Arama sonuçlarınız

1. bayayhan

Ön Düzen Ve Direksiyon

arkadaşlar direksiyon kutusu kaynaklı olduğuna inandığım ( olmayabilirde) titreşim ve death voble olayı yaşadım track barı , değiştirdim direksiyon amortisörünü değiştim,üst rotları değiştim, eskisinden daha iyi olmasına rağmen hala istediğim gibi değil direksiyonda boşluk hissi var ve bozuk...

2. bayayhan

mazot filtresi sorunu

benim bir sorunum var a dostlar ve bir türlü çözemedik ,2.7 grand şerom var bu araç durduğu yerde çalışırken kendi kendine rolanti deviri ğıınn gınn. diye yükseliyor ,her neyse makineye taktım 3-4 servise gittim bir şey yok dediler fakat birisi son bakımda orijinal...
  3. bayayhan

yeni sportage

arkadaşlar piyasaya çıkan yeni sportage hakkında fikirlerinizi bu başlık altıda paylaşırsak iyi olur , şekil olarak 10 numara bir makinaya benziyor ama genel olarak nasıldır bilemiyorum . 4x2 . baz versiyon 51 binlira ama baya bi dolu araç. 4x4 . versiyon ise 42.500 avro.

4. bayayhan

2002 vj 2.7 dizel için şnorkel

abilerim dostlarım ve işi bilen bilumum ustalar ,ben 2002 model vj 2.7 dizel için şnorkel arıyorum bunu yapan, satan ,takan(montaj anlamında) bildiğiniz , tanıdığınız yerler varmı , kaça patlar,?buralarda (istanbul) bu işi bitirebilirmiyim.? saygılar efenim.
  5. bayayhan

sarıyerli ve boğaziçili gezenbilirciler

ben sarıyer büyükdereden ayhan bu bölgelerdeki arkadaşlar tanışalım ve ufak bir kemerburgaz kilyos gibi buluşma yapabiliriz..

6. bayayhan

araçlar niçin, neden devrilir??

Yalpa stabilitesinin temel ölçümü, statik devrilme eşiğidir. Yerçekimi ivmesi cinsinden (G: 9,81 N/kg) yanal ivmelenme olarak da tanımlanır. Otomobillerin devrilme eşik değeri genellikle 1 G’den daha büyüktür. Hafi f ticarilerde, SUV’larda ve MPV’lerde ise bu değer 0.8 ile 1.2 G aralığındadır...

7. bayayhan

ACİL KAN-- AB.-

CERRAHPAŞA acilde yatmakta olan lösemi hastası bir abimiz için acil olarak AB-(NEGATİF) kana ihtiyaç vardır .kan vermek isteyenler acile gidip 05462040382 den murat beyle irtibat kursunlar .ÇOOKK ACİLL.
  8. bayayhan

2.7 Mercedes Motorlu VJ Jeep'in Hp'sini Nasıl Yükseltebiliriz?

2002 model 120 bin km de 2005 trafiğe çıkışlı 2.7 dizel wj grand şerom var motor gücünü nasıl arttırabilirim? chip tuning sağlıklı olurmu ? olursa nerde ve kim yapabilir ?.. yardımcı olursanız sevinirim saygularımla.. :)
  9. bayayhan

Suzuki 4x4'leri Modifiyesi Hakkında

dostlar aranıza yeni katıldım ama forumu uzun süredir takip ediyorum hatta bir kaç forumdaşıda şahsen tanıyorum , her neyse bende suzuki veya L200 almayı düşünüyorum ama büyük bir ihtimalle grand vitara alacağım. 5-6 gündür fırsat buldukca forumu ve konularını...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR