiyorum . Cevap ver bölümünde ,ekleme yaparken izin verilen en büyük eklenti boyutu: 5120 KB yazıyor . Arşivimde bulunan fotgraflarımın çoğunun üzerinde 30 MB - 40 MB gibi kodlar var .Bunları bir türlü ekleyemiyorum ...
  15. oort cloud

Açtığım bir konunun adını nasıl düzeltebilirim....?

Sitemizde açtığım bir topicin adını düzeltmek istiyorum . Düzeltme işini kendimiz yapabiliyormuyuz ,yapabiliyorsak nasıl yapabilirim ? İlginize şimdiden teşekkürler . :)

16. oort cloud

Motosiklet Kaskınız Yoksa İlginç Alternatifler

Güvenliğimiz açısından mutlaka kask edinmemiz gerekiyor . Bazı arkadaşlarımız kaskı olsa bile ,rüzgarı hissetmedikleri ve özgürlüklerini kısıtladığı gerekçesi ile mevcut kasklarını takmamakta inat ediyorlar . Bazıları ise kask edinmeme gerek yok ,ben zaten çok yavaş gidiyorum nefes almamı da...
  17. oort cloud

Pratik Uygulamalar

18. oort cloud

Satılık 1996 model Jeep GC LTD 5.2

Araç 210.000 Milde olup 180.000 milde motor yaptırılmıştır .Tüp takılmamıştır . Şirket aracı olup yeterince bakımları yaptırılmamış ve biraz da hor kullanılmıştır. Klima kompresörü ve radyosu bozuk ,sol ön sinyal camı kırık ,ön camda hafif çatlak , ayrıca sürücü koltuğunun yan tarafındaki deride...
  19. oort cloud

Teşekkürler

Sitemiz süper hızlı olmuş , tuşa dokunduğum anda sayfalar anında geliyor . :) Emeği geçenlere teşekkürler . :-*

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri