Arama sonuçlarınız

1. gastumanna

kış geliyor..

kış geliyor..

2. gastumanna

n

n
  3. gastumanna

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? biraz konu dışı olabilir ama uzun süredir siteyi dolaşamıyordum. nerdeyim sorusun cevabı hala evdeyim. günlük deniz kaçamakları hariç hala evdeyim. ayrııca seyyah-34 rica etsem özelden ulaşabilir misiniz. lütfen.

4. gastumanna

Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor

Ynt: Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor zaman ve imkansızlıktan dolayı kesinlikle gidip göremeyeceğim yerleri sizin sayenizde görüyoruz. ellerinize sağlık.
  5. gastumanna

Babama Hediyem...

Ynt: Babama Hediyem... "Babama hediyem" başlık bile yeterli. ellerinize, ustalarınıza sağlık. Allah, tüm baba olanlara sizin gibi hayırlı evlat versin. (ne cj ne xj, ladam bile yok :'() Ama fazlaca merak var.

6. gastumanna

Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor

Ynt: Seyyah-34 İle Tarihe Yolculuk Başlıyor KEMAL abi desem kızmazsınız inşallah. bu saatlerde sizin hazırladığınız bu eşsiz bilgi hazinesini tek tek satır satır okuyup kare kare izliyorum. şu anda 24-08 santral nöbetinde olduğum için zaman sorun değil. yorum yapma işine gelince, genelde...

7. gastumanna

Lada'mı Çok Beğendiler Elimden Aldılar, Ben de Duramadım Yeni Lada'mı Aldım :)

Ynt: Lada'mı Çok Beğendiler Elimden Aldılar, Ben de Duramadım Yeni Lada'mı Aldım :) sayın takomistik. kusura bakmayın bu arada aracınız hayırlı olsun kazasız bir şekilde kullanmanız dileğiyle.
  8. gastumanna

Lada'mı Çok Beğendiler Elimden Aldılar, Ben de Duramadım Yeni Lada'mı Aldım :)

Ynt: Lada'mı Çok Beğendiler Elimden Aldılar, Ben de Duramadım Yeni Lada'mı Aldım :) sayın takomistik, sakıncası yoksa yeni ladanız kaça maloldu? kendim için değilde babam için lada arayışları içindeyim. Ama önce elimizdekileri (2 ad araç) çıkartmam lazım. bir de ladayı, 10 senedir kartal...
  9. gastumanna

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi sayın seyyah-34; nezaketinize teşekkür ederim sayın züğürt gezençi bazen yapıştırılacak yüzey gri tonda ise kül şart oluyor.

10. gastumanna

Sigarayı Bırakanlar Listesi

Ynt: Sigarayı Bırakanlar Listesi uzaktan bir izleyici olduğum için kabul ederseniz; sigarayı bırakalı 10 sene oldu. (bu süre içinde sadece japon yapıştırıcıya kül lazım olduğunda içmeden kullandım.) 13 sene gibi süre kullandım. ama şimdi 8 yaşındaki oğlum ile birlikte sigaraya vereceğim para...

11. gastumanna

Türkiye'nin İlk Uçak Fabrikatörü; Mehmet Nuri Demirağ

Ynt: Türkiye'nin İlk Uçak Fabrikatörü; Mehmet Nuri Demirağ Nuri DEMİRAĞ gerçeğini her okuduğumda inanın içim sızlıyor tıpkı devrim otomobili ve anadol markası gibi batırmak için ellerinden geleni yapmışlar. mekanın cennet olsun Nuri DEMİRAĞ. :'(
  12. gastumanna

Karadeniz Gezimiz

Ynt: Karadeniz Gezimiz Can beyin karadeniz turu yazısını takip ederken son dört mesaj ile ilgili olarak (taşın altına elimi koyma) yazma gereği duydum. gerçekten çok haklısınız yazdıklarınızda. Kastamonu'lu olarak o resimleri incelerken oralardan çok geçtim ama bakış açısı farklı olunca görüntü...

13. gastumanna

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme sayın nitroces tosya dan geçerken dikkatli geçmenizi tavsiye ederim. zira yerel basından okuduğumuza göre hergün D-100 karayolunda trafik kazası oluyor.
  14. gastumanna

Gezenbilir Kastamonu Grubu

Ynt: Gezenbilir Kastamonu Grubu Ad - Soyad:tuncay yılmaz Doğum Tarihi Ve Yeri: aralık 74 KASTAMONU-Daday Memleket:KASTAMONU Semt:merkez İlgi Alanı: şu an hiç bir şeye ilgim yok Not:konuyu 480 küsur kişi okumuş ama kayıtlı KASTAMONU' lu 3-4 kişi KASTAMONU'ya gelen-gelmek isteyenlere...
  15. gastumanna

Karpuzumu Yeme Baba

Ynt: Karpuzumu Yeme Baba bağcı baba ve oğlu hikayesi :-)

16. gastumanna

1996 2.0 V6 Grand Vitara Motor Zinciri Sorunu

Ynt: 1996 2.0 V6 Grand Vitara Motor Zinciri Sorunu arkadaşım satmak çözüm değil aracımı seviyorum demişsin. 4x4 ile alakalı değil ama bende dacia solenza var.(o da ne demeyin. bende ondan hoşnutum.) triger seti kayışlı sistem.60 binlik bakım sırasında (70 binde yaptırdım.) değişti. Gergi...
  17. gastumanna

Kastamonu Yemekleri

Ynt: Kastamonu Yemekleri kullanılacak simitler 1 günlük olursa daha da lezzetli olur.(ilk işim yarın gidip bir simit tiridi yemek olacak.malum KASTAMONU'da olduğum için şansım çooook fazla.
  18. gastumanna

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu tatil ve çekme karavan merakı benim bu sayfalar arasında kaybolmama neden oldu.. Kastamonu'ya gelipte yardım isteyen olursa; imkanım ölçüsünde herkese yardım edebilirim.(Bu arada aracım off-road falan değil.binek. :-( gezenbilir ailesinin gerçekten geniş...

19. gastumanna

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme kusura bakmayın isim belirtmeyi unutmuşum. iletim Cavid beye idi.
  20. gastumanna

Yapmadan Dönme

Ynt: Yapmadan Dönme eğer büyük karadeniz turunda Kastamonu'da oluyorsa şehir içi turunda ve diğer ilçeler için size rehberlik etmeyi isterim. Tabi kabul ederseniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR