Arama sonuçlarınız

1. savas_08

Bir Pumada Artvinde Doğuyor

Ynt: Bir Pumada Artvinde Doğuyor güzel araç askeriyeden çıkma değil heralde

2. savas_08

Ynt: Bir Pumada Artvinde Doğuyor daha araştırmadım biz bi yapalım bitirelimde gerisi kolay olsada olur olmazsada bir yolunu buluruz malum burası türkiye saygılar
  3. savas_08

Ynt: Bir Pumada Artvinde Doğuyor buda şanzıman çok temiz çıktı usta dahi şaşırdı mükemmel mükemmel diyip duruyor sadece geri viteste biraz yıpranma var oda çok az yani

4. savas_08

Ynt: Bir Pumada Artvinde Doğuyor buda bu işlere sebep olan direksiyon kutusu bir kutuyla başlıyan macera direksiyon kutusu orjinal olduğu için hiç bir tadilatsız yerine oturdu birazcık direksiyon mafsalları boşluk yaptığı için onlarıda değiştirdim ön burçkarıda yeniledimmi hiç boşluk kalmaması...
  5. savas_08

Ynt: Bir Pumada Artvinde Doğuyor bu safhadada araya tornada parça yapmak yerine daha orjinal olması için motorun kendi orjinal volant muhafazasının arkasını kesip orjinal motorun şanzımana bağlanan yerinide muhafazadan kesip ikisini birbirine kaynatıyor kaynakla doldurma işi uzun vede ustalık...

6. savas_08

Ynt: Bir Pumada Artvinde Doğuyor halim ustanın yaptığı bir araç torpido kırık olduğu için sıfırdan sacdan imal etmiş yaratıcı bir fikir diye düşünüyorum benim aracımda v184 motor olduğu için kaput şişirme işlemini benim aracımdada uygulayacak

7. savas_08

93 model defender aracıma şans eseri elime geçen bir orjinal direrksiyon kutusuyla başladığım bir maceraya giriştim arkadaşlar. orjinal direksiyon kutusunu takıp direksiyon pompasını uydurma işine 500 lü fiyatlar telafuz edilince bende dedim daha sonra motor atılıcak bu masrafı boşuna yapma diye...
  8. savas_08

Unimog Arıyorum

Ynt: Unimog Arıyorum merhaba benim unimog 416 var orjinal mercedes benz om352 6 silinidr motorlu havalı fren hidrolik direksiyon vs.... 1978 model kendi orjinal vinci var üstünde fakat zaman ayıramadığım için satılıktır eğer mesajınız aktifse iletişime geçebilirsiniz tel:05377775961
  9. savas_08

Unimog Arıyorum

Ynt: Unimog Arıyorum sabri bey benim bir adet unimogum var 1978 model orjinal 6 vites ve kendi orjinal 6 silindir dizel motoru var tamamiylle orjinal bi araç hatta önünde kendi orjinal vinci dahi var yavru şanzımandan gelen tipte vinç fakat benim birde defenderim olduğu için unimogu kullanmaya...

10. savas_08

Defender 110; Benzinden Dizele Dönmek İsteyen Kaç Kişi Var?

Ynt: Defender 110; Benzinden Dizele Dönmek İsteyen Kaç Kişi Var? yav en azından intihar bombacıları gibi sırtımıza tüp bağlayıp gezmiyoruz az sesi var ama gülü seven dikenine katlanır:D

11. savas_08

Defender 110; Benzinden Dizele Dönmek İsteyen Kaç Kişi Var?

Ynt: Defender 110; Benzinden Dizele Dönmek İsteyen Kaç Kişi Var? tamam haklısınız v8in yerini birşey tutmaz (300 tdi hariç bence ) fakat ne vergisine nede yakıtına can dayanmaz 2,5 benzinlide beni sarmaz yaşasın dizel...
  12. savas_08

Unimog TR Kullanıcısı Kaç Kişi ?..

Ynt: Unimog TR Kullanıcısı Kaç Kişi ?.. şu an resmi yok fakat youtubeye girerseniz birol köksal yazınca çıkan unimogdur (sarı civciv)...

13. savas_08

Ynt: Unimog TR Kullanıcısı Kaç Kişi ?.. valla istiyen olursa benimkini satabilirim bakıma ihtiyacı var fakat orjinal dizel ve çalışır yürür durumda sadece keçeler değişecek 1978 model ticari kullanılmamış 2001 den beri bende zevl için binilmiş bir araçtır...
  14. savas_08

Fotoğraflarla Artvin

Ynt: Fotoğraflarla Artvin BİR KAÇ FOTO DAHA :D YARIN BOĞA GÜREŞLERİNDE YENİ RESİMLER ÇEKİCEM ÇOK KISA ZAMANDA ONLARIDA YÜKLERİM SAYGILAR...
  15. savas_08

Fotoğraflarla Artvin

Ynt: Fotoğraflarla Artvin HIMM LİNKLER ÖLMÜŞ BİR KAÇ RESİMDE BEN EKLİYEYİM CENNET GİBİ ARTVİNİ GÖRMEDEN BEN BİYER GÖRDÜM DEMEYİN :D ...

16. savas_08

Haberci Türkiye Renkleri

Ynt: Haberci Türkiye Renkleri YILLARDIR ARTVİNDEKİ BOĞA GÜREŞLERİ FESTİVALİDE BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN COŞKUN ARALA ARTVİNLİLER ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
  17. savas_08

Nvitech Nav-C21 TD Güncel Harita!

arkadaşlar navitech nav-c21td ile ilgili güncel harita bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilirmi veyada uyumlu olabilecek bir yazılım bilen varsa...
  18. savas_08

Ynt: Unimog TR Kullanıcısı Kaç Kişi ?.. bendede bi tane 1978model orjinal dezel var...:)))

19. savas_08

Artvin Kafkasör Şenlikleri (25-28 Haziran 2009)

Ynt: Artvin Kafkasör Şenlikleri (25-28 Haziran 2009) nikor bey ve ben....:d
  20. savas_08

Artvin Kafkasör Şenlikleri (25-28 Haziran 2009)

Ynt: Artvin Kafkasör Şenlikleri (25-28 Haziran 2009) saol abi ama inan bu büyük ortada güreşiyo 490 kilo bizim yusufeli belediye başkanında var süper baş boğa resimlerini çekip yolluycam inşallah 1500 kiloya yakın rakip bile çıkmıyo o tam bir dozer veya tank....:D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri