Arama sonuçlarınız

1. hyena

Süperpoze Tüfek (Over & Under Shotgun) Seçimi

Arkadaşlar merhaba, süperpoze tüfek almayı düşünüyorum fiyat-performans açısından uygun bir model önerebilirmisiniz, aslında çift tetik bir poze almayı düşünüyorum, fiyatları biraz daha uygun oluyor. Bir de tüfeğin alüminyum kasa olmasının bir dezavantajı var mı? alüminyum kasa tüfek ile...

2. hyena

Ehliyet için Sağlık Raporu

Arkadaşlar ehliyet alımlarında sağlık ocaklarından alınacak raporlar geçerli oluyor, 30-40 lira vermenize gerek kalmadı, bilmeyenlere duyurulur... Selamlar...
  3. hyena

Royaltek RBT-2300 Data Logger Hakkında

Merhabalar Royaltek RBT-2300 Data Logger hakkında görüşlerinizi bekliyorum, kullananlar memnun mu? Laptop ve Asus A730W cep bilgisayarı ile kullanmayı düşünüyorum bu cihazı önerir misiniz? ya da önerebileceğiniz diğer gps cihazları nelerdir? Selamlar Saygılar...

4. hyena

Pompalı Tüfek (Pump Action Shotgun) Seçimi

Arkadaşlar merhaba, Bana önerebileceğiniz uygun fiyatlı ve kaliteli bir pompalı tüfek var mı ? Ben Akkar Karatay Taktik modeli ve Sarsılmaz Baba modeli arasında kaldım. Karatay daha bi öncelikli benim için, Karatay'ın Taktik modelini kullanan var mı ? veya bu model hakkında bir fikriniz var mı...
  5. hyena

Google Maps Offline Kullanımı Hakkında

Merhabalar, bende ASUS MyPal A730W cep bilgisayarı var, Google Maps yükledim ve Cache dosyası 1.99 Mb'a kadar kaydedebiliyor. Cache dosyasının boyutunu artırabilmek mümkün mü? Yani normal bilgisayarlardaki gibi 2gb olmasa da artırılabiliyor mu? Cep bilgisayarımda GSM özelliği olmadığı için de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri