Arama sonuçlarınız

1. saldıray

2008 santa fe hakkında

Değerli gezenbilir üyeleri ,bir kaç gün içersinde 2008 model bir santa fe almayı düşünüyorum fakat tanımadığım bir araç olduğundan dolayı bu araç hakkında bilgisi olan özellikle kullanan arkadaşların araç hakkında ki yorumlarını paylaşmasını rica ediyorum. herkese selam.

2. saldıray

Bugün LPG Kiti Taktırdım

bugün aracıma brc sıralı sistem gaz taktırdım henüz kullanmadım fakat işçilik çok güzeldi eğer sıralı gaz düşünüyorsanız brc de duyulan bir ses yok, Usta ise Yaman otogaz
  3. saldıray

Okcan Lpg kiti?

Arkadaşlar aranızda Okcan lpg kiti kullanan varmı bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

4. saldıray

grand cherokee 4.0l (arkadan gelen ses)hakkında.

Herkese selam bir kaç gündür sağa ve sola dönüşlerde aracımın arkasından garip sesler ve uğultu geliyor bu durumu daha önce yaşamış olan veya konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa çok sevinirim. bu arada zaman bulmuşken şanzıman yağını mobil dexron 5 ile değiştirdim...
  5. saldıray

Jeepimi Alçaltmak İstiyorum Lütfen Yardım.

Değerli arkadaşlar 95 model bir gc sahibiyim aracım orjinal ölçülerinden 10cm daha yüksek bu aracı nasıl alçaltabilirim. Cevaplarınız ve ilginiz için peşinen teşekkür ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,483
Kayıtlı Üye Sayımız
172,139
Kaydolan Son Üyemiz
Didocet

SON KONULAR

Geri