Arama sonuçlarınız

1. zaferbager41

Defender Almak İçin Yardım?

Çok değerli iki arkadaşımızın Umut ve Hüseyin'in topladaıkları iki şaheser Defender 130 ları kıskanıp hasetinizden aşağıda link'ini verdiğim başlığı açan vede çok değerli arkadaşlarımızı birbirine koyan kişi kim http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=98565.msg1284849#msg1284849 bunu...

2. zaferbager41

Bu başlığı açıp çok değerli arkadaşlarımızıdatamamen yalan yere bir birine koyanda bu adam http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=98565.msg1284849#msg1284849
  3. zaferbager41

Aşağıdaki konuya az bakarsanız olayı çözmüş olursunuz http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=98589.msg1285323#msg1285323

4. zaferbager41

Bir ilave daha yapayım bu şahsın açtığı konular kaldırıldığı için '' dün biri daha kaldırıldı '' yada kendisi engellendiği için böyle başka isimler altında konular açıp ortalığı karıştırmaya çalışıyor aklı sıra çakallık yapacak ama polyester kokusunu unutuyor
  5. zaferbager41

Arkadaşlar gaza gelmeyiniz burada bir polyester kokusu var bir taşla iki kuş vurma hesapları var ama tutmaz değişik isimlerde üyelik açıp kişilerin gönül verdiği araç veya değerlerle oynayan insanlardan birisidir bir örnek vermem gerekirse Balıkesirden 130 Defender almaya giden kişinin...

6. zaferbager41

Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013) Üzülerek belirteyim Karla mücadele ekibinde yer aldığım için cumadan vardiyaya giriyorum katılmayı çok istiyorum ama zor görünüyor herkeze şimdiden iyi eğlenceler dilerim

7. zaferbager41

Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013) Listeye süpriz isimler eklenecek çok güzel olacak sabırsızlanıyorum
  8. zaferbager41

Land Rover 2013 Buluşması

Ynt: Land Rover 2013 Buluşması konuyu yakından takip ediyordum kesinleşince yazacaktım ;) Menekşe olunca zaten katılmazsak olmaz okadar değerli dostlarımız ayağımıza kadar gelecek bizede evsahipliği yapmak düşer Özgür okadar yoğunumki enaz çalıştığım gün 8-8 hafta sonları dahil...
  9. zaferbager41

Ynt: Land Rover 2013 Buluşması Sedat seninle buluştuğumuz petrolden sonra 15km asvalt 10km arazi yolu ;D

10. zaferbager41

Ynt: Land Rover 2013 Buluşması Zafer Bager olarak benide ilave ediniz listeye Menekşe arka bahçemiz Değerli dostlarımızı burada görmekten çok memnun olurum Bu konuda herhangi bir ihtiyaç durumunda yardıma hazırım elimizden geleni yaparız Yaylada konaklanacak yerler ve Offroad gezinti...

11. zaferbager41

7/24 Açık Landrover'cılar

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Nejat sen şimdi kuş muş derken yanlış bişey koyarsın hem muhabbet kuşu bizi kesmez boşver Yavuz abim Tavuzkuşu koyar bakıp bakıp sakinleşiriz
  12. zaferbager41

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Unuttum polyesterci hariç herkeze benden çay ;)

13. zaferbager41

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Ahanda geldi kabus :( buradan gidenekadar yazmam daha buraya hem ikide birde Zafer kardeşim deyip durmayın sinirlerim acayip bozuluyor Tatil uzun sürse bari hatta hiç gelmeseniz nekadar iyi olur Yavuz Ç abim bir tavuzkuşu koyarmısınız bakayım sakinleşirim...
  14. zaferbager41

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Defender kazası ve Defender satış ihaleleri adlı başlıkların sonlardaki sayfalarına bakarsanız görürsünüz >:(
  15. zaferbager41

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Şimdi Anadolcu gelir buranında içine eder kapalı kalması daha hayırlı :( :(

16. zaferbager41

1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar

Ynt: 1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar On nümero olmuş eline sağlık, daldırma olsaydı parlak kaçardı ;D ;D ;D ;D mat, mat daha güzel olmuş ;) ;) ;D ;D ayrıca tvmbysnçkym zevk işte plystrkflskk ;)
  17. zaferbager41

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Neyi baymamaya çalışıyorsunuz?? konunun içine ettiniz :( :( bundansonra edin onunla oynayın >:( >:( bende artık haberdar edilmeyeceğim isteiğiniz kadar lafatın çokda .........de
  18. zaferbager41

Defender Kazası

Ynt: Defender Kazası Kazalısı bile asil Hiçdeğilse EŞŞEKLER yemiyor, geri dönüşüm olur

19. zaferbager41

Ynt: 1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar Onur beyciğim sen git Amerikada 4x2 ford ekspoluruna bin 4x4 sana ağır gelir ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  20. zaferbager41

Ynt: 1983 Landrover Series 3 İle Ankara'dan Selamlar Umut beyim Mükemmel olmuş orjinal paspas olsa bukadar güzel olmazdı herhalde Defender için üretilen paspaslar altlarında izolasyon var ama bukadar kalın değiller Ellerine sağlık, kapı eşiklerinden çıtayla monte edersen daha güzel olur...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri