Arama sonuçlarınız

1. D

Trekking Grupları (Marmara)

Ynt: Trekking Grupları (Marmara) Selam Anakamp doğa sporları adresi için tsk. güzel organizasyonlar yapılmış inceledikçe gezler hakkında daha çok bilgim olacak tsk.

2. D

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) arkadaşlar selam gecikmiş bir yeni yıl kutlaması olacak ama kabul ederseniz sevinirim. bu arada takvime baktım bu ay içinde istanbul içi yada yakınlarında bir gezi yada yürüyüş proğ. yokmu tsk..
  3. D

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Değerli arkadaşlarım hepinizin bayramını kutlar esenlikler dilerim

4. D

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Merhabalar, sizde haklısınız tabii, bu gün gazetede okduğum bir haber dikkatimi çekti karabük,zonguldak il sınırında yenice ilçesinde yenice ormanlarında ki yürüyüş parkurlarından bahsediyor bu konuyla ilgili araştırmalar yapılıp sonbahar birde...
  5. D

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) merh. sanırım doğum gününüzmüş sağlık ve mutlulukla ve sevdiklerrinizle bir ömür boyu dileklerimle

6. D

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu merh. aktiviteleriniz içinde istanbulu semt semt tanımakta varsa buyrun

7. D

Bir Fikir

Ynt: Bir Fikir Arkadaşım buda güzel fkir en azından bilen bir kişiiden bilgilenerek gezip görmek daha anlamlı olur
  8. D

Bir Fikir

Ynt: Bir Fikir Elbette öyle planlanmış bir gezi değil bu konuşuruz nereye gidilmek isteniliyorsa buluşulup oraları dolaşılır, tabii rehberlik yapabilecek arkadaşlarımızda olabilirse çokta güzel olur, önerilere açık bir konu olsun bu istedim
  9. D

Bir Fikir

Sonbaharın serin ,ılık günlerini yaşarken ,istanbulu semt semt gezip görme ,yada istanbulun tarihini,hanlarını, sokaklarını, gezip tanımak geldi aklıma 3,5 kişilik çok kalabalık olmayan gruplarla bunu gerçekleştirebilirmiyiz diye düşündüm ,ilgilenen arkadaşlarım olursa gezilerimizi şehir içi...

10. D

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) merhabalar, seyyah çok haklısınız düşüncenizde,insan bir saatten sonra daha kendine dönüyor ve deneme yanılma şekliyle doğrulara ulaşabiliyor, o yüzden yıllar sonra bizler büyüklerimiz tabiriyle anılıyoruz))

11. D

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. Tsk. etkinlikten haberdar olmamı sağladığınız için
  12. D

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. selam. yeni kurulan bu bölüm için kutlarım ,artık sonbahara mevsimine geldik. en kısa zamanda istanbul ve çevresi için gezi planlamalarının olması temennileriyle. esen kalın

13. D

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. gezenbilir harika bir konuya daha el atmış kutlarım, en kısa zamanda kültürel gezilerde buluşmayı temenni ederim,
  14. D

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. merhabalar, istanbulda gün içinde yapılabilinecek kültürel turlar, veya doğa turları olabilirse katılmayı isterim, şimdiden teşk.
  15. D

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Merh. yakın zamanda yürüyüş proğramı varmı acaba? ben hafiften başlamak istiyorum bu konuda bilginiz varsa paylaşmanızı rica ederim tsk.

16. D

2010 İstanbul' unda Turistleri 'Gezdirmememiz' Gereken Mekânlar

Ynt: 2010 İstanbul' unda Turistleri 'Gezdirmememiz' Gereken Mekânlar merh. yolladığınız siteleri ziyaret ettim tsk. ediyorum orda da yorumlarımı yazmıştım, biz tarihi koruma bilincine sahip çıkma konusunda kat etmemiz gereken yollar olduğu düşüncemi yineliyorum , önünden geçtiğimiz çoğu...
  17. D

Ynt: 2010 İstanbul' unda Turistleri 'Gezdirmememiz' Gereken Mekânlar Merh. bu kadar tarihle iç içe bir ülkede ve şehirde yinede yeterince dikkat edilmediğini düşünüyorum eserlerimize, elbette gelişmeler çalışmalar var olmasıda gerekiyor geç bile kalındığını düşünüyorum, bende sık sık amatörce...
  18. D

Yaz Geliyor....Yakın Sularda Gece Seyri....

Ynt: Yaz Geliyor....Yakın Sularda Gece Seyri.... merhabalar yazın gelmesiyle beraber, boğaz da dahil olmak üzere deniz ulaşımııda kara yollarıyla bol ölçüşür duruma geleceği kesin olmakla birlikte ,madem konu deniz den açılmışken bir öneride benden olsun istedim, haziran ayında başlayan...

19. D

Ynt: 2010 İstanbul' unda Turistleri 'Gezdirmememiz' Gereken Mekânlar Merh. değerlendirmelerinize katılıyorum, tarihe ne kadar önem verdiğimizle birllikte kültürel bilinçsizliğimizde ortaya çıkıyor ne yazık kii.
  20. D

Bostancı'dan Kadıköy'e Fotoğraf Gezisi Duyurusu (26 Nisan 2009)

Ynt: Bostancı'dan Kadıköy'e Fotoğraf Gezisi Duyurusu (26 Nisan 2009) bostancı'dan kadıköy'efotoğraf gezisine katılmak isterim yeni üyeyim ve bu ilk katılımım olacak önerileriniz varsa sevinirim tsk.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri