Arama sonuçlarınız

1. GaziAlemdar

Batı Karadeniz Gezimizde Bize Eşlik Etmek İsteyen Arkadaşlar..

Planınızda değişiklik yoksa Batı Karadeniz Bölümü'ndeki kamplı gezinizle ilgileniyorum.

2. GaziAlemdar

Hangimize lazım değilki?

Ynt: Hangimize lazım değilki? görüntüler bana toyota hiluxa yapılan işkenceleri hatırlattı. aletleri denize atıp 1 gece de denizde bekletseler tam süper olacakmış.
  3. GaziAlemdar

Bugün İzmirde 2 Amerikancı Ustaya CJ5 ve Tuzla yı Sordum.

Ynt: Bugün İzmirde 2 Amerikancı Ustaya CJ5 ve Tuzla yı Sordum. Doğrudur üstadım. Sayende 3 yıl önce çıraklığa başladım. Selamlar ve saygılar...

4. GaziAlemdar

Ynt: Bugün İzmirde 2 Amerikancı Ustaya CJ5 ve Tuzla yı Sordum. Ruhsata baktım da Zonguldak'a 2009'un 7. ayında satmışsınız benzinli dodge/fargonuzu. Duyduğuma göre 3 yıldır yeni sahibiyle Zonguldak dağları senin Düzce dağları benim tırmanıp duruyormuş. Selam ve saygı bizden. Sağlıcakla kalın.
  5. GaziAlemdar

Ynt: Bugün İzmirde 2 Amerikancı Ustaya CJ5 ve Tuzla yı Sordum. Hasan abi, 33. ya da 34. aracın hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

6. GaziAlemdar

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? yamaha DT 125 MZ 301

7. GaziAlemdar

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 selam arkadaşlar. hasan abimizin aracı artık bana emanet. beni böyle bakımlı bir araç sahibi yaptığı için kendisine teşekkür ederim.
  8. GaziAlemdar

Milli Takımımızın Başarısını Kutlarız

Hırvatistan galibiyetimiz kutlu olsun. Sahaya çıkaracak 11 altın yürekli adam bulabilirsek bu hızla Almanlar'ı da yeneriz.
  9. GaziAlemdar

Milli Takımımızın Başarısını Kutlarız

Babaların babalar günü, milli takımımızın galibiyeti kutlu olsun...

10. GaziAlemdar

Satılık 1962 Model Land Rover

Gezenbilirin değerli üyelerinin içime düşürdüğü kurt sayesinde ( ya da yüzünden :)) arazi aracı peşine düşmüştüm -tabii ki bütçeme göre-; karşıma bu araç çıktı. Araç Düzce merkezde ve önceki görev yerimden bir amcaya ait. 2 hafta kadar önce aracı görmeye gittim. Düzce'de Atilla Usta motorunun...

11. GaziAlemdar

80 Km Hızla Duvara Çarpma Anında Yaşananlar

Ynt: 80 Km Hızla Duvara Çarpma Anında Yaşananlar Hayatta yaptığımız pek çok hata var ve bu hataları tekrarlamazsak adına tecrübe diyorlar. (S. Ahmet ARVASİ'ye göre hatada ısrar etmek ahmaklıktır.) Maalesef böyle bir kazaya tedbirsiz yakalanmışsak ''bana iyi bir tecrübe oldu'' diyemeyebiliriz...
  12. GaziAlemdar

El Chorro Yürüyüş Yolu

Ynt: El Chorro Yürüyüş Yolu 1 mt. genişlik işçilerin malzeme taşıması için dar sayılır. ama böyle bir coğrafyada çift şeritli yol yapmak da hayli zor olur. ( kandilli/zonguldak'ta kömür madeninde ben boş halde yürüyemezken -bir kaç kez başımı çarptım- işçiler omuzlarındaki 4-5 mt.lik direklerle...

13. GaziAlemdar

El Chorro Yürüyüş Yolu

Ynt: El Chorro Yürüyüş Yolu malaga/ispanya olabilir
  14. GaziAlemdar

El Chorro Yürüyüş Yolu

Ynt: El Chorro Yürüyüş Yolu ıhlara vadisini yukarıdan izledikten sonra yaklaşık 1 ay kabus görmüştüm. muhtemelen 1 ay daha uykusuz kalacağım. (yükseklik korkusunun çözümü var mı? megaloman olsam düzelir mi?) bu güzel görüntüler için teşekkür ederim.
  15. GaziAlemdar

Off-Road Tecrübe ve Dikkat İster; Geçmiş Olsun Yılmaz

Ynt: Off-Road Tecrübe ve Dikkat İster; Geçmiş Olsun Yılmaz Geçmiş olsun dostlar. Herşeye rağmen daha kötü bir sonuçla karşılaşılmamasına sevindim. İnşallah son yaptığınız kaza olur.

16. GaziAlemdar

Anneler Günü

Ynt: Anneler Günü Annelerimizin anneler günü, galatasaraylıların şampiyonluğu kutlu olsun.
  17. GaziAlemdar

Otomobil Aranıyor (Araç Alındı)

Çok ilginç bir araç arama yöntemi olmuş? Sanırım ilgili kişi çok özel birisi.
  18. GaziAlemdar

S100 4X4

Ynt: S100 4X4 İşte duymak istediğim sözler bunlardı (menfi ya da müsbet böyle yargıları duymayı beklemiştim). ''Bagajı büyük, arkadaşları da alacak kabini var, fiyatı tam bana göre; varsın yakıtı biraz fazla harcasın. Nasıl olsa araziye her zaman çıkmıyorum, benim işimi görür.'' diye...

19. GaziAlemdar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Ynt: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı; başta bizimkiler olmak üzere tüm dünya çocuklarının Dünya Çocuk Gününü kutlarım.
  20. GaziAlemdar

TezzMertek İcadı Kar Küreği!

Sorunları çok pratik çözmüşsünüz, tebrik ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR