Arama sonuçlarınız

1. zeji777

Yeni Tanıtılan 2015 Lada 4x4(niva) Urban

Geçen ay tanıtımı yapılan yeni Lada 4x4 Urban Modeli, Lada severler için paylaşmak istedim. Kısmen gerekli seviyede değişikliklerle geliyor, tabi Türkiye'ye gelir mi gelse de fiyatı ne olur bilinmez. Değişikler ise şunlar; 17" jant, klima,ABS, otomatik cam, yarı gövde rengi tampon ve çeşitli...

2. zeji777

Satılık Dizel Jeep Liberty 2004

Satılık 2004 model 252000km de Jeep Liberty 2.8 CRD yani KJ cherokee. Araç 154000 km de iken yetkili serviste (Ankara Doğan Oto) komple motor değişmiştir kayıtları mevcut. Çalışmayan elektronik aksamı yoktur aynasından, koltuk ısıtmasından, hız sabitleyicisine aklınıza ne gelirse artık...
  3. zeji777

El Freni Donar mı?

Arkadaşlar bu el freni donma meselesi şehir efsanesi midir yoksa gerçekten donar mı? Donarsa neresi donar teli mi? Eğer şayet cevap evetse donmaması için ne yapılabilir. Niye soruyorum bunları derseniz çünkü kafamda bi sistem var ama bunun için kışın el freninin donmaması gerek.

4. zeji777

Kişisel Mini Galeri (zeji)

Seyir
  5. zeji777

Satılık Faturalı Garantili PS3(Play Station)

1 yıl garantisi var 2 ay kullanılmış (Play Station 3) Zaten satma sebebim artık kullanamıyor oluşum. İçerenköy Carrefour Sony mağazasından alınmış faturalı. Şu an için fotoğraf yüklemiyorum çünkü satılsada olur satılmasada eğer ilgilenen olursa fatura dahil bütün parçalaranın fotoğrafını...

6. zeji777

Suzuki Vitara Modelleri

Arkadaşlar merak ettiğim suzukilerle ilgili basit genel bilgiler. Forumda bir çok yeri araştırdım ama net bir bilgiye ulaşamadım.Cevaplayabilirseniz sevinirim. JLX,GLX,Grand arasındaki farklar nelerdir?(Ve nasıl ayırt ederiz bunlari birbirinden) Şimdiden teşekkürler.

7. zeji777

90 Model Dizel Pajero Yardım

Merhabalar bir arazi aracı almak üzereyim daha doğrusu defender ile pajero arasında gidip gelmekteyim ve sizlerinde bilgilerinize ihtiyacım var . %30 şehir içi - %70 off-road amaçlı bir arazi aracı. 90 model 2.5 dizel pajero ile ilgili biraz bilgi verebilirseniz sevinirim. Özellikle de linkteki...
  8. zeji777

90 Model Defender ile İlgili Yardım ?..

Arkadaşlar merhaba aslında Toyota LC ile Defender arasında tereddütteydim, baktığım bi LC vardı ama malesef olmadı şimdi defender almaya karar verdim fakat LC hakkında her ne kadar bilgim olsa da Defender konusunda çok cahilim .90 nedir 110 nedir hiç bilmem hangisi iyidir vs. Vericeğim linkteki...
  9. zeji777

G Serisi Brabus

Hoşunuza gider diye düşündüm tamamıyla alıntıdır. -----ALINTI------ BRABUS, dünyanın en güçlü Off-Road aracını Mercedes'in efsane modeli G sınıfının en son üyesi üzerinde geliştirdi. Uzun çalışma saatleri sonrası geliştirilen ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek hale getirilen beş kapılı...

10. zeji777

97 LC Vx-r Limited Edition Almayı Düşünüyorum, Yardım!..

Arkadaslar ben başlıkta bahsettiğim lc vx-r limited edition 96 model 4500cc benzinli aracı almayı düşünüyorum ama bu araçla ilgili internette fazla bi bilgi bulamadım diğer lc lerden farkı nedir limited edition in ve vx-r daki R harfinin esprisi nedir bilen varsa ve yardımcı olursa çok...

11. zeji777

Off-Road Teknik Terimler Sözlüğü...

Forumda offroad teknik bolumunde servisler surus tekniklerinin yanında off road la ilgili terimlerin (diferansiyel kiliti, çeki,r oll cage, rock slider vs.) ne olduklarını neye yaradıklarını kısa 1-2 cümleyle anlatan bir sözlük olursa çok güzel olur diye düşünüyorum. Ne dersiniz fena mi olur?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR