Arama sonuçlarınız

1. serhan123

Lada Niva'cılar İzmir'de ; Kamp - Off Road Etkinliği (29 - 30 Mayıs 2010)

Tüm dostlara çok teşekkürler. harika bir kamptı. Özellikle tanju abiye bize tenekede tavuk yapmayı öğretti ve yaptı. Herkese tekrar çok teşekkür...... Serhan rescue CJ5

2. serhan123

Lada Niva'cılar İzmir'de ; Kamp - Off Road Etkinliği Duyurusu (29 - 30 Mayıs 2010)

Ynt: Lada Niva'cılar İzmir'de ; Kamp - Off Road Etkinliği Duyurusu (29 - 30 Mayıs 2010) 1. Yusuf + Yevgeni + Ahmet (çaylak)............İstanbul 2. Ayrıntı (Fatih).............................İstanbul 3. Bigalı + Bir arkadaş (Niva).................Çanakkale 4. Erco...
  3. serhan123

İzmir - Ürkmez Barajı Kamplı Gezi Duyurusu (27-28 Mart 2010)

Ynt: İzmir - Ürkmez Barajı Kamplı Gezi Duyurusu (27-28 Mart 2010) Abi eş durumundan çuvallıyorum. Benim hanım bu tarz işleri pek sevmiyor. hatta benim arabadan nefret ediyor. o yüzden c.ertesi gelir akşamüstü dönerim dedim. pazara kalırsam sıkıntı çıkar gibi.

4. serhan123

İzmir - Ürkmez Barajı Kamplı Gezi Duyurusu (27-28 Mart 2010)

Ynt: İzmir - Ürkmez Barajı Kamplı Gezi Duyurusu (27-28 Mart 2010) Arkadaşlar Merhaba; Aracı yetiştirebilirsem bende cumartesi katılmak isterim. Kamplı kalamam ama c.ertesi beraber olmak isterim. Saygılar Serhan CJ5 Katılım Listesi 1- Serkan Yayla LR SERİES III Kamplı...
  5. serhan123

Amatör Telsiz sınavı ne zaman?

Arkadaşlar merhaba; Adım Serhan Ercanlı. Amatör telsize ilgi duyuyorum ve almak istiyorum. ama sınavına girip lisans almak gerekiyor herhalde. bu sınavı kim ne zaman yapar nasıl bilgi alabilirim biraz yardımcı olan varsa sevinirim. teşekkürler. saygılar Serhan

6. serhan123

İzmir'de Kamplı Offroad Gezisi Duyurusu (6 - 7 Mart 2010)

Ynt: İzmir'de Kamplı Offroad Gezisi Duyurusu (6 - 7 Mart 2010) Arkadaşlar Merhaba; Ben serhan. Hani şu arabayı geçen hafta deviren. bu haftaya yetiişmez araba ama bir sonraki hafta veya daha sonra katılmak isterim. birde facebookta sizi nasıl bulurum. oradan da takip etmek isterim saygılAR...

7. serhan123

Devrilen CJ5 ve Yangın Tehlikesi

Ynt: Devrilen CJ5 ve Yangın Tehlikesi Tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Saolun...
  8. serhan123

CJ 5 Km de Ne Kadar Yakar

Ynt: CJ 5 Km de Ne Kadar Yakar Merhaba Arkadaşlar; Bende 4.2 L6 motor var. Lpg de insan gibi gidersem 0.45 tl, benzinde ise 0.80tl gibi yakıyor. Tabi arazide zorlanmaya bağlı bu rakamlar 2 katına kadar çıkıyodur diye düşünüyorum.
  9. serhan123

Ynt: Devrilen CJ5 ve Yangın Tehlikesi Arkadaşlar; Çok önemli bir ders daha çıkardık. Araçta LPG var. tanktan gelen gaz borusu şaseden geliyor ve beyin ise kupaya bağlı fakat şase ve kupa ayrı ayrı esniyor. Eğer sabit bakır boru ile bağlantı yapılmışsa böyle bir devrilmede bu boru kırılıyor ve...

10. serhan123

Ynt: Devrilen CJ5 ve Yangın Tehlikesi Allahtan kafam çalıştı araba yatar yatmaz lpg vanasını kapattım. bundan sonra her araziye çıkışımda lpg vanası kapalı olacak...

11. serhan123

Ynt: Devrilen CJ5 ve Yangın Tehlikesi Sevgili ulusotomotiv; araçta amerikan malı orj. devre kesici var ama görüntüyü bozmasın diye alt tarafa koymuştum. yanlışmış hemen elinin altına koymak lazımmış....
  12. serhan123

Ynt: Devrilen CJ5 ve Yangın Tehlikesi Bu arada çok şey öğrendik. yan yatan arabayı ateşlemeyi suyla yıkamadan çalıştırmamak gerekiyomuş çünkü karbüratördeki benzin ateşlemenin üstüne akıyomuş. ve devre kesicinin kesinlikle elinin altında olması lazımmış.

13. serhan123

Yarık fazla derin olıunca yapacak bişi yok. bide fazla oyalanmadan geçmek lazım...
  14. serhan123

CJ Restorasyonu

Ynt: CJ Restorasyonu buarada ayna mahruti yetmiyor 4.10 33''i pek taşımıyor. asfaltta sorun yok ama arazide rampalarda araç 2. viteste bayılıyor. ben 4.88 yapmayı düşündüm. fakat bu seferde araç sırf torka biniyor 70-80 km yi geçemiyosun hız düşüyor.
  15. serhan123

CJ Restorasyonu

Ynt: CJ Restorasyonu Halit arkadaşım merhaba; çok zorlu bir yoldasın haberin olsun. Aynı yola ben 1.5 sene önce girdim. Kimseyi dinlemedim çok kazık yedim. Neyse, benim aracım 1960 model willys'ten dönme CJ5. lastikler 33x12.5xR15 10''. hidrolik direksiyon var . gezme olayı doğrudur biraz...

16. serhan123

İzmir Off-Road Grubu; Kayadibi - Karagöl - Ayvacık Off-Road Etkinliği Duyurusu (14 Şubat 2010)

Ynt: İzmir Off-Road Grubu; Kayadibi - Karagöl - Ayvacık Off-Road Etkinliği Duyurusu (14 Şubat 2010) Erdal Bey; Mail için çok teşekkür ederim. Ama aracın evreklarını daha bitiremedim. hala noter satışıylayız ve birde şase numaramız yoktu. şaseyi ve çelik mühürü hallettik ama şase almak için...
  17. serhan123

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi Merhaba; Ad Soyad : Serhan ERCANLI Yaş : 32 Kan Grubu : A RH(+) Meslek : Fotoğraf malzemeleri toptan satış ve mümessilliği Araç : 1960 model williys'ten dönme 79 görünümlü Jeep CJ5...
  18. serhan123

Yeni Gezi Yok mu?

Ynt: Yeni Gezi Yok mu? Merhaba Kardeşim; Valla bende çok sıkıldım. 29 ekim de bir gezi olacakmış galiba yatılı. İzmir grubundaki arkadaşlardan rica etsem eğer doğruysa bana detayları verebilirlermi. müsait olursam katılmak isterim. benimde aracım tam hazır değil vizeden daha geçmedim . biraz...

19. serhan123

Yeni Gezi Yok mu?

Arkadaşlar Merhaba; Ben aranıza yeni katıldım. Daha doğrusu 4-5 ay oldu ama aracım yeni off road a hazır hale geldi. Şu aralar görünürde bir gezi göremiyorum. Belki site bana biraz karışık geldi vardır da ben görememiş olabilirim. Bu aralar geziniz varsa mesaj atarak veya cepten ulaşarak bilgi...
  20. serhan123

Satılık Maxxis Buckshot Lastik

Ynt: Satılık Maxxis Buckshot Lastik Arkadaşlar merhaba ; Adım Serhan aranıza yeni katıldım. yeni bir cj5 aldım yolun çok başındayız. 10 güne araba bitiyor. lastik konusunda çok kararsız kaldım. aldığım da üstünde artık erimiş vaziyette cooper lar vardı . ölçüleri ise 33x12.5xr15 ti. şimdi ne...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR