Arama sonuçlarınız

1. msmt

Kelepir , 98 model otomatik jlx 5 kapı, donanımlı

3 yıldan fazladır severek kullandığım kocaoğlanı satıyorum, Fiyat:19500tl, pazarlık sünnettir. Özellikler, japon 1.6 jlx 5 kapı otomatik sıralı sistem lpg (garantisi devam ediyor) 220bin (150 binde motor sıfırlanmış) füme renk, etekler gri (orinal rengi bordoymuş) 30" lastik cooper st 5,72...

2. msmt

Ankara Tanışma Gezisi ( 07 Kasım 2010)

4 Suzuki, 1 Isuzu, 2 Jeep ile yaptığımız etkinliğin foto ve videolarını burdan paylaşıyoruz. Katılımcı tüm arkadaşlara teşekkürler, Ankara'ya bi hareket getirelim artık. ;D Güzel bi etkinlikti , araçlarımızı fazla yormadan eğlenceli yeni yerler gördüğümüz güzel bir gezi oldu. Tek eksiğimiz...
  3. msmt

Ankara'dan Sarıalan Yaylası'na Günübirlik (18 Nisan 2010)

Merhabalar, Düzce'de Tosfed il temsilcisi Serkan Abimizi pazar günü ziyaret etmek için plan yapmıştık. Dönüştede bir yerde mangal yaparız diye hazırlıklıydık. Özel bir iş için gittiğimiz içinde çok kimseye haber edemedik. Alfonse ile beraber günübirlik gidip gelecektik. Hem ziyaret hem ticaret...

4. msmt

Ankara Sincan OSB - Temelli Off - Road Keşif Gezisi (10 Ocak 2010)

Suzuki gurubunda 250 ye varan üye sayısıyla Ankara da suzukicileri buluşturmak için ilk çalışmayı başlattım. Hem kendimizi geliştirmek hemde çevreyi tanımak amaçlı bi keşif gezisi yaptık. Ankara'da şu an suzukici üye sayısı 25 i bulmuş durumda. Bi gezi için yeterli bir sayı bence. Ciddi bi...
  5. msmt

Suzuki Vitara Off Road Asistan 98 Projesi

Merhaba Arkadaşlar, 1.6 Vitaralardaki hareret sorunu beni bir çalışmaya yöneltti. Mesleğin verdiği avantajlarıda kullanarak elektronik bir tasarım yapmaya karar verdim.Projenin ismini Suzuki Vitara Off-Road Asistant 98 kısaca ZA98 verdim. İşin içine işlemci falanda girince neden farklı...

6. msmt

Suzuki Vitara Gösterge Aydınlatmasının İyileştirilmesi / Resimli Anlatım

Merhaba Arkadaşlar, Bugünün tatil olmasınıda fırsat bilerek göstergenin aydınlatma lambalarını değiştirdim. 2 saat kadar sürdü. Akşamları kilometre sayacını göremiyordum. Benzin göstergesi çok silikti. Daha önce Toyota Corolla aracımda değiştirmiştim. Baya güzel oldu. Yapım aşamaları. 1-...

7. msmt

Suzuki Vitara Volan Dişlerinin Sıyrılması

Merhaba Arkadaşlar, Marşa basınca bazen cazzz dizye sert bir ses çıkıyor marş kaçırıyor. Nasıl becerdim bilmiyorum, çalışırken hiç marş basmadım. Belki aldığımızda vardı, şimdi ortaya çıktı. İlk önce marş motorundan şüphelendik, sökünce sıkıntının volantın dişlilerinde olduğunu gördük. Bir...
  8. msmt

98 Otomatik Vitara Volan ve Marş Motoru Dişlisi Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar, 98 model , 1.6, otomatik, 5kapı, vitara jlx aracım için volan ve marş motoru dişlisine ihtiyacım var. Servis 1-1buçuk ay süre verdi getirmek için. Hurdalıkta da bulamadım. Ankara'dayım. Otomatiklerde volan dişli ile birleşik. Elinde olan arkadaşlar mesaj atarsa irtibata...
  9. msmt

Vitara Otomatik Şanzıman Filitresi

Merhaba Arkadaşlar, 98 model 1.6 otomatik 5 kapı japon vitaram var. Tüm difransiyel yağlarını ve otomatik şanzıman yağını değiştirdim. İşleri abim takip adiyor, otomatik şanzıman yağ değişikliğini otomatik ustasına yaptırmış. Ben özellikle filitreninde değişmesini istemiştim. Kartelini söküp...

10. msmt

1998 Suzuki Vitara Yükseltme Uygulaması / Fotoğraflı Anlatım

Merhaba Arkadaşlar, Suzuki jimny almayı düşünüyordum. İşin içine girince daha büyük bir araç almanın benim için daha iyi olacağını gördüm. Nihayet geçen hafta vitara 98 otomatik bir araç aldım. Suzuki kısmında nerdeyse tüm yükseltme lastik konularını okudum. Sizlerden gördüğüm yükseltme...

11. msmt

Jimny Otomatik Vites Farkı

Merhabalar ben Mustafa , Uzun araştırmalarım sonunda bir offroad araç almaya karar verdim. Burdaki arakdaşların görüşleri ve yaptıkları modifikasyonlar etkili oldu. Suzuki Jimny otomatik alacağım. Gezilerin fotoğraflarını ve hikayelerini heyecanla takip ediyorum. Bende bu hikayenin içinde olmak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri