Arama sonuçlarınız

1. jeepXJ

Wj Çeki Demiri

Ynt: Wj Çeki Demiri 98xj ye uyarmı

2. jeepXJ

Satılık Full Off Road Donanımlı 3.9 Manuel Range Rover Classic

Ynt: Satılık Full Off Road Donanımlı 3.9 Manuel Range Rover Classic Bu Aracın hazırlanış aşamasını biliyorum bi güncel de benden
  3. jeepXJ

Cherokee 4.0 Yanan Lamba

Ynt: Cherokee 4.0 Yanan Lamba yeni okudum kitap bende var ama araba belki satılmıştır bile...

4. jeepXJ

Satılık Full Off Road Donanımlı 3.9 Manuel Range Rover Classic

Ynt: Satılık Full Off Road Donanımlı 3.9 Manuel Range Rover Classic Güncel
  5. jeepXJ

XJ Hararet Sorunu?

Ynt: Xj Hararet Sorunu? bu arabalarda fabrika kullanma klavuzunda 10 yılda bir veya 100 bin kmde radyatör değiştirilmesi gerekir derler ben satın aldığım arabalarda ilk baktiğim şey radyatördeki suyun rengidir hararet yapması şanzumanıda bozar. radyatör şişletmeli yoksa yenisi 500 tl...

6. jeepXJ

XJ 32.000 TL eder mi ?

Ynt: Xj 32.000 Tl Eder Mi ? temiz xj hangi model olursa olsun herzaman 3-4 bin fazla eder, ben veririm

7. jeepXJ

XJ Hararet Sorunu?

Ynt: Xj Hararet Sorunu? bence blok üzerinde 6 adet sac tapalar var bunlardan biri pasdan çürümüş olabilir
  8. jeepXJ

CASİO PROTREK 510-1DR PRG-510-1DR

Ynt: Casio Protrek 510-1dr Prg-510-1dr ithalatcı firma telefon desteği yapıyor
  9. jeepXJ

Profosyonel Dalış Malzemesi(sıfır)

Ynt: Profosyonel Dalış Malzemesi(sıfır) ilandan kaldırmiş olabilir.ama herşey var ve hepsi marka

10. jeepXJ

Ynt: Profosyonel Dalış Malzemesi(sıfır) sahibinden ilan no 130695216

11. jeepXJ

Arkadaşlar dalış malzemesi bir arkadaşıma aitdir kullanılmamış A dan Z ye herşeyi var ilgilenen olursa yardımcı olurum. Hulusi SARAL 05322814147
  12. jeepXJ

1998 Grand Cherokee Kullanma Kılavuzu Olan Arkadaşlar

Ynt: 1998 Grand Cherokee Kullanma Kılavuzu Olan Arkadaşlar 2001 xj için varsa banada meil atabilirmisiniz hulusisaral@hotmail.com

13. jeepXJ

xj ön cam neden buhar yapar.????

Ynt: xj ön cam neden buhar yapar.???? tam olarak bilmiyorum ama sanırım sistemim içinde hava tahliyesi kapandı sanırım
  14. jeepXJ

Ynt: xj ön cam neden buhar yapar.???? eksilme yok kaloriferde sızıntı olsa belirgin eksiklik olması veya rahatsız edici koku olması gerekir diye düşünüyorum... genleşme tankı var burada biriken buhar içeri veriyor ufo ısıtıcılarda buhar çıkaran aletler gibi.

15. jeepXJ

xj ön camı orta bölümde cam buharlaşıyor. kalorifer hava cıkışlarının üstündeki çıkıştan buhar sızıntısı var kokusuz...neden??
  16. jeepXJ

Bu Ayakkabı Nasıl

Ynt: Bu Ayakkabı Nasıl merrell tavsiye ederim her modeli çok iyi, kullanan merrell dan vazgeçemiyor.sadece ıslak zeminde kayma tehlikesi fazla...
  17. jeepXJ

Ankara Defterdarlığı Satılık 1998 Model Land Rover

Ynt: Ankara Defterdarlığı Satılık 1998 Model Land Rover 18 kdv + bekleme ardiye alırlar.+alıcı cıkar fiyat yükselir kıllığına ....

18. jeepXJ

Araç Üstü Çadır ve Kamp Malzemeleri

1.nin fiyatı nekadar?
  19. jeepXJ

Araç Üstü Çadır ve Kamp Malzemeleri

takip

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız