Arama sonuçlarınız

1. burgay

Nolan N102 N-Com Kaskımı ve HEİN GERİCKE Tam korumalı ceketimi satıyorum.

Motosiklet sporunu bırakmam nedeniyle çok az kullandığım şahsi eşyalarımı KELEPİR FİYATla satışa çıkardım.... 1- NOLAN N102 , N-COM nitelikli metalik gri , -L- beden , full face tip , temiz hatasız , dıştan güneş vizörlü KASK.... 250 TL (piyasada 220 euro dur) 2- REX marka , siyah ...

2. burgay

Çekme Karavanlarda TUVTÜRK Fenni Muayene Durumu

Merhaba. Geçen hafta arabamın fenni muayenesi için gittiğim Dudulluda ki TUVTÜRK istasyonunda çekme karavanların fenni muayenesini sorup öğrenmek istedim...Beni yönlendirdikleri "şef" pozisyonunda ki elamana "çekme karavanlara da fenni muayene yapıyormusunuz?" diye...
  3. burgay

Çekme Karavanda Sabitleme Ayakları için Şarjlı Matkap Kullanımı?

Merhaba, ramazan dolayısıyla "köyümüze" geri döndük...İlk kez bu sene 33 gün süreli bir tatil yaşadığım ve bunu karavanda geçirdiğim için daha bir mutluyum...Darısı tatil yapamayanların başına. Kaldığım kampingde bir yabancı plakalı karavanda ayakları indirip kaldırmada...

4. burgay

Ant Kamping; Erdek

Merhaba dostlar , Çekme karavanla yaptığım ilk seyahatımı İstanbul'a yakın olmasını tercih ettiğim Erdek'e ve internet resimlerinden tuttuğum ANT KAMPİNGe yaptım. Halen de oradayım . Buraya 16.Temmuzda geldik .Bugün 20.ci günümüz. Burası tam bir oksijen çadırı . 10-15 mt. boyundaki...
  5. burgay

Satılık 2004 Piaggio Beverley 250cc

Geçirdiğim bel rahatsızlığı neticesi olarak kullandıktan sonra yaşadığım bel ağrıları nedeniyle 2005den beri tek kişi olarak kendim kullandığım 2004 model , 19500 km de metalik gri ,2 sidebag(orjinal yan çantalar) ve 35 lt.lik topcase olan Piaggio Beverly 250 cc motorumu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri