Arama sonuçlarınız

1. ozgonur

Cj8'in Hardtop Üst Sacı Devrilme Anında Roll Bar Olmadan Ne Kadar Dayanıklı?

Selamlar dostlar Yavaş yavaş da olsa projenin sonuna geliyorum fakat bir türlü teknik anlamda açıklığa kavuşturamadığım bir sorunum var. CJ 8'in hardtop sacı ne kadar dayanıklı? İçeride bir Roll Bar kullanmamak devrilme anında hayati riskleri de beraberinde getirir gibi görünüyor çünkü araçta...

2. ozgonur

Cj8 Cikma Kalorifer Tertibati Ariyorum

Herkese iyi gunler Sevgili dostlar elinizde cikma cj8 kalorifer tertibati var midir?
  3. ozgonur

Ayna Mahruti: Karar Değişikliğinden Satılık, Sıfır, Yukon 4.56 Ön/arka

Merhabalar CJ8'i için Amerika'dan binbir güçlükle, bavulda getirdiğim ön ve arka ayna mahrutiyi satmak zorundayım. Marka: YUKON (Amerikan) Oran: 4.56 Ön Dana30, Arka AMC 20 uyumlu.

4. ozgonur

Debriyaj Merkezi Mutlaka Gerekli Midir?

Tekrar selamlar. İşten güçten kafayı kaldırınca mahsun mahsun CJ8'e tekrar ilgi gösterebildim. Ancak kafamı kurcalayan bir soru var. Hazır motor ayrılmışken westinghouse fren merkezi taktırmak mantıklı bir karar oldu, olmaması düşünülemezdi. Acaba debriyaj merkezi ne kadar kullanışlı, uzun...
  5. ozgonur

Sac hardtoplı cj8'in kasasini sezonluk acmak kaportada sorun olur mu?

Cj5 e gore uzun olmasindan dolayi kaportada esnemeler olur mu, gorusleriniz nelerdir arkadaslar?

6. ozgonur

CJ 8 için krom basamak, ön panjur ve koltuk/döşeme tavsiyesine ihtiyacım var

Merhaba ardadaşlar. Uzun süre forumda sessiz kalarak ve okuyucu olarak devam ettikten sonra nihayet hayalimdeki cj8'i edindim ve detaylı bir yenileme sürecine giriyorum. CJ 8 için krom basamaklar ve ön panjura ihtiyacım var. İstanbul'da temin edebileceğim yerler hakkında tavsiyeniz varsa çok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri