Arama sonuçlarınız

1. delizi

Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu?

Ynt: Başlangıç İçin V-storm Dl-650 Uygun Mu? tecrubelerini paylastigin icin sag ol. baslangic icin kesinlikle daha kucuk cc'li ve daha hafif bir motor uygun olacaktir. tavsiyem 125-250 cc arasi 120-140 kg bir motor ile baslamak. ben 2. v-strom'mumu aldim ve oldukca da mutluyum. ilki ile...

2. delizi

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu merhabalar siteye hemen hemen ilk acildigi gunden itibaren uye olmama ragmen bir turlu aktiv sekilde katilimda bulunamadim. bundan sonra daha duzenli girmeye ve katkida bulunmaya calisacagim. istanbul'da ikamet ediyorum ve v-strom 650 kullaniyorum...
  3. delizi

Garmin 60csx - 60cx - 76csx - 76cx de 3.90ver Firmware Kullananların Dikkatine!..

Ynt: Garmin 60csx - 60cx - 76csx - 76cx de 3.90ver Firmware Kullananların Dikkatine!.. hocam sahibinden.com da ozzyloji kullanici adli birinden aldim ben harita. irtibata gecersen yardimci olur. kolay gelsin

4. delizi

Garmin 60csx - 60cx - 76csx - 76cx de 3.90ver Firmware Kullananların Dikkatine!..

Ynt: Garmin 60csx - 60cx - 76csx - 76cx de 3.90ver Firmware Kullananların Dikkatine!.. ver 3.90 benim makinada kilitlenmeye yol acmisti. sonra yeniden bir sekilde 3.70 buldum onu yukledim. ilgi ve bilginize..
  5. delizi

Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu?

Ynt: Başlangıç İçin V-Storm Dl-650 Uygun mu? dogru karar bence de. dl650 surucusu olarak diyebilirim ki, baslangic icin agir ve atik bir motor. bu formu daha sonradan okuyacak arkadaslara da tavsiyem, illa 650 ile baslanacaksa tek silindirli daha hafif, dusunce daha az zarar gorecek motorlar...

6. delizi

İlk Motosikleti Alırken

Ynt: İlk Motosikleti Alırken ali riza bey merhaba, delimengi'ye sorarsaniz buyuk ihtimal honda transalp'i tavsiye edecektir size:) ama bu sorunuzun cevabinin ana kriteri butcenizle alakalidir. Scooter'den enduroya gececekseniz 600cc civari bir motorla baslamiz iyi olacaktir. piyasadaki orta...

7. delizi

Yunanistan - İtalya Gezi Raporu (7 Eylül - 23 Eylül 2008)

Ynt: Yunanistan - İtalya Gezi Raporu (7 Eylül - 23 Eylül 2008) merhaba, yurtdisina motorunuzla cikarken, turing federasyonundan hangi belgeleri aldiniz? - Green Card? - Carne de Passage? - Int. surucu belgesi? - int. tasit tantma belgesi? tesekkurler
  8. delizi

Nasuh Mahruki Ankara Kipa'da

Herkese Merhaba, Yarin (15/12/2007) Nasuh Mahruki kitaplarini imzalamak ve kisa soylesiler yapmak icin Ankara'ya geliyor. Kipa Magazalar'inin duzenledigi bu etkinlgi haber vereyim dedim. Ankara Kipa: 39°50'52.25"N , 32°49'58.77"E Eski Milletvekili Lojmanlari ozhan u.
  9. delizi

Scooter'da A2 Ehliyet Şartı Kalkıyor

asla kisisel algilamayin, en azindan benim yazdiklarimi. ben bir yanlisin uzerine gidilmesi gerektigini yaziyorum. boyl bir mevzuyu dile getirdiginiz icin ayrica tesekkur ederim.

10. delizi

bilgilendirmeniz icin tesekkur ederim. teklifte belirtildigi gibi avrupa yasalarina uyum surecinde fransa'daki gibi diyor. yani tum avrupa'da boyle olduguna dair bir ibare yok. zaten benim deyisim de boyle mi oyle mi degil, nasil olursa olsun yanlis bir sey varsa buna tepki koyabilmektir...

11. delizi

Merhabalar, Mycamper'in yazisi uzerine yazmak istiyorum. Ben Motorsiklet ehliyetimi Ingiltere'den aldim. Bahsettiginiz gibi degil sartlar orada. Motorla 110 cc lik motorla tanistim. Sonra F650 aldim. Ingiltere'de her motorlu tasit icin ruhsat gerekir. 125cc altindaki motorlari icin 1 gunluk CBT...
  12. delizi

Nasıl Bir GPS Almalı?

Ynt: Nasıl Bir GPS Almalı? merhabalar reha bey, oncelikle zamanini ayirip sorularima cevap yazdiginiz icin tesekkur ederim. Merakimi gidermeme ve gps hakkinda temel bir fikrim olmasina cidden yardimci oldu cevaplariniz. sanirim gps en iyi kullanilarak pratiklik kazanilcak bir alet. ben ebay...

13. delizi

Nasıl Bir GPS Almalı?

Ynt: Nasıl Bir GPS Almalı? Merhabalar, GPS'e uzak kaldim ta ilk ciktigindan beri. Harita ve pusula su gune kadar yetti. Lakin gelisen ve yuvarlanarak buyuyen teknoloji karsisinda kayitsiz kalmak olmaz. Inceden GPS dunyasina adim atmak istiyorum. Ama telsize benzedikleri ve calisma prensipleri...
  14. delizi

Gezenbilir.com Tanışma Toplantısı (Ankara)

Ynt: Gezenbilir.com Tanışma Toplantısı (Ankara) selamlar, simdi gordum forum'u. vaktim musait olursa ben de gelebilirim. tam olarak, tarih-saat-mekan yazarsaniz sevinirim. ozhan u.
  15. delizi

Ankara'da Motor Ehliyet Kursu

Ynt: Ankara'da Motor Ehliyet Kursu motor patladi istanbulda. ust uste 3 sorun cikartti. yuzu astarini gececekti. ben de gumruge biraktim. sonra da ucakla dondum. nasip degilmis diyorum o zaman daha otesi. simdi yeni planlar var.. transalp'e gelince. karburatorlu oldugu icin biraz fazla...

16. delizi

Ynt: Ankara'da Motor Ehliyet Kursu selam EagleOzzy, guzel ve temiz bir motorun var. umarim kisa zamanda iyi bir musteri bulursun. ben bunun yakin kardesi olan f650 kullandim uzun zaman, sonra beni istanbulda birakti. simdi planim honda transalp almak nasip olursa. esasen sifir almayi...
  17. delizi

Ynt: Ankara'da Motor Ehliyet Kursu bu yaz motorsuz gececek gibi gorunuyor, umarim en kisa zamanda ehliyetle beraber motora da kavusurum..
  18. delizi

Ynt: Ankara'da Motor Ehliyet Kursu selamlar, tesekkur ederim. ehlieyt isini hallettim. bilkent'te bahar senliklerinde Yildiz surucu kursu stand acmis. yaziliverdim hemencecik. insallah temmuz'da aliyorum. yardimlariniz icin teskkur ederim. ozhan u.

19. delizi

herkese selam, ingiliz motor ehliyetimi malesef burada turk motor ehliyetine ceviremiyorum. o yuzden burada bir daha ehliyet alacagim. ankara'da bildiginiz guvenilir ve fazla kasmayan bir kurs bilen var mi? varsa irtibat bilgilerini verirse sevinirim.. saglicakla
  20. delizi

70 Yaşında Motosikletle Tek Başına Dünya Turu

daha fazla bilgi icin www.horizonsunlimited.com ziyaret edilip ted simon aratilabilinir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri