Arama sonuçlarınız

1. AVCI_77

2005 Pajero 3.2 Did Full Off Road Donanım,,çokkkk Başarılı

Ynt: 2005 Pajero 3.2 Did Full Off Road Donanım,,çokkkk Başarılı On numara araç allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hep dağda doğada olun.

2. AVCI_77

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Uzun zaman oldu yazmayalı herkeze iyi akşamlar güzel site de geziyorsunuz arkadaşlaar yeni katılanlar hoş geldiniz.
  3. AVCI_77

Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım

Ynt: Discovery Aracım Çalındı Lütfen Yardım Allah yüzünüze gülmüş inanın kendi malımı bulmuş gibi sevindin allah birdaha böyle şeyler yaşatmasın internet ortamı güzel şeyler paylaşılırsa hepimize faydalı olur ...

4. AVCI_77

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Kişisel olarak tanımasamda internet ortamında taniştığımız GEZENBİLİR üyemiz Sivas offroad başkanı sevgili kardeşimiz mekanı cennet olsun allah geride kalanlarına sabırlar versin...
  5. AVCI_77

hilux hayalim gerçek oldu..1998 2.8 hilux artık benim....

Ynt: Hilux Hayalim Gerçek Oldu..1998 2.8 Hilux Artık Benim.... İyi akşamlar evet araç on numara allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin tabanı hep düz bassın ama kaptan_11 adlı arkadaşa katılıyorum aliminyum kasa aracın asaletini bozmuş gibi bencede düz veya hardtop mu diyolar ne o tarz...

6. AVCI_77

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Allah Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin yolun dağ bayır ve çamurlu olsun :)

7. AVCI_77

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Forum a yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz iyi akşamlar.
  8. AVCI_77

Adana'da Ne Yenir?

Ynt: Adana'da Ne Yenir? Vallahi tam adresini bilmiyorum ama15 yıl sonra asker arkadaşları ADANA da toplandık orada ŞENDOGAN kebap çıya götürdü arkadaşım ilgi alaka muhteşem sofra deseniz ondan daha güzel ŞENDOĞAN kebap çalışanlarına çok teşekkür ederim kebap harikaydı tavsiye ederim...
  9. AVCI_77

BÜLENT KÖK ARKADAŞIMIZA BAŞSAĞLIĞI

Ynt: Bülent Kök Arkadaşımıza Başsağlığı Bülent kardeş allah sabır versin küçük kızının toprağı bol olsun mekanı cennet olsun başınız sağolsun....

10. AVCI_77

Discovery 2 Td5 Almak..

Ynt: Discovery 2 Td5 Almak.. İyi akşamlar arkadaşlar bende aynı derdi çekiyorum bekle bekle nereye kadar ama karar verdim ağustos dönüm noktası bende bir land disco td5 almak istiyorum ama araç hakkında hiç bilgim yok landı olan abilerimize soruyorum mesela tiriger kayışı zincir olsun bide...

11. AVCI_77

Karavancı Dostumuz Abdi Uçar'ı (dalgıç) Kaybettik.

Ynt: Karavancı Dostumuz Abdi Uçar'ı (dalgıç) Kaybettik. şoktayım daha kendime gelemedim insanın sevdiği biri fırınıma gelip oturur çay içerdik muhabbet ederdik babamın rahmetli oduğunda bana teselli vermişti ki daha babamın senesi olmadan baba gibi sevdiğim Abdi abimi babamın yanına...
  12. AVCI_77

Karavancı Dostumuz Abdi Uçar'ı (dalgıç) Kaybettik.

Ynt: Karavancı Dostumuz Abdi Uçar'ı (dalgıç) Kaybettik. Çok sevdiğim komşum abim baba gibi bildiğim Abdi ağbim allah mekanını cennet eylesin nur içinde yat allah rahmet eylesin ...

13. AVCI_77

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hava mükemmel ötesi doğa dostları atın kendinizi doğaya ister karavanla ister motorla isterseniz yaya olarak ama muhakkak doğada olun huzurun tek adresi yeni katılan arkadaşlar hepinizede hoşgeldiniz diyorum.
  14. AVCI_77

Karavancılarımızın Erdek Buluşması; 19-23 Nisan 2013

Ynt: Karavancılarımızın Erdek Buluşması; 19-23 Nisan 2013 Ayhan abi senin sayende güzel insanlarla tanıştığıma çok memnun oldum resimleri paylaşırsan sevinirim...
  15. AVCI_77

Ynt: Karavancılarımızın Erdek Buluşması; 19-23 Nisan 2013 Karavancı abilerimle tanıştım vede çoooook memnun oldum onların engin bilgilerindende faydalandım bu arada 2007 model işte kullandığım 13 metreküp ducato maksi kapalı kasa kamyonetim var onu orada biraz ölçüm ve proje tasarımı Erden...

16. AVCI_77

Ynt: Karavancılarımızın Erdek Buluşması; 19-23 Nisan 2013 Karavancı abilerim hepiniz hoş geldiniz iyi tatiller dilerim bordo ve gri karavandaki abilerim gece tansaş marketin önünde kalmadıkları için şanslılar çünki iş makinaları sabah erkenden orda çalışmaya başlamışlardı ;)
  17. AVCI_77

Gezenbilir; 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir; 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) İyi akşamlar çok güzel bir kış kampı olmuş emeği geçen herkeze teşekkürler allah herkeze nasip etsin böyle kamplara katılmayı..
  18. AVCI_77

av doğa fuarı

İyi akşamlar arkadaşlar kampçılık bölümünde konu açılmış ama bende burada açmak istedim neden GEZENBİLİR 4.avdoğa fuarında stand açmıyor açsa çok iyi olur hem bilgi alış verişi olur hemde stikır thşört satışı olur aynı zamanda da üyelerle tanışmış oluruz.

19. AVCI_77

4. DOĞA,AV FUARI

Ynt: 4. DOĞA,AV FUARI İyi akşamlar arkadaşlar bende bu konuyu açacaktım evet ben de avcı yım aynı zamanda doğa tutkunuyum ve biz böyle güzel bir site nin üyesi isek neden GEZENBİLİR de stand açmıyor ??? fuarda çoğu üyemiz gelecektir ama kimse birbirini tanımıyor hem gelen arkadaşlarla...
  20. AVCI_77

Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali - Ön Duyurusu İyi geceler herkeze doğa harikası Düzce de festival süper olur ama bizimde aynı tarihlerde Balıkesir Edek te on raiders motor festivali olacak süpriz sanatçılar ve Hayko cepkin konseri var motor tutkunlarını bizde Erdeğe bekleriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri