Arama sonuçlarınız

1. assuva

1986 Toyota Hilux Ln65

Aracımı satıyorum, verdiğim ilanın linki aşağıdadır. saygılar. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-1986-ln-65-4x4-toyota-hilux-214206697/detay

2. assuva

Hilux Cam Lastiği ( dış ) !

Arkadaşlar arabayı boyattım, eli yüzü tertemiz oldu. Cam sıyırma lastiklerinin, boyama sırasında çıkartıldığında aşırı sertleşmiş olduğunu farkettim. Bundan ötürü tekrar takmanın bir anlamı kalmadı. Dört lastik için sipariş verilebileceğini ve fiyatının da 270 TL olacağı söylenince başka bir...
  3. assuva

Elif Beldesi Okul Öncesi Eğitimi Sınıfına Destek

Arkadaşlar, tanıdık bir kızımız öğretmen olarak Gaziantep, Araban ilçesi, Elif Beldesinde ilk görevine başladı. Başlar başlamaz da gördü ki, okulda ana sınıfı olmasına karşın çok ciddi anlamda malzeme eksiği var. Hatta eksikten öte, malzeme yok. Gereksinim duyulan malzemeler okul öncesi...

4. assuva

Tekirova Bükü'nde Kamp Yapamama.

28.04 2012 de, bir çok kere yaptığımız gibi Tekirova Bükünde kamp yapmaya karar vererek, Antalyadan yola çıktık. Gayet keyifliyiz, Tekirovadan toprak yola saptıktan sonra 1. çeşmenin orada bir izci gurubuyla karşılaştık, Ankara Üniversitesi' nden bir gurupmuş. Eşyaları yürürken taşımaya çok...
  5. assuva

Hilux Ln 65 Rüzgarlık.

Arkadaşlar, kapı üzerlerine takılan rüzgarlığa gereksinim duyuyorum, özellikle yağışlı havalarda çok gerekli bir malzeme. Ben bulamadım bu nedenle konuyu açayım dedim. Aranızda bu rüzgarlıklardan alan, satıldığı yeri bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

6. assuva

Unimog 403-406-413-416 Serileri Orijinal Tamir Kitabı

Arkadaşlar merhaba bir yerden 403-406-413-416 serilerini kapsayan Orijinal Almanya basımı, Türkçe "Tamir Kitabı" elime geçti ( iki cilt). Bir Unimog kullanıcısı olmadığımdan, bence çok işe yarayacak bu kitapların da bende durmasının haksızlık olduğunu düşünerek durumu sizlerle paylaşayım...

7. assuva

86 Hilux'e Uygun Rollbar

Halen aracımın üzerinde takılı duran 60mm çapında 2.5mm et kalınlığında 316 kalite paslanmaz çelik rollbar üzerinde takılı 4 adet farla birlikte satılıktır. Herhangi bir sorunu yok sadece başka planım olduğundan satıyorum. Fiyatı 450 TL
  8. assuva

Hilux e Vinç ve Tampon

Geçenlerde Huma oto dan aldığım Britpart 9000 lb vinç için hemen kolları sıvayıp yeni bir tampon yapmaya başlamıştım, hazır ön tampon yapmışken hadi bir de arka tampon yapalım dedim ve sonuçta her ikisi birden bitti, fotoğrafları daha önce yükleyecektim ama zaman olmadı, fotoğraflarını bugün...
  9. assuva

Vinç Konusunda Yardım

Merhaba, Bir kaç güne kadar araca yeni tampon ve vinç bağlayacağım, aklıma takılan bir kaç şeyi konuyu bilen arkadaşlardan öğrenmek istedim, Aldığım vinç Britpart 9000 serisi ve üzerinde 300 A akım çektiği yazıyor Bendeki akü 90 A. Sorum şu; - Kullandığım akü bu vinç için yeterlimidir yoksa...

10. assuva

'86 Hilux Ön Tampon

aracıma vinç için tampon yaptığımdan ön tampon ve bağlantı braketleri komple boşa çıktı ilgilenen arkadaşlarla iletişim kuralım ( tampon üzeri sinyaller hariç ) Selamlar

11. assuva

1986 Hilux yorum

Arabadan bir kaç gündür çok az da olsa tuhaf bir ses geliyor!!Vites boştayken şanzıman tarafından küçük bir gırıldama sesi, debriyaja basınca ses kesiliyor debriyajı bırakınca tekrar ses başlıyor ??? ses çok az ama rahatsız ediyor. Sanki debriyaj balatasından gibi yorumladım, benzer birşey...
  12. assuva

Eksoz Muayenesi Değerleri ?..

Araç 1986 model olduğu için her yıl eksoz muayenesine girmek zorunlu, dün aracın eksoz muayenesini yaptırdım. Olması gereken değerin üst sınırı dizel motor için 2.5 ( sanıyorum karbon salınım değeri) Hiluxün çıkan değeri 0.25 :o bir ay önce diğer aracın ( 2004 1.4 HDI Peugeot 206) çıkan değeri...

13. assuva

Toyota Parça Kataloğu

Toyota sahibi olan herkes için parça diyagramları ve sipariş için parça kodları aşağıda verdiğim linkte, eminim herkesin işine yarayacaktır. Sevgiler selamlar Sefa http://www.toyodiy.com/parts/q.html
  14. assuva

1986 Hilux Ön Makasa Kavis ?

Merhaba, Acaba Hilux kullanan arkadaşlardan ön makaslara kavis verdiren var mı? ( arac 1986 Mod ) arabanın ön makaslarında hiç kavis yok hatta neredeyse negatif bir kavis bile var ve kavis vermeyi düşünüyorum, gerek kullanım gerekse nasıl olacağı konusundaki yorumları ve gözlemleri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR