Arama sonuçlarınız

1. YEVGENI

Lada Niva Yükseltme Maliyeti?

Niva'nızı yükseltmeyin, terazisini bozmayın. Kar için zincir takın, yürümediğinde zorlamayın, siz yürüyün. 2 tane Nivam oldu, ilkini standart kullandım, dere tepe gezdim, problem yaşatmadı. İkincisini (yeni olanı) yükselttim (yay ve amortisör ile), görece büyük lastik taktım...

2. YEVGENI

Lada Niva'nın Olumlu ve Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Nivacı yaşasaydı emin olun yardım ederdi. Kendisi bir süre önce bu dünyadan ayrıldı maalesef.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. YEVGENI

İyi günler sitede yeniyim lada niva almayı düşünüyorum araca böyle bir lastik jant yapmak için araca

Ynt: İyi Günler Sitede Yeniyim Lada Niva Almayı Düşünüyorum Araca Böyle Bir Lastik Jant Yapmak İçin Araca Çamurlukları kesip alanı genişleterek 33 inch'e kadar ölçüde lastik sığdırabilirsiniz. Yükseltme seçeneğini pas geçin, çamurluk traşı en sağlıklı çözüm. Fotografını koyduğunuz X Niva nam...

4. YEVGENI

Discovery Td5 Su Alma Sorunu

Ynt: Discovery Td5 Su Alma Sorunu Suyun giriş noktası aracın yanlarında ya arkasında da olabilir. Su gövdede yürüyüp önde içeri giriyordur örneğin. Yan ve arka camlar gibi unsurları da kontrol edebilirsiniz.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. YEVGENI

Şahin Deresi Kanyon Geçişi

Ynt: Şahin Deresi Kanyon Geçişi Fazlasiyla munkun. Edremit tarafindan rehber ile giriyorsunuz. Sis yoksa kanyonu yukaridan goreceksiniz. Rehberi geri gonderip Bayramic'e dogru devam edin dagdan, Sahin Deresi'ni 1 kez gecmeniz gerekecek. Debi yuksekse geri donun. Gozunuz keser ise agir devir...

6. YEVGENI

Lada Niva 4x4 Yenileştirme Ve Modifikasyon

Ynt: Lada Niva 4x4 Yenileştirme Ve Modifikasyon O zaman rotayı Rusya üzerinden kurun. Orta Asya'da tamirci ve parça sorunu yaşayabilirsiniz. En azından bizimkiler zorlanmışlardı. Vince ihtiyaç yok. Bu her iki araç da sorunsuz değildi. İzmirli olan bozuk diff ile yola çıktı, dönüşte Rusya'da...

7. YEVGENI

Lada Niva 4x4 Yenileştirme Ve Modifikasyon

Ynt: Lada Niva 4x4 Yenileştirme Ve Modifikasyon Izmir ve Ankara'dan 2 adet Niva Mogolistan'a gittiler ve donduler. 28.000 km civari yol yaptilar. Her iki arac da tumuyle standart idi. Suradan bakabilirsiniz: https://www.facebook.com/izmirmogolistan?ref=stream
  8. YEVGENI

Lada Niva

Ynt: Lada Niva Piyasada bulunanlar aracın üzerine fabrikada takılanlardan farklı değil, hatta 1-2 derece daha dandikler..
  9. YEVGENI

Bu Araba Adam Olur Mu?

Ynt: Bu Araba Adam Olur Mu? Zerre masraf yapmayin. Bu haliyle parcalanana kadar kullanin (tescil ettirmeyin, asfalta cikarmayin). Sonra da geri donusume dahil edersiniz kendisini..

10. YEVGENI

Bir Çılgınlık Mı Yapsam Diyorum

Ynt: Bir Çılgınlık Mı Yapsam Diyorum Gereksiz ebat, yorar, kirar, uzer. Maksimum 205/80/16 ki, bu bile problemsiz cevirebilecegi ebadin 1 inch uzerinde. 33" takilan Niva da var. Ama o da kanala oturuyor. Kisacasi takilmayacak arac yok, daima daha derin bir kanal vardir. Gecebilen arac vinci...

11. YEVGENI

Lada Nıva Acil Yardim!

Ynt: Lada Nıva Acil Yardim! Merhaba. Niva sehir icinde rahat kullanilacak bir arac degil, vitesleri kemikli, tepkileri serttir (ben tepe tepe kullaniyorum, o da benim problemim). Zirt pirt ariza vermeyecek olani yasca genc olanidir, lakin elbette garanti veremez kimse (Celik Motor sifirina...
  12. YEVGENI

Niva-orjinal Mi/silbaştan Mı?

Ynt: Niva-orjinal Mi/silbaştan Mı? Ben olsam uzerinde oynanmamisini tercih ederdim. Ve elbette 1.7 lt..

13. YEVGENI

2008 Lada Niva Lastik Seçimi

Ynt: 2008 Lada Niva Lastik Seçimi 6.00, 6.50 inch olarak cantin kasnak genisligidir. 7 inch cant Niva icin fazla genis, 6 inch ideal (orijinal ebat 5.5 inch'tir)..
  14. YEVGENI

Lada Niva 2013 Model

Ynt: Lada Niva 2013 Model Anadolu Grubu ile Lada Turkiye'yi karistirmisim. Bahsettigim isletme Lada Turkiye.
  15. YEVGENI

Lada Niva 2013 Model

Ynt: Lada Niva 2013 Model Anadolu Grubu'nun ortakliginin problemli oldugu, gelen Nivalarin 37 binli rakamlara alici bulamadigi (normal olarak), dolayisiyla Niva ya da baska model bir Lada aracin 2011'den beri memlekette dolanamadigi biliniyor. Anadolu Grubu sanirim Lada'yi memlekete getirmeye...

16. YEVGENI

Lada Niva 4x4 Yükseltme +5cm

Ynt: Lada Niva 4x4 Yükseltme +5cm Lastikler 205/80/19, yani 29" civarina denk geliyor. Cantlar offset. Arkada 3 kisi ile tam artikulasyonda arka lastiklerin surttugunu biliyorum. Arka koltuklar bosken rahat. Camurluk tekerlek arasi kullandiginiz lastik ebadina gore degisir. Bendeki asagidaki...
  17. YEVGENI

Lada Niva Yükseltme

Ynt: Lada Niva Yükseltme Get yaylarin calisma tansiyonunu bozar, bulasmayin. Uzun yay takin (+amortisor), ya da camurluklari kesin..
  18. YEVGENI

Lada Niva 4x4 Yükseltme +5cm

Ynt: Lada Niva 4x4 Yükseltme +5cm 3 yildir kullaniyorum bu set-up'i. Surtme, durtme, vs yasamadim..

19. YEVGENI

samara ile niva konfor kıyaslama + niva lpg bilgisi

Ynt: samara ile niva konfor kıyaslama + niva lpg bilgisi Standart haliyle yol tutusunda problem yoktur. Her arac gibi viraja suursuz girilirse yine her arac gibi savrulabilir. Uzerinde oynanmis, yukseltilmis, vs bir arac ise, zaten terazisi bozuldugu icin dikkatli kullanmak gerekir. Bu...
  20. YEVGENI

samara ile niva konfor kıyaslama + niva lpg bilgisi

Ynt: samara ile niva konfor kıyaslama + niva lpg bilgisi Bahsettiginiz amacla kullanmak uzere Niva gereksiz gibi gorunuyor. Yine de girdigim zeminde surpriz yasamak istemiyorum o yuzden bir 4 ceker diyorsaniz belki derim ama Niva ya da herhangi bir 4 ceker tavsiye etmekten kacinirim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri