Arama sonuçlarınız

1. C

1987 Samurai SJ410

Ynt: 1987 Samurai SJ410 güncel

2. C

1987 Samurai SJ410

Ynt: 1987 Samurai SJ410 Güncel
  3. C

1987 Samurai SJ410

Ynt: 1987 Samurai SJ410 Araç İstanbul'da. Herkesten çok özür dilerim. Fiyatıda belirtmemişim. 6.500 TL. Arkadaşlar birde şunu belirteyim. Fiyat belkide çok gelmiş olabilir. Fakat inanın aracı 4.500 TL ye almıştım. Bilenler bana hak vereceklerdir. Yapılan işlemler, araç toplamanın zorluğu ve...

4. C

1987 Samurai SJ410

Ynt: 1987 Samurai SJ410 Güncel
  5. C

1987 Samurai SJ410

Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 2,5 sene önce hafif off-road hobi amaçlı aldığım, zamanla uğraşır güzel orjinal bir araç yaparım dediğim sj 410'umu işimin yoğunluğu, vakit darlığı ve hobiye zaman ayıramamamdan dolayı satıyorum. Atıl olarak garajda durmasındansa belki bu hobi ile uğraşmak isteyen...

6. C

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Selam arkadaşlar Adım Cenk. İstanbul'da oturmaktayım. Meslek olarak bir reklam ajansında sanat yönetmeni olarak çalışıyorum. Ev eşyasından elektronik cihazına, müzikten tutun arabasına kadar daima eskiye karşı dayanılmaz bir tutku ile bağlanarak arşivleme...

7. C

Gezenbilir İstanbul Grubu

Ynt: Gezenbilir İstanbul Grubu Ad - Soyad: Cenk Çalış Doğum Tarihi ve Yeri: 1971 - Gelibolu Memleket: Semt: Levazım İlgi Alanı: Geziler, müzik, sinema, eski araç toplama.
  8. C

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Off-Road Araçı Olarak Suzuki Kullananlar Kaç Kişi ?.. 01 - Hakan Irıklı (Vitara 2000) İstanbul 02 - Murat Sayar (Vitara 1993) İstanbul 03 - İlhami Özdemir (G.Vitara 1999) Bolu 04 - İlker Musa (Vitara 2000) İstanbul 05 - Okay Esen...
  9. C

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamlar, Ben Cenk, istanbul'da yaşıyorum. Reklamcıyım. Doğa ve deniz tutkunuyum. Ayrıca hobi olarak arazi araçlarıyla ilgileniyorum. 87 model bir suzuki samuraim var bununla oynayıp duruyorum. Saygılarımla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR