Arama sonuçlarınız

1. F

Kendi Tasarladığım Romörkü Imal Edip, Karayolları Dışında Kullanırken O1 Belgesi Edinmem Gerekli Midir?

9) Otopark alanlarına (kapalı ve açık) şahsi eşya, kullanılmış lastik, römork, çekme aparatı, deniz araçları, karavan gibi vs. araç ve eşyalar bırakılamaz. burada açıkça belirtilmiş araç dışında hiçbirşey bırakılamaz diye . bence siz yönetimle görüşüp bir izin kağıdı düzenleyin bundan sonra...

2. F

Kendi Tasarladığım Romörkü Imal Edip, Karayolları Dışında Kullanırken O1 Belgesi Edinmem Gerekli Midir?

sonuçta sizinde bu otoparkta bir kullanım yeri hakkınız var bunun için bir sıkıntı çıkacagını sanmıyorum q1 belgesi sadece trafiğe çıkış uyumluluk iznidir . otopark içinde sabit kalacagı için bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
  3. F

2004 Cherokee 2.4 Sport Benzi̇n&lpg Manuel Vi̇tes

BU ARACI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM MEKANİK PARÇA SIKINTISI YAŞARMIYIM. ARAZİDE ( NORMAL KAMP TARZI ARAZİ ŞARTLARINDAN BAHSEDİYORUM ) PERFORMANSI YETERLİMİDİR. GÜÇ OLARAK 150 HP KARAVAN İÇİN YETERLİ OLURMU ( KARAVAN OLARAK 750 KG ALTI DÜŞÜNÜYORUM ) ŞEHİRLER ARASI SEYAHATTE...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri