Arama sonuçlarınız

1. ozdemiry

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar yükseltme , şnorkel ve vinç takmak gelecek planlarım içinde var ...

2. ozdemiry

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Bolu Gölcük de görülmesi gereken yerlerden biri...
  3. ozdemiry

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Yedigöller hatırası...

4. ozdemiry

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar abi böyle tepelere çıkıp orda temiz hava almak varken klimayı bende açmam otoban harici.. otobanda da klimayı açtım çarptı şimdi ıhlamur içiyorum ??? hafta sonu Yedigöller yolu öyle tozluydu ki arabanın rengi beyaz oldu resmen...
  5. ozdemiry

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar İlk tecrübem:) İlk olarak kullanma klavuzunu okudum . Bilgim bundan ibaret :) Lastikde 34 demek ki normalmiş

6. ozdemiry

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Selamlar herkese Hafta içi lastikleri değiştirdim cooper cts aldım bostancı sanayiden, kafama takılan ise 265/65/17 lastiklere 34 bar hava bastı lastikçi bana lastik inik kaldı gibi geldi. Sizce doğru hava basıncı nedir ? Sonunda navarayla ilk seyahatimi yarın yedi...

7. ozdemiry

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar bu arada Doğuş bey şimdilik fotoğraflarınıza imrenerek bakıyorum ama yakında bende sizin gibi dağda tepede Navara'mla fotoğraflar çekmeye başlarım... ;D
  8. ozdemiry

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar Hoş buldum aranıza ... hoş geldin diyen herkese teşekkür ederim... konuşacak ve soracak çok şey var ama konu Çanakkale'yken bende bir kaç fotoğraf paylaşmak istedim, geçen yaz Eceabat'da kamp yapmıştık ilk kez o zaman şehitlikleri görme şerefine eriştim ve tüm Türk...
  9. ozdemiry

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar selamlar herkese.... maaşallah 200 sayfa olmuş navara ile ilgili paylaşım , oku oku bitmiyordu ben bir merhaba diyip kendimi tanıtayım dedim. ismim Özdemir İçmimarım İstanbulda yaşıyorum ,uzun süredir navara hayali kuruyordum. sonunda hayalim gerçek oldu. volvo mu satıp...

10. ozdemiry

2003 jeep liberty kj2.8 crd limited edition off road donanımlı

Ynt: 2003 jeep liberty kj2.8 crd limited edition off road donanımlı Çok güzel bir aracınız var , Bir kaç ay önce ilanınızı sahibinden de görmüş ve çok ilgilenmiştim fakat marka tercihimi Nissan Navaradan yana yaptım. Burada da ilanını görünce dayanamayıp yazmak istedim.. Gerçekten özenle...

11. ozdemiry

İlk Ruhsat Sahibinden Toyota 4runner

Ynt: İlk Ruhsat Sahibinden Toyota 4runner Çok güzel bir araç Bende bu sıralar araç bakıyorum ilgimi çekti sizin aracınız , gerçek bir maceracı gibi duruyor.. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun...
  12. ozdemiry

Şile'de Deneme Sürüşü

Ynt: Şile'de Deneme Sürüşü Yaşıl aracın rengi süpermiş.. İki araçta hayırlı olsun, Darısı başıma artık...

13. ozdemiry

kemerburgazda karlı bir günde ssangyong'la gezi

Ynt: kemerburgazda karlı bir günde ssangyong'la gezi Resimler için teşekkürler.. Sonuçta hayvanlar için bir şeyler yapmış olmanız taktire şayan bir davranış olmuş ... Emeğinize sağlık....
  14. ozdemiry

Bizim Gaymonetlen Lopez Yolları - 13 Mart 2011

Ynt: Bizim Gaymonetlen Lopez Yolları - 13 Mart 2011 Cesaretinizden dolayı kutlarım... Tek araç gitmek gerçekte de cesaret ister.. Şu anlık sadece siz ve sizin gibi maceracıların videolarını izleyerek ve fotoğraflarına bakarak kendimi avutuyorum ama yakında bende pickup'ıma kavuşup aranızda...
  15. ozdemiry

Bu Paraya Hangi L200

Ynt: Bu Paraya Hangi L200 Tabii ki 1. Alternatif

16. ozdemiry

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Yiğit harleyli yiğit :) hehehe bende okurken diyorum bu özellikler pek yabancı gelmiyor diye :) naber abi ?
  17. ozdemiry

Dizel mi? Yoksa Benzin/LPG mi?

Ynt: Dizel mi? Yoksa Benzin/LPG mi? aslına aynı soru benin kafamdanda geçiyordu başlığı okyunca sevindim ama halen kesinlik yok. ben hafta içi dizel bir araç kullanıyorum ve benzinciyle fazla haşır nerşir olmuyorum artık.. :) alacağım aracıda dizel düşünüyorum...
  18. ozdemiry

Sizi Kendisine Bağlayan İlk Aracınız Ne ?..

Ynt: Sizi Kendisine Bağlayan İlk Aracınız Ne ?.. ben halen bağlanacak bir araç arıyorum :) bakalaım ilk aracaım ne olacak ?

19. ozdemiry

İşte Arazi Aracı Budur...

Ynt: İşte Arazi Aracı Budur... kaplumağ işte her şekile giriyor .. aslında bunlara bukalemun demeli...
  20. ozdemiry

Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

Ynt: Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir? aslında sizin biligileirnize dayanarak bir kaç sorum olacak ... ilk başlangıç için bütcem 15.000 ile 20.000 arası dır. sizce yeni başlayan biri için en ideal araç hangisidir ? aracı modifyeli mi almalı yoksa orjinal halde mi almalı ? 2. el bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri